Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що посадити під деревами та чагарниками та навіщо?

Що посадити під деревами та чагарниками та навіщо?

Коріння великого дерева висушують і збіднюють ґрунт, крона затінює ділянку. Здається, під грушею чи яблунею вже нічого не виросте. Розкажемо, чому це не так як з користю використовувати простір під деревами.

Розбити квітник

Є ціла низка квітучих рослин, які прикрасять сад і допоможуть краще затримувати вологу в землі під деревами. Існує багато квітів з потужними кореневищами та цибулинами, які допомагають накопичувати поживні речовини та виживати у не дуже сприятливих умовах. Вибирати рослини для квітника під покровом крони потрібно в залежності від інтенсивності тіні дерева:

під яблунею можна посадити нарциси, крокуси, лілійники, барвінок, примули, дзвіночки, незабудки, братки, настурцію, медунку, бальзамін;

під грушею - флокси, чорнобривці, дзвіночки, примулу, маргаритки;

під ліщиною - нарциси, мелісу, конвалії;

під березою - тіареллу, живучку, хосту, лілійники;

під липою та дубом - копитень, рогату фіалку, вітряницю, крокуси, мускарі, проліски;

під сосною - молочай, проліски, нарциси, тюльпани, каменоломку.

 

Лайфхак. Посадіть під деревами чистотіл - це природний інсектицид, який захистить садові культури від попелиці та інших шкідливих комах.

 

Посадити декоративні та ягідні чагарники

У тіні дерев можна посадити невибагливі декоративні чагарники - спірею, гортензію, барбарис Тунберга, вейгелу. Але не варто садити їх під густими кронами і близько до стовбура.

Порада. Під кронами, особливо густими, не рекомендується садити овочі, так як їм може бути недостатньо світла, а коріння дерев можуть забирати всі поживні речовини. Якщо хочете продовжити город під деревом, оптимально посадити там часник, салат та черемшу.

Щоб ви не вибрали для посадки, буде не зайвим підгодувати і дерева і вибрану культуру добривами ТМ «Чистий лист». Воно забезпечує хорошу приживаність саджанців, стимулює розвиток потужної кореневої системи у рослин, покращує властивості ґрунту. Його застосування сприяє прискоренню зростання та підвищення врожайності.

 

Розбити мальовничий газон

Ефектне рішення – посіяти під садовими деревами газон. Це не просто красиво, але й допоможе краще утримувати вологу в ґрунті, знизить вміст солей. Коріння дерев отримають більше харчування, а значить, плоди будуть більшими і солодшими.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...