Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що посадити під деревами та чагарниками та навіщо?

Що посадити під деревами та чагарниками та навіщо?

Коріння великого дерева висушують і збіднюють ґрунт, крона затінює ділянку. Здається, під грушею чи яблунею вже нічого не виросте. Розкажемо, чому це не так як з користю використовувати простір під деревами.

Розбити квітник

Є ціла низка квітучих рослин, які прикрасять сад і допоможуть краще затримувати вологу в землі під деревами. Існує багато квітів з потужними кореневищами та цибулинами, які допомагають накопичувати поживні речовини та виживати у не дуже сприятливих умовах. Вибирати рослини для квітника під покровом крони потрібно в залежності від інтенсивності тіні дерева:

під яблунею можна посадити нарциси, крокуси, лілійники, барвінок, примули, дзвіночки, незабудки, братки, настурцію, медунку, бальзамін;

під грушею - флокси, чорнобривці, дзвіночки, примулу, маргаритки;

під ліщиною - нарциси, мелісу, конвалії;

під березою - тіареллу, живучку, хосту, лілійники;

під липою та дубом - копитень, рогату фіалку, вітряницю, крокуси, мускарі, проліски;

під сосною - молочай, проліски, нарциси, тюльпани, каменоломку.

 

Лайфхак. Посадіть під деревами чистотіл - це природний інсектицид, який захистить садові культури від попелиці та інших шкідливих комах.

 

Посадити декоративні та ягідні чагарники

У тіні дерев можна посадити невибагливі декоративні чагарники - спірею, гортензію, барбарис Тунберга, вейгелу. Але не варто садити їх під густими кронами і близько до стовбура.

Порада. Під кронами, особливо густими, не рекомендується садити овочі, так як їм може бути недостатньо світла, а коріння дерев можуть забирати всі поживні речовини. Якщо хочете продовжити город під деревом, оптимально посадити там часник, салат та черемшу.

Щоб ви не вибрали для посадки, буде не зайвим підгодувати і дерева і вибрану культуру добривами ТМ «Чистий лист». Воно забезпечує хорошу приживаність саджанців, стимулює розвиток потужної кореневої системи у рослин, покращує властивості ґрунту. Його застосування сприяє прискоренню зростання та підвищення врожайності.

 

Розбити мальовничий газон

Ефектне рішення – посіяти під садовими деревами газон. Це не просто красиво, але й допоможе краще утримувати вологу в ґрунті, знизить вміст солей. Коріння дерев отримають більше харчування, а значить, плоди будуть більшими і солодшими.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...