Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Секрети вирощування блакитних гортензій

Секрети вирощування блакитних гортензій

Можливо, ви чули, що можна змінити колір гортензії, регулюючи pH грунту. Але чи дійсно все так просто?

По-перше, не всі гортензії дають блакитні квіти. Гортензії з білими або кремовими квітами, такі як, наприклад, Аннабель, дуболиста гортензія і представники сімейства Піджен, можуть давати тільки білі або кремові квіти.

Гортензії, колір цвітіння яких варіюється від рожевого до блакитного і пурпурного, зазвичай відносяться до сортів, відомих як крупнолиста і деревовидна. Ці види гортензій мають цікаву здатністю змінювати колір своїх квіток в залежності від хімічного складу грунту. При вирощуванні в лужному грунті - квітки будуть рожевими. При вирощуванні в кислому ґрунті колір квіток стає блакитним.

Оскільки хімічний склад грунту визначає колір квіток, назви сортів, дані цим типам гортензій, дуже мало значать, коли мова йде про колір. Наприклад, Nikko Blue, Pretty in Pink, Forever Pink і Blue Deckle мають майже рівні шанси зацвісти рожевим або блакитним, в залежності від грунту, в який вони будуть посаджені.

Тому пам'ятайте, що навіть якщо ви купите квітучу гортензію, ви не можете бути впевнені, що рослина буде давати квіти того ж кольору, коли вона буде рости у вашому саду. Щоб змінити колір гортензії, вам потрібно змінити рівень pH і вміст мінералів в грунті.

Щоб підтримувати умови вирощування, які стимулюють певний колір цвітіння, вам потрібно буде кілька разів внести спеціальні добрива в грунт протягом вегетаційного періоду.

Щоб по-справжньому поекспериментувати з кольором квіток гортензії, розгляньте можливість вирощування рослини в великому горщику. Оскільки ви будете працювати з набагато меншою кількістю грунту, буде набагато легше підтримувати бажаний хімічний склад грунту.

Почніть з перевірки pH вашого грунту. Це дасть вам уявлення про те, в який бік вам необхідно рухатися. Пам'ятайте, що здоров'я рослини має бути вашим головним пріоритетом. Різко змінити pH грунту досить складно, і це може негативно вплинути на загальний стан здоров'я рослини.

Умови вирощування блакитних гортензій

Щоб стимулювати цвітіння блакитної гортензії, вирощуйте рослину в грунті з pH 5.2-5.5. Якщо ваш грунт лужний, ви можете знизити pH, застосувавши препарат підкислення в кількості, зазначеній на упаковці.

PH грунту також можна знижувати поступово, застосовуючи кислу органічну мульчу, таку як хвоя або соснова кора.

Якщо pH вашого грунту по природі надто лужний, буде дуже складно отримати блакитні квіти, навіть якщо в грунті багато алюмінію. Лужний грунт має тенденцію блокувати алюміній, роблячи його недоступним для рослин. Однак, за таких умов, вам точно вдасться виростити казкові рожеві гортензії!

Умови вирощування рожевих гортензій

Якщо ви віддаєте перевагу рожевим квітам, ваша гортензія повинна бути позбавлена алюмінію, вирощуйте її в кислому грунті з pH 6.0-6.2. Ви можете внести добрива для садових квітів з високим вмістом фосфору, щоб ще більше знизити поглинання алюмінію. Щоб підвищити pH природньо кислого грунту, застосовуйте садове вапно в кількості, зазначеній на упаковці.

Як відрегулювати pH вашого грунту

Після того, як ви перевірили рівень pH грунту, в якій збираєтеся посадити гортензію, за допомогою набору для перевірки pH, pH-метра або відправивши зразок грунту в місцеву службу перевірки, ви отримаєте базовий рівень. Якщо ви намагаєтеся підтримувати певний рівень pH, вам слід щорічно перевіряти грунт. Ефект від додавання матеріалів для підвищення або зниження pH може бути видний не відразу. Ви також повинні розуміти, що з часом pH повернеться до вихідного рівня, який продиктований умовами природнього грунту. 

І який би колір ви собі не обрали, нехай у вас все вдається! Гарного дня!

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...