Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Розсада полуниці Фриго: особливість і переваги методу

Розсада полуниці Фриго: особливість і переваги методу

Зміст

Полуниця — загальна улюблениця серед ягід і популярний гість садових ділянок. Різні сорти кожен вибирає на свій смак, але якісний урожай залежить саме від посадкового матеріалу.

Багато хто ставить собі питання: «Що таке полуниця «Фриго»?». Це досконала голландська технологія заморозки полуничних саджанців. Ягідний кущ, коли переходить в стан спокою, готують і зберігають при спеціальних температурах.

Даний метод у першу чергу привабливий можливістю висадки кущів круглий рік, і, як показує багаторічна практика, радує садівників високою врожайністю й тривалим періодом збору ягід.

Технологія вирощування

Метод має на увазі заморозку підготовлених саджанців і їхнє зберігання в холодильнику до року. Правильно підготовлені саджанці приживаються практично 100% в будь-який пору року, якщо дотримуватися необхідних умов.

Технологія вирощування полуниці Фриго включає такі етапи, як:

Далі про кожен етап докладно.

Вирощування

Попередньо вирощують розсаду хорошої якості, насичуючи кущі мікроелементами і допомагаючи накопичити необхідні сили для подальшого зростання. Щоб отримати хороший результат, потрібно знати, як виростити розсаду полуниці правильно. Перш за все, шляхом розмноження кущів, отримують паростки. Далі проводять їхню висадку в суглинок або піщаний ґрунт. Рослина не любить кислі грунти. Кущі підживлюють під час росту, а квітконоси общипують. Це допомагає рослині накопичити енергію на майбутній урожай.

Має значення, коли сіяти полуницю на розсаду. Якщо ви вирощуєте розсаду з насіння самостійно, цей процес займає трохи більше часу. Як правило, їхній посів починають у період лютий-березень. Пророщування і підготовка насіння проходять у контейнерах із підготовленим ґрунтом.

Заготівля саджанців

Коли вкорінені саджанці переходять у стан спокою, їх обережно викопують з ґрунту. Цей період зазвичай випадає на жовтень-листопад. Від кущів прибирають листя, обтрушують землю. Рослину обробляють фунгіцидами, щоб виключити зараження. Коріння ні в якому разі не можна обмивати і підрізати.

Замороження

Заготовлену розсаду групують у невеликі зв'язки і кладуть в тонкі поліетиленові пакети не більше 0,5 мм щільності.

Ящики відправляють на зберігання при постійній температурі від -2 до +1. Даний температурний режим дозволяє зберегти природний біоритм рослини. Вологість необхідно підтримувати 90%.

Розсада полуниці «Фриго» зберігається від 5 тижнів до 9 місяців оптимально. Термін зберігання може тривати до 15 місяців, але можливе зниження врожайності.

Висадка

Традиційно висадка у відкритий ґрунт відбувається в період травень-червень, коли ґрунт прогрівається до температури +15. В умовах теплиці - круглий рік.

Є маленький секрет, як пробудити саджанці. У першу добу саджанці розморожують, не відкриваючи упаковку. Далі коріння замочують в холодній воді до трьох годин. Рекомендується стежити, щоб вода не потрапляла в серцевину. Коріння, що перевищує довжину 15 см, підрізають.

Перед тим, як садити розсаду полуниці, слід підготувати ґрунт. Саджанці розміщують в лунки. Коріння розправляють таким чином, щоб коренева система залишалася рівною і не виявилася у верхній частині ґрунту.

Догляд після висадки

Протягом перших тижнів квіти й вусики общипують, щоби кущ зміцнів і прийнялася коренева система. Далі, якщо вашою метою є отримання врожаю — вищипуйте вусики; якщо ж ви вирощуєте саджанці для розсади — видаляйте квіти.

Полив. Протягом першого тижня висадки рослини поливають щодня, під час цвітіння — раз на тиждень, а пізніше — після кожного збору ягід.

Підживлення. У період формування зав'язі, рослини підживлюють двічі, з інтервалом в 12-14 днів. Також можна проводити щотижневе позакореневе підживлення, використовуючи рідкі добрива.

Ставите питання, чим же удобрювати розсаду полуниці? Ви можете підібрати оптимальні органічні і мінеральні добрива для полуниці на сайті виробника.

Шкідники. Саджанцям часто завдають шкоди різні комахи, як личинки хруща і капустянка. Також небезпечні бур'яни, які поширюють захворювання і забирають у кущів поживні речовини.

Щоб підвищити опірність рослини до різних захворювань, зміцнити її, необхідно правильно підібрати підгодівлю для саджанців. Якщо використовувати «Чистий Лист» для полуниці, кущики отримують повноцінне харчування і стають більш стійкі до несприятливих факторів, а на додачу — соковиті смачні ягоди, які будуть радувати садівника.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...