Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Розсада полуниці Фриго: особливість і переваги методу

Розсада полуниці Фриго: особливість і переваги методу

Зміст

Полуниця — загальна улюблениця серед ягід і популярний гість садових ділянок. Різні сорти кожен вибирає на свій смак, але якісний урожай залежить саме від посадкового матеріалу.

Багато хто ставить собі питання: «Що таке полуниця «Фриго»?». Це досконала голландська технологія заморозки полуничних саджанців. Ягідний кущ, коли переходить в стан спокою, готують і зберігають при спеціальних температурах.

Даний метод у першу чергу привабливий можливістю висадки кущів круглий рік, і, як показує багаторічна практика, радує садівників високою врожайністю й тривалим періодом збору ягід.

Технологія вирощування

Метод має на увазі заморозку підготовлених саджанців і їхнє зберігання в холодильнику до року. Правильно підготовлені саджанці приживаються практично 100% в будь-який пору року, якщо дотримуватися необхідних умов.

Технологія вирощування полуниці Фриго включає такі етапи, як:

Далі про кожен етап докладно.

Вирощування

Попередньо вирощують розсаду хорошої якості, насичуючи кущі мікроелементами і допомагаючи накопичити необхідні сили для подальшого зростання. Щоб отримати хороший результат, потрібно знати, як виростити розсаду полуниці правильно. Перш за все, шляхом розмноження кущів, отримують паростки. Далі проводять їхню висадку в суглинок або піщаний ґрунт. Рослина не любить кислі грунти. Кущі підживлюють під час росту, а квітконоси общипують. Це допомагає рослині накопичити енергію на майбутній урожай.

Має значення, коли сіяти полуницю на розсаду. Якщо ви вирощуєте розсаду з насіння самостійно, цей процес займає трохи більше часу. Як правило, їхній посів починають у період лютий-березень. Пророщування і підготовка насіння проходять у контейнерах із підготовленим ґрунтом.

Заготівля саджанців

Коли вкорінені саджанці переходять у стан спокою, їх обережно викопують з ґрунту. Цей період зазвичай випадає на жовтень-листопад. Від кущів прибирають листя, обтрушують землю. Рослину обробляють фунгіцидами, щоб виключити зараження. Коріння ні в якому разі не можна обмивати і підрізати.

Замороження

Заготовлену розсаду групують у невеликі зв'язки і кладуть в тонкі поліетиленові пакети не більше 0,5 мм щільності.

Ящики відправляють на зберігання при постійній температурі від -2 до +1. Даний температурний режим дозволяє зберегти природний біоритм рослини. Вологість необхідно підтримувати 90%.

Розсада полуниці «Фриго» зберігається від 5 тижнів до 9 місяців оптимально. Термін зберігання може тривати до 15 місяців, але можливе зниження врожайності.

Висадка

Традиційно висадка у відкритий ґрунт відбувається в період травень-червень, коли ґрунт прогрівається до температури +15. В умовах теплиці - круглий рік.

Є маленький секрет, як пробудити саджанці. У першу добу саджанці розморожують, не відкриваючи упаковку. Далі коріння замочують в холодній воді до трьох годин. Рекомендується стежити, щоб вода не потрапляла в серцевину. Коріння, що перевищує довжину 15 см, підрізають.

Перед тим, як садити розсаду полуниці, слід підготувати ґрунт. Саджанці розміщують в лунки. Коріння розправляють таким чином, щоб коренева система залишалася рівною і не виявилася у верхній частині ґрунту.

Догляд після висадки

Протягом перших тижнів квіти й вусики общипують, щоби кущ зміцнів і прийнялася коренева система. Далі, якщо вашою метою є отримання врожаю — вищипуйте вусики; якщо ж ви вирощуєте саджанці для розсади — видаляйте квіти.

Полив. Протягом першого тижня висадки рослини поливають щодня, під час цвітіння — раз на тиждень, а пізніше — після кожного збору ягід.

Підживлення. У період формування зав'язі, рослини підживлюють двічі, з інтервалом в 12-14 днів. Також можна проводити щотижневе позакореневе підживлення, використовуючи рідкі добрива.

Ставите питання, чим же удобрювати розсаду полуниці? Ви можете підібрати оптимальні органічні і мінеральні добрива для полуниці на сайті виробника.

Шкідники. Саджанцям часто завдають шкоди різні комахи, як личинки хруща і капустянка. Також небезпечні бур'яни, які поширюють захворювання і забирають у кущів поживні речовини.

Щоб підвищити опірність рослини до різних захворювань, зміцнити її, необхідно правильно підібрати підгодівлю для саджанців. Якщо використовувати «Чистий Лист» для полуниці, кущики отримують повноцінне харчування і стають більш стійкі до несприятливих факторів, а на додачу — соковиті смачні ягоди, які будуть радувати садівника.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...