Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Рослини, які не потребують підв'язування

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки. Виготовлення кіл може зайняти багато часу, і вам потрібно правильно вибрати час – важливо додати кол до того, як рослини виростуть занадто великими. Таким чином, багато хто з нас віддають перевагу схемам з низьким рівнем обслуговування.

 

Деякі громадські сади перетворили створення колів на форму мистецтва, використовуючи опори з натуральної верби. Але, попри те, що приємно спостерігати за винахідливими способами розміщення рослин, і, безумовно, є багато привабливих готових опор для рослин, які ви можете придбати, варто полегшити вашу роботу та інвестувати в кілька вибраних багаторічних рослин, які не потребують ставлення.

 

Вербена бонарська

Verbena bonariensis виглядає оманливо ніжно. Завдяки високим тонким, але міцним стеблам, він ідеально підходить для додавання повітряного відчуття до плану посадки, що височить над травами та іншими багаторічними рослинами. Маленькі фіолетові квітки приваблюють комах. За сприятливих умов він буде самозасіватися і легко вкорениться з живців. 

 

Аконіт

Жайворонок (Aconitum), близькоспоріднений жайворок (дельфініум). Його красиві квіти з капюшоном розташовуються на стеблах висотою до 1 м з дрібно розділеними листками. Aconitum napellus 'Newry Blue' має глибокі квіти кольору індиго, які щільно прилягають один до одного, утворюючи більш щільний шпиль, ніж у некультивованих видів. Всі аконіти високотоксичні.

 

Шавлія

Шавлія ідеально підходить для додавання довготривалого кольору протягом усього літа та навіть пізніше. Вони гарні для залитого сонцем кордону, дружнього до дикої природи – маленькі, яскраво забарвлені квіти, від рожевих до темно-фіолетових і синіх, багаті нектаром. Шавлія немороза «Caradonna» має фіолетово-блакитні квіти на прямостоячих стеблах середньої висоти.

 

Деревій

Деревій, ахілея, цінується за їхнє пір’ясте листя що вражає плоскі квіткові головки, які люблять комахи, особливо мухи. Achillea 'Moonshine' має сіро-зелене листя та гарні світло-жовті квіти, розташовані на стеблах висотою близько 40 см. Рослини повільно поширюються у великі скупчення, не стаючи інвазивними.

 

Крокосмія

Crocosmia 'Lucifer' пропонує фантастичне поєднання сміливого, прямого листя у формі меча та високих дугоподібних стебел яскраво-червоних квітів. Він ідеально підходить для вирощування в смугах трав'янистої межі, особливо в жарких або тропічних схемах посадки. Його квіти чудово підходять для зрізання.

 

Корінь калвери

Ще один літній квітучий багаторічник, який люблять бджоли та комахи-запилювачі, веронікаструм, квітучий у пляшковій щітці, демонструє тривале шоу з середини літа. Veronicastrum virginicum 'Fascination' має елегантні високі кисті лілово-блакитних квітів, які чудово підходять для зрізання та додавання до букетів, пов’язаних вручну.

 

Розторопша

Будяки чудово підходять для додання архітектурного ефекту. Розторопша, Echinops ritro, має додатковий бонус — металево-блакитні квіти у формі кулі зі сріблястим колючим листям. Він добре виглядає з іншими високими пізньолітніми рослинами, такими як кардон, ехінацея або трави. Це хороша рослина для комах, а також робить чудові зрізані квіти, як свіжі, так і сушені.

 

Коров'як

Коров’яки — привабливі рослини з повстяними сріблясто-сірими розетками великих листків, з яких з початку до середини літа з’являються високі пухнасті квітконоси. Verbascum phoenicium 'Violetta' — компактний сорт із насиченим фіолетовим цвітом, за яким з’являються насіннєві головки, які поступово темніють до червоно-чорних. Ідеально підходить для бордюрів і горщиків.

 

Часник

Алліуми бувають різноманітних форм, кольорів і розмірів і є магнітом для комах-запилювачів. Алліум «Globemaster» має округлі, насичено-фіолетові головки квітів діаметром 15-20 см, з кінця весни до початку літа. Він добре працює, якщо висаджувати його в ґрунти з декоративними травами та іншими луками, і стає чудовою квіткою для зрізання.

Щоб отримати найкращі результати, вирощуйте високі рослини на сонці, щоб вони не нахилялися до світла.
 
Помаранчеві геленіуми

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...