Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Рослини для різних типів ґрунтів

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

З чого складається ґрунт?

з чого складається грунт
 

Візьміть мінерали з каменів, органічні речовини у вигляді перепрілого гною та рослинності, а також організми – жуків, бактерій і черв’яків, які допомагають аерувати та кондиціонувати вашу овочеву ділянку – і ви отримаєте ґрунт. Основа та джерело поживних речовин для всіх рослин у вашому саду.

Який у мене ґрунт?

який у мене грунт
 

Різна геологія, рельєф і погодні умови означають, що кожен з нас має унікальну суміш мінералів, органічної речовини та організмів на своїй ділянці. Тим не менш, ваш ґрунт матиме схожі характеристики з сусідніми садами та відображатиме загальний склад ґрунтів у цій місцевості.

Тип ґрунту Властивості
Глинистий грунт Наповнений мінералами, цей ґрунт є родючим, але взимку швидко охолоджується та заболочується, а влітку пече до скоринки. Липкий мул, який можна розкачати в ковбаску, — це глинистий ґрунт.
Замулений грунт Як і глина, мул є родючим, утримує воду і легко ущільнюється. На відміну від клейкої глини, мулисті ґрунти мають шовковисту консистенцію.
Піщаний грунт Піщаний ґрунт має набагато більші мінеральні зерна, ніж глини та мули. Це вільний дренаж, і завдяки повітрю, що утримується в ньому, піщаний ґрунт тепліший, ніж глина чи мул. Однак він має низький вміст поживних речовин, швидко висихає та часто є кислим. Піщаний ґрунт піщаний і розсипчастий за структурою.
Крейдяний грунт Консистенція цього ґрунту значно змінюється залежно від його точного складу – деякі важкі, деякі досить легкі, але всі крейдяні ґрунти мають тенденцію до лужності.
Торф'яний грунт Повні темної органіки, торф’яні ґрунти утримують багато води.
Суглинок Поєднує елементи піщаних, глинистих і мулистих ґрунтів для отримання найкращого з усіх світів, ґрунту, який є вологим, родючим і добре дренованим.

Кислі та лужні ґрунти

кислі і лужні грунти
 

Ви можете виміряти кислотність ґрунту, використовуючи набір для тестування ґрунту, який можна придбати у всіх хороших садових центрах. Значення рН 7 є нейтральним – менше означає, що ваш ґрунт кислий, більше робить його лужним. Добавка до ґрунту може тимчасово змінити pH вашого ґрунту, але загалом хороші садівники вирощують рослини, які найкраще підходять для наявного ґрунту.

Кислі ґрунти

кислі грунти
 

Якщо у вашому ґрунті розщеплюється багато органічної речовини, значення pH у нього буде нижчим. Але те, що ваш ґрунт дещо кислий, не означає, що на ньому нічого не можна виростити. Навпаки, слабокислі ґрунти підтримують широкий вибір насаджень:

Лужні ґрунти

лужні ґрунти
 

Ґрунти, які містять значну кількість крейди або вапняку, мають вищий рН – це лужні ґрунти. І хоча додавання органічної речовини з часом допоможе збалансувати ґрунт, вам, ймовірно, краще вирощувати деякі чудові рослини, які процвітають на крейдяному ґрунті:

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...