Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Рослини для різних типів ґрунтів

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

З чого складається ґрунт?

з чого складається грунт
 

Візьміть мінерали з каменів, органічні речовини у вигляді перепрілого гною та рослинності, а також організми – жуків, бактерій і черв’яків, які допомагають аерувати та кондиціонувати вашу овочеву ділянку – і ви отримаєте ґрунт. Основа та джерело поживних речовин для всіх рослин у вашому саду.

Який у мене ґрунт?

який у мене грунт
 

Різна геологія, рельєф і погодні умови означають, що кожен з нас має унікальну суміш мінералів, органічної речовини та організмів на своїй ділянці. Тим не менш, ваш ґрунт матиме схожі характеристики з сусідніми садами та відображатиме загальний склад ґрунтів у цій місцевості.

Тип ґрунту Властивості
Глинистий грунт Наповнений мінералами, цей ґрунт є родючим, але взимку швидко охолоджується та заболочується, а влітку пече до скоринки. Липкий мул, який можна розкачати в ковбаску, — це глинистий ґрунт.
Замулений грунт Як і глина, мул є родючим, утримує воду і легко ущільнюється. На відміну від клейкої глини, мулисті ґрунти мають шовковисту консистенцію.
Піщаний грунт Піщаний ґрунт має набагато більші мінеральні зерна, ніж глини та мули. Це вільний дренаж, і завдяки повітрю, що утримується в ньому, піщаний ґрунт тепліший, ніж глина чи мул. Однак він має низький вміст поживних речовин, швидко висихає та часто є кислим. Піщаний ґрунт піщаний і розсипчастий за структурою.
Крейдяний грунт Консистенція цього ґрунту значно змінюється залежно від його точного складу – деякі важкі, деякі досить легкі, але всі крейдяні ґрунти мають тенденцію до лужності.
Торф'яний грунт Повні темної органіки, торф’яні ґрунти утримують багато води.
Суглинок Поєднує елементи піщаних, глинистих і мулистих ґрунтів для отримання найкращого з усіх світів, ґрунту, який є вологим, родючим і добре дренованим.

Кислі та лужні ґрунти

кислі і лужні грунти
 

Ви можете виміряти кислотність ґрунту, використовуючи набір для тестування ґрунту, який можна придбати у всіх хороших садових центрах. Значення рН 7 є нейтральним – менше означає, що ваш ґрунт кислий, більше робить його лужним. Добавка до ґрунту може тимчасово змінити pH вашого ґрунту, але загалом хороші садівники вирощують рослини, які найкраще підходять для наявного ґрунту.

Кислі ґрунти

кислі грунти
 

Якщо у вашому ґрунті розщеплюється багато органічної речовини, значення pH у нього буде нижчим. Але те, що ваш ґрунт дещо кислий, не означає, що на ньому нічого не можна виростити. Навпаки, слабокислі ґрунти підтримують широкий вибір насаджень:

Лужні ґрунти

лужні ґрунти
 

Ґрунти, які містять значну кількість крейди або вапняку, мають вищий рН – це лужні ґрунти. І хоча додавання органічної речовини з часом допоможе збалансувати ґрунт, вам, ймовірно, краще вирощувати деякі чудові рослини, які процвітають на крейдяному ґрунті:

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...