Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Рослини для пізнього літнього забарвлення

Рослини для пізнього літнього забарвлення

Не прощайся з літом занадто рано. Можна продовжити сезон кольорів у вашому саду, вирощуючи рослини, що цвітуть пізно влітку. Багато з них цвітуть до перших заморозків, забезпечуючи довший період кольору та інтересу, водночас забезпечуючи комах нектаром і пилком, яких вони зазвичай не мають.

Багаторічні рослини, пік яких припадає на пізнє літо, є широкими, як і чагарники та альпіни. Більшість модних однорічних, екзотичних і ніжних багаторічних садових рослин також повинні залишатися у цвіту до кінця вересня або навіть початку жовтня, якщо за ними правильно доглядати.

 


Крокосмія

Раніше відома як монтбреція, крокосмія — це розлогі рослини, які мають пучки листя поряд із кущами червоних, жовтих і помаранчевих квітів. Вони цвітуть кілька місяців і чудово виглядають як частина гарячого бордюру.


Анемона японська

Японські анемони ідеально підходять для садівників, які не суєтні. Великі довговічні квіти рожевого, лілового або білого кольорів тримаються на міцних, середньої висоти, жилавих стеблах, які не потребують підтримки.


Пенстемон

Пенстемони мають короткі стебла з великими дзвоникоподібними квітами фіолетового, рожевого та блакитного кольорів, які цвітуть тривалий час. Вони посухостійкі та досить витривалі, хоча все ж бажано взяти живці як резервний варіант, який можна потім перезимувати. Обріжте рослини навесні.


Очиток

Очиток, очиток або льодовикові рослини (багато з яких тепер відомі як гілотелефіум) надійно ростуть у спекотних і сухих місцях і їх дуже люблять бджоли. Залиште квіти на рослині після того, як вони загинули, оскільки вони продовжуватимуть виглядати привабливо взимку.

 

Флокс волотистий

Класичний пізньолітній бордюрний багаторічник, Phlox paniculata, доступний у широкому діапазоні кольорів, і один або два мають строкате листя. Це надійні та безпроблемні рослини.


Геленіум

Рослини для пізнього літнього забарвлення
 

Для нотки криваво-апельсинового кольору небагато зрівняється з геленіумом, чиї квіти, схожі на ромашку, люблять бджоли за їхній нектар. Після цвітіння насіннєві головки привабливі до осені.


Гортензія деревоподібна

Гортензія деревоподібна — справжня перлина з величезними куполами білих квітів, усіяних, як пухкі подушки, на світло-зеленому листяному тлі. Цвіте вічно, а величезні головки зберігаються в напівзасушеному вигляді до перших заморозків.


Цеанотуси

Цеанотуси надійний, вічнозелений, простий у вирощуванні та не потребує обрізки. Старий улюбленець, він укритий хвилями темно-синіх квітів з початку липня до кінця вересня.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...