Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Рослини для пізнього літнього забарвлення

Рослини для пізнього літнього забарвлення

Не прощайся з літом занадто рано. Можна продовжити сезон кольорів у вашому саду, вирощуючи рослини, що цвітуть пізно влітку. Багато з них цвітуть до перших заморозків, забезпечуючи довший період кольору та інтересу, водночас забезпечуючи комах нектаром і пилком, яких вони зазвичай не мають.

Багаторічні рослини, пік яких припадає на пізнє літо, є широкими, як і чагарники та альпіни. Більшість модних однорічних, екзотичних і ніжних багаторічних садових рослин також повинні залишатися у цвіту до кінця вересня або навіть початку жовтня, якщо за ними правильно доглядати.

 


Крокосмія

Раніше відома як монтбреція, крокосмія — це розлогі рослини, які мають пучки листя поряд із кущами червоних, жовтих і помаранчевих квітів. Вони цвітуть кілька місяців і чудово виглядають як частина гарячого бордюру.


Анемона японська

Японські анемони ідеально підходять для садівників, які не суєтні. Великі довговічні квіти рожевого, лілового або білого кольорів тримаються на міцних, середньої висоти, жилавих стеблах, які не потребують підтримки.


Пенстемон

Пенстемони мають короткі стебла з великими дзвоникоподібними квітами фіолетового, рожевого та блакитного кольорів, які цвітуть тривалий час. Вони посухостійкі та досить витривалі, хоча все ж бажано взяти живці як резервний варіант, який можна потім перезимувати. Обріжте рослини навесні.


Очиток

Очиток, очиток або льодовикові рослини (багато з яких тепер відомі як гілотелефіум) надійно ростуть у спекотних і сухих місцях і їх дуже люблять бджоли. Залиште квіти на рослині після того, як вони загинули, оскільки вони продовжуватимуть виглядати привабливо взимку.

 

Флокс волотистий

Класичний пізньолітній бордюрний багаторічник, Phlox paniculata, доступний у широкому діапазоні кольорів, і один або два мають строкате листя. Це надійні та безпроблемні рослини.


Геленіум

Рослини для пізнього літнього забарвлення
 

Для нотки криваво-апельсинового кольору небагато зрівняється з геленіумом, чиї квіти, схожі на ромашку, люблять бджоли за їхній нектар. Після цвітіння насіннєві головки привабливі до осені.


Гортензія деревоподібна

Гортензія деревоподібна — справжня перлина з величезними куполами білих квітів, усіяних, як пухкі подушки, на світло-зеленому листяному тлі. Цвіте вічно, а величезні головки зберігаються в напівзасушеному вигляді до перших заморозків.


Цеанотуси

Цеанотуси надійний, вічнозелений, простий у вирощуванні та не потребує обрізки. Старий улюбленець, він укритий хвилями темно-синіх квітів з початку липня до кінця вересня.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...