Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Роботи, які потрібно виконати восени

Роботи, які потрібно виконати восени

Тепер, коли настала осінь, час подумати про роботу, яку ви можете виконати, щоб підготувати свій сад до зими та наступної весни. Восени головне прибирання, щоб ваш сад виглядав охайним і доглянутим протягом зими й щоб ви отримали бажану фору для весни.

Газони

Перше, що потрібно зробити восени до настання холодів, — очистити газон від опалого листя. Це не тільки допомагає зробити ваш газон гарним, але й дозволяє всьому повітрю та поживним речовинам потрапляти на ваш газон. Листя можуть утворювати шар, який блокує воду, потік повітря та поживні речовини від потрапляння до кореневої системи. Якщо листя матове, воно навіть може перешкодити появі нових травинок наступної весни. Ми рекомендуємо використовувати пружинні зубчасті граблі, такі як наші граблі для газону та листя з нержавіючої сталі.

Використовуються газонні граблі Kent & Stowe - Роботи восени

Покосіть свій газон в останній раз. Переконайтеся, що ви встановили ножі косарки вище, ніж використовували влітку, щоб залишити траву трохи довше на зиму. Обріжте всі краї, щоб залишити їх акуратними та охайними, використовуючи інструмент для обрізки газону та ножиці для ідеальної обробки.

Ліжка та бордюри

Також варто привести в порядок свої грядки й клумби. Видаліть секатором будь-яке відмирає листя та стебла багаторічних рослин. Потім видаліть будь-які бур'яни на кордонах сапою з довгою ручкою, а на грядках - ручною сапою. Нарешті підживіть клумби добривом.

Використовується осцилююча мотика Kent & Stowe - Роботи восени

Приберіть будь-які опори для рослин, якими ви користувалися влітку. Зріжте однорічні в’юнкі рослини та видаліть усі мертві стебла та листя з опор. Змийте будь-який ґрунт і обробіть їх для зберігання протягом зими. Якщо ви виявите, що вам потрібні нові опори, переконайтеся, що ви вибрали найкращі для типу рослин, які ви хочете підтримувати, або просту бамбукову тростину.

Обрізка

Приберіть будь-які ваші відпрацьовані рослини, щоб переконатися, що на них немає шкідників і хвороб. Продовжуйте знищувати будь-які квітучі рослини, особливо троянди, гострим секатором , оскільки вони можуть продовжувати цвісти ще місяць або два.

 

Нарешті, не забудьте придбати свої зимові грядки завчасно та посадити їх, щоб вони добре спали до настання зими.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...