Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Роботи, які потрібно виконати восени

Роботи, які потрібно виконати восени

Тепер, коли настала осінь, час подумати про роботу, яку ви можете виконати, щоб підготувати свій сад до зими та наступної весни. Восени головне прибирання, щоб ваш сад виглядав охайним і доглянутим протягом зими й щоб ви отримали бажану фору для весни.

Газони

Перше, що потрібно зробити восени до настання холодів, — очистити газон від опалого листя. Це не тільки допомагає зробити ваш газон гарним, але й дозволяє всьому повітрю та поживним речовинам потрапляти на ваш газон. Листя можуть утворювати шар, який блокує воду, потік повітря та поживні речовини від потрапляння до кореневої системи. Якщо листя матове, воно навіть може перешкодити появі нових травинок наступної весни. Ми рекомендуємо використовувати пружинні зубчасті граблі, такі як наші граблі для газону та листя з нержавіючої сталі.

Використовуються газонні граблі Kent & Stowe - Роботи восени

Покосіть свій газон в останній раз. Переконайтеся, що ви встановили ножі косарки вище, ніж використовували влітку, щоб залишити траву трохи довше на зиму. Обріжте всі краї, щоб залишити їх акуратними та охайними, використовуючи інструмент для обрізки газону та ножиці для ідеальної обробки.

Ліжка та бордюри

Також варто привести в порядок свої грядки й клумби. Видаліть секатором будь-яке відмирає листя та стебла багаторічних рослин. Потім видаліть будь-які бур'яни на кордонах сапою з довгою ручкою, а на грядках - ручною сапою. Нарешті підживіть клумби добривом.

Використовується осцилююча мотика Kent & Stowe - Роботи восени

Приберіть будь-які опори для рослин, якими ви користувалися влітку. Зріжте однорічні в’юнкі рослини та видаліть усі мертві стебла та листя з опор. Змийте будь-який ґрунт і обробіть їх для зберігання протягом зими. Якщо ви виявите, що вам потрібні нові опори, переконайтеся, що ви вибрали найкращі для типу рослин, які ви хочете підтримувати, або просту бамбукову тростину.

Обрізка

Приберіть будь-які ваші відпрацьовані рослини, щоб переконатися, що на них немає шкідників і хвороб. Продовжуйте знищувати будь-які квітучі рослини, особливо троянди, гострим секатором , оскільки вони можуть продовжувати цвісти ще місяць або два.

 

Нарешті, не забудьте придбати свої зимові грядки завчасно та посадити їх, щоб вони добре спали до настання зими.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...