Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Роботи, які потрібно зробити навесні

Роботи, які потрібно зробити навесні

Коли нарешті настане весна після того, що, здавалося, довгою зимою, нарешті настав час вийти у свій сад і дізнатися, які роботи потрібно робити навесні. Є багато приємних робіт, які чекають на вас, щоб почати свій сад на наступний сезон. Ми розбили це на ранню, середину та пізню весну, щоб допомогти спланувати ваш час.

Рання весна

Це чудовий час для обрізки троянд. Почніть з видалення мертвих, хворих або відмираючих гілок. Потім почніть рідшати, якщо вважаєте, що все ще переповнено. Видаліть усі гілки, що перетинаються, і зріжте кілька старих стебел до основи. Тоді можна зменшити здорові основні стебла приблизно на чверть. Вам також може знадобитися пара стійких до шипів рукавичок.

Приведіть свої межі в порядок, прополовши їх сапою. Потім ви можете додати мульчу з компостом або гноєм, щоб дати своїм грядкам чудовий початок.

Почніть сіяти витривалі однорічні рослини на відкритому повітрі, а також напіввитривалі однорічні рослини в пропагаторі у вашій теплиці або на підвіконні.

різати та тримати секатор під час використання

Середина весни

Зробіть свою першу стрижку газону, косивши його в розумних налаштуваннях. Для першого косіння навесні встановіть максимальну висоту зрізу. Після першого зрізу ви можете поступово зменшувати висоту зрізу до досягнення бажаної висоти.

Застосовуйте засоби для підживлення "Чистий лист" для газонів чудовий, тому що це органічне добриво з додаванням насіння газону, виготовлене з використанням лише натуральних інгредієнтів. Немає способу перегодувати свій газон цим продуктом. Це також допомагає запобігти появі бур'янів і моху.

Середина весни також є гарним часом для посадки нових троянд, дерев, кущів і багаторічних квітів. Почніть пікіровувати свої напіввитривалі однорічні саджанці та садити їх у горщики.

ножиці для живоплоту

Пізня весна

Весняно квітучі кущі обрізають після цвітіння

Закріпіть будь-яку коробку за допомогою гострих і точних ножиць для живої огорожі.

Після останніх заморозків настав час висаджувати такі квіти, як жоржини, а також будь-які ніжні кущі

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...