Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  П'ять способів покращити свій сад у серпні

П'ять способів покращити свій сад у серпні

До серпня багато рослин, що квітнуть раннім літом, почнуть виглядати найкраще.

Однак на цьому ваша садова фієста не повинна закінчуватися. За допомогою кількох простих кроків ви можете надати своїй ділянці бадьорості, щоб вона проіснувала до осені.


Посадіть більше контейнерів

Посадіть великий горщик з рослинами для пізнього літнього кольору. Це створить корисну кольорову гаму на внутрішньому дворику або в щілині в бордюрі. Вирощені в контейнері, ви зможете поливати та доглядати за ними протягом решти літа та насолоджуватися їхнім барвистим дисплеєм. Рослини можна вийняти з горщика в період спокою і знову висадити в саду, де вони забезпечать настільки необхідний колір наступного року.

 

Мертві рослини

Мертві троянди, жоржини та будь-які літні багаторічники, у яких ще є бутони. Регулярно робіть те ж саме з однорічними грядками, щоб вони не почали закладати насіння. Завдяки цьому вони будуть цвісти інтенсивніше, і вони продовжуватимуть цвісти до осені.

 

Догляд за контейнерами

Зверніть особливу увагу на контейнери, оскільки на цей час вони будуть повністю наповнені корінням, тож рослини потребуватимуть ще більше підгодівлі, поливу та очищення, ніж зазвичай, щоб вони виглядали добре. Будьте безжальними з усіма, які явно минули, особливо якщо вони сильно висохли в будь-який момент. Викиньте їх і замініть свіжою порцією фуксій, пеларгоній або осінніх братків у новому компості – додайте кристали гелю, що утримують воду, щоб допомогти утримувати вологу.

 

Зріжте відцвілі рослини

Обріжте такі рослини, як астранція, пульмонарія, гнучка витривала герань і бруннера різнобарвна, щоб усунути пліснявий або повільний ріст і сприяти свіжому новому листю і, можливо, навіть пізній появі квітів. Після цього дайте їм рідкий корм і воду.

Як виростити витривалу герань - обрізка герані

Заповнити сезонні прогалини

Заповніть сезонні прогалини на вітринах, де рослини, такі як ранні літні цибулинні або східні маки, відмерли. Використовуйте стратегічно розташовані горщики з такими рослинами, як лілії, патіо-жоржини, прямої фуксії (навіть стандартні) або високі пізні багаторічники.

 

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...