Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  П'ять способів покращити свій сад у серпні

П'ять способів покращити свій сад у серпні

До серпня багато рослин, що квітнуть раннім літом, почнуть виглядати найкраще.

Однак на цьому ваша садова фієста не повинна закінчуватися. За допомогою кількох простих кроків ви можете надати своїй ділянці бадьорості, щоб вона проіснувала до осені.


Посадіть більше контейнерів

Посадіть великий горщик з рослинами для пізнього літнього кольору. Це створить корисну кольорову гаму на внутрішньому дворику або в щілині в бордюрі. Вирощені в контейнері, ви зможете поливати та доглядати за ними протягом решти літа та насолоджуватися їхнім барвистим дисплеєм. Рослини можна вийняти з горщика в період спокою і знову висадити в саду, де вони забезпечать настільки необхідний колір наступного року.

 

Мертві рослини

Мертві троянди, жоржини та будь-які літні багаторічники, у яких ще є бутони. Регулярно робіть те ж саме з однорічними грядками, щоб вони не почали закладати насіння. Завдяки цьому вони будуть цвісти інтенсивніше, і вони продовжуватимуть цвісти до осені.

 

Догляд за контейнерами

Зверніть особливу увагу на контейнери, оскільки на цей час вони будуть повністю наповнені корінням, тож рослини потребуватимуть ще більше підгодівлі, поливу та очищення, ніж зазвичай, щоб вони виглядали добре. Будьте безжальними з усіма, які явно минули, особливо якщо вони сильно висохли в будь-який момент. Викиньте їх і замініть свіжою порцією фуксій, пеларгоній або осінніх братків у новому компості – додайте кристали гелю, що утримують воду, щоб допомогти утримувати вологу.

 

Зріжте відцвілі рослини

Обріжте такі рослини, як астранція, пульмонарія, гнучка витривала герань і бруннера різнобарвна, щоб усунути пліснявий або повільний ріст і сприяти свіжому новому листю і, можливо, навіть пізній появі квітів. Після цього дайте їм рідкий корм і воду.

Як виростити витривалу герань - обрізка герані

Заповнити сезонні прогалини

Заповніть сезонні прогалини на вітринах, де рослини, такі як ранні літні цибулинні або східні маки, відмерли. Використовуйте стратегічно розташовані горщики з такими рослинами, як лілії, патіо-жоржини, прямої фуксії (навіть стандартні) або високі пізні багаторічники.

 

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...