Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  П’ять порад щодо посадки рослин у тіні

П’ять порад щодо посадки рослин у тіні

Посадка в тіні може бути справжнім благом. Ви не тільки можете вибрати красиві та різноманітні рослини для плямистої, півтіні та глибокої тіні, але й ґрунт у тінистих місцях часто насичений багатою поживними речовинами листковою пліснявою.

Тим не менш, є кілька важливих порад, про які слід пам’ятати, висаджуючи рослини в тіні. Якщо ви садите горщики та контейнери для затінення, також варто додати до компосту трохи гелю, що утримує воду, щоб допомогти йому зберегти вологу, коли температура підвищиться.

Поліпшити ґрунт

Перед тим, як почати, додайте в ґрунт велику кількість органічної речовини, щоб забезпечити краще утримання води та покращити аерацію для росту коренів. Ідеально підійде домашня листова цвіль або компост.

 

Видалити збіднений ґрунт

Якщо ви садите рослини під деревами, викопайте сухий, збіднений ґрунт між великими корінням і замініть його кращим ґрунтом з іншої частини саду.

 

Використовуйте корми з високим вмістом калію

 

Застосуйте вивітрену деревну золу від багаття або дров, щоб збільшити вміст калію в ґрунті. В якості альтернативи можна використовувати сульфат калію. Це сприятиме міцному росту тіньовитривалих рослин. Не вносьте добрива з високим вмістом азоту.

 

Ями для посадки вил

Висаджуючи в тіні, роздвоюйте основу кожної посадкової ями, щоб коріння нових рослин могли спуститися в прохолодний вологий ґрунт.

Мульчування після посадки

 

Замульчуйте всю ділянку після посадки шаром 7,5 см саморобної листової плісняви, добре перепрілого садового компосту або компостованої стружки кори.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...