Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  П’ять порад щодо посадки рослин у тіні

П’ять порад щодо посадки рослин у тіні

Посадка в тіні може бути справжнім благом. Ви не тільки можете вибрати красиві та різноманітні рослини для плямистої, півтіні та глибокої тіні, але й ґрунт у тінистих місцях часто насичений багатою поживними речовинами листковою пліснявою.

Тим не менш, є кілька важливих порад, про які слід пам’ятати, висаджуючи рослини в тіні. Якщо ви садите горщики та контейнери для затінення, також варто додати до компосту трохи гелю, що утримує воду, щоб допомогти йому зберегти вологу, коли температура підвищиться.

Поліпшити ґрунт

Перед тим, як почати, додайте в ґрунт велику кількість органічної речовини, щоб забезпечити краще утримання води та покращити аерацію для росту коренів. Ідеально підійде домашня листова цвіль або компост.

 

Видалити збіднений ґрунт

Якщо ви садите рослини під деревами, викопайте сухий, збіднений ґрунт між великими корінням і замініть його кращим ґрунтом з іншої частини саду.

 

Використовуйте корми з високим вмістом калію

 

Застосуйте вивітрену деревну золу від багаття або дров, щоб збільшити вміст калію в ґрунті. В якості альтернативи можна використовувати сульфат калію. Це сприятиме міцному росту тіньовитривалих рослин. Не вносьте добрива з високим вмістом азоту.

 

Ями для посадки вил

Висаджуючи в тіні, роздвоюйте основу кожної посадкової ями, щоб коріння нових рослин могли спуститися в прохолодний вологий ґрунт.

Мульчування після посадки

 

Замульчуйте всю ділянку після посадки шаром 7,5 см саморобної листової плісняви, добре перепрілого садового компосту або компостованої стружки кори.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...