П'ять найкращих порад для догляду за кімнатними рослинами
Маєте сумніви, чи варто купувати кімнатні рослини? Можливо вам здається, що за ними дуже складно доглядати, або ще гірше - боїтеся, що квіточка не приживеться у вас, і ... Пропонуємо вам топ п'ять порад по догляду за кімнатними рослинами. Повірте, у вас все вийде! Крім того сусідство з квіточками подарує вам гарне самопочуття і підвищення продуктивності, а що вже говорити про стилістичні можливості - ви будете вражені тим, наскільки жвавим може бути ваш простір, коли ви внесете в нього трохи рослинного життя!
ВИЗНАЧТЕ ВАШЕ СВІТЛО
Найголовніше при купівлі будь-якоЇ рослини - це те, скільки світла ви можете дати їй. Звичайно, дуже важливо те, як ви будете доглядати, але світло - це найбільш важливий фактор, оскільки це єдиний елемент, що не підлягає обговоренню, і якого рослина потребує постійно. Якщо ви хочете щоб ваші труди, принесли вам плоди, і рослина прожила у вас довго і щасливо, виберіть ту, якій буде достатньо світла, яке може забезпечити ваш простір. Є рослини, які можуть витримувати все, від прямого сонячного світла протягом усього дня до дуже слабкого природнього світла або навіть чисто штучного освітлення. Налаштуйте себе на успіх, вибравши ту квітку, яка підходить для вашого середовища! Обов'язково враховуйте світло саме в тому місці, де ви хочете, щоб рослина жила. 3 метра від вікна або 1,5 метра - це велика різниця.
ВИБЕРІТЬ РОСЛИНИ, ЩО ПІДХОДЯТЬ ДО ВАШОГО СТИЛЮ ЖИТТЯ
Після того, як ви визначите, скільки світла ви можете забезпечити рослині, наступним за важливістю чинником стане вода. Слід враховувати два моменти: скільки води потрібно рослині і скільки води ви хочете їй давати. Якщо ви дуже захоплений рослинник, який хоче регулярно доглядати за своїм господарством і часто його поливати, є певні рослини, які краще підходять для посадки на рівномірно вологому грунті, і їм буде потрібний частіший полив. Точно так само, якщо ви часто подорожуєте або хочете рослину, яку можна посадити і забути, тоді рекомендую вам вибрати щось, що не вимагає занадто частого поливу або, принаймні, з більш щадним графіком поливу. Знову ж таки, є рослини, які можна поливати кілька разів на тиждень, а є ті, яким потрібен полив тільки один раз в місяць. Вибір рослини яка підходить для вашого способу життя гарантує більше шансів на успіх!
МЕНШЕ - КРАЩЕ
Хоча відсутність уваги часто призводить до загибелі кімнатних рослин, варто пам'ятати, що від занадто великої уваги вмирає більше кімнатних рослин, ніж від нестачі. Надмірний полив - найчастіший вбивця кімнатних рослин, так як після того, як рослина одного разу отримує занадто багато води, вона починає виглядати зів'ялою і сумною, і люди помилково намагаються виправити це великою кількістю води. Це може посилити проблему і часто призводить до кореневої гнилі, яку дуже важко подолати. Всім рослинам потрібен період, протягом якого їх грунт і коріння можуть трохи підсохнути, так само, як людям потрібно дихати між ковтками води. Засуху рослини майже завжди переносять легше ніж надмірний полив, тому скажу вам: «Якщо сумніваєтеся, нехай підсохне!»
ЧІПАЙТЕ ҐРУНТ
Найнадійніший спосіб перевірити, чи готова ваша рослина до поливу, - ще й дуже простий: обмацати грунт. Існують химерні пристрої, які можуть повідомляти вам точний рівень вологості грунту, але найнадійніший спосіб - використовувати палець або датчик грунту. І ваш палець, для більш дрібних рослин, і грунтовий датчик для більших, можуть точно визначити глибину, до якої висох грунт вашої рослини. Це найважливіший показник того, чи потрібно йому більше води, і, регулярно перевіряючи, ви можете встановити розпорядок поливу вашої рослини. Не забувайте переглядати цей розпорядок кожного разу при зміні пори року, оскільки фактори навколишнього середовища будуть визначати, наскільки швидко або повільно висихає грунт! Також не забувайте про ті добрива для кімнатних рослин, які можуть допомогти сталому росту ваших рослин!
МИЙТЕ ВАШУ РОСЛИНУ
Очищення листя рослини допомагає видаляти пил, щоб листя могло безперешкодно фотосинтезувати. Ця маніпуляція також зберігає вашу рослину блискучою і чистою, але, що більш важливо, дає вам можливість уважно оглядати листя. Реального способу повністю запобігти шкідникам не існує, але огляд листя часто допомагає зловити шкідника на ранніх стадіях і дає вам кращий шанс легко і швидко викорінити його.
Останні публікації
Як виростити малину
Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?
Детальніше...Як виростити фруктові дерева
Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.
Детальніше...Як виростити нарциси
Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.
Детальніше...