Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Прибирання після зими

Прибирання після зими

Ми зібрали кілька порад, які допоможуть вам підготувати свій сад до весни. Тепер, коли погода почала покращуватися, найкращий час почати працювати над садом нашої мрії. Перші підготовчі роботи починайте якомога раніше, в майбутньому вам це обов’язково принесе користь.

 

Велике прибирання

Прибирання саду може стати нескінченним завданням, тому переконайтеся, що ви робите це правильно. Якщо ви робите це регулярно, це не повинно бути для вас великою проблемою. На самому початку ви повинні пам’ятати про такі речі, як збирання будь-яких мертвих листків і стебел, які впали на землю. Їх потрібно очистити, оскільки вони можуть стати джерелом багатьох небезпечних захворювань, які потенційно можуть заразити ваші рослини. Це був би дуже поганий початок вегетаційного періоду.

 

Подбайте про свій газон

Варто спочатку подбати про газон. Такі заходи, як: видалення старої трави, аерація або посів насіння в місцях, де утворилися дефекти, є найважливішими моментами на початковому етапі підготовки саду. Пізніше (початок квітня) не залишиться нічого, крім регулярного скошування, поливу та підгодівлі, підживлювати радимо добривом ТМ “Чистий лист” для газону

 

 

Зігрійте свій сад

Якщо температура дозволяє, можна приступати до посадки. Приступати до цієї діяльності можна тільки тоді, коли земля відтане. Тоді потрібно бути особливо уважним, коли плануєте висаджувати дерева або чагарники з оголеним корінням. Також намагайтеся не садити прямо в землю бульби, кореневища або багаторічники. Поки що садіть їх у горщики (можна створити самостійно, старі горщики стануть у нагоді) і висаджуйте прямо в землю через 8-9 тижнів. Зростання, якого вони досягнуть у перехідний період, дозволить їм краще протистояти раннім етапам розвитку.

 

 

Видалення бур’янів і підготовка ґрунту

Одним з елементів підготовки ґрунту у вашому саду є видалення бур’янів. Слід видалити якомога більше з них, напевно знадобиться гербіцид. Не забудьте видалити бур’яни до того, як вони зацвітуть, і до того, як вони дадуть насіння. Тільки тоді вони не опанують більше території.

 

 

Подбайте про свої садові меблі...

Пластикові, дерев’яні або плетені меблі потребують деякого догляду. Пластик досить легко оживає, зазвичай достатньо теплої води і губки. Меблі з дерева можуть потребувати трохи більше допомоги. Почніть з простого очищення, а потім просочіть їх відповідним маслом, щоб захистити від шкідливого впливу води та сонця.

 

 

... та садовий інструмент

Доглядати навіть за невеликим садом без основного набору інструментів буде дуже складним завданням: без копання, обрізання, поливу, згрібання чи скошування техніки ми можемо зіткнутися з багатьма труднощами на своєму шляху. Для невеликого саду достатньо простих інструментів, але важливо, щоб вони були чистими та без мікробів. Будь-які садові ножі та ножиці потрібно буде заточити та змастити, щоб отримати гарний чистий зріз.

Останні публікації

Прибирання після зими
13.01.2022

Прибирання після зими

Підготовка саду до весни має бути задоволенням, а не клопоту. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у цих підготовках. Тому надіньте теплі рукавички, глибоко вдихніть прохолодне лютневе повітря і читайте далі.

Детальніше...
Посуха та садові рослини – як боротися з нестачею опадів?
13.01.2022

Посуха та садові рослини – як боротися з нестачею опадів?

Перш за все слід «підмінити» природу, правильно поливши рослини. Це, здавалося б, нескладне заняття насправді вимагає суворого дотримання кількох важливих правил. Інакше ми можемо нашкодити рослинам.

Детальніше...
Що посадити під деревами та чагарниками та навіщо?
12.01.2022

Що посадити під деревами та чагарниками та навіщо?

Коріння великого дерева висушують і збіднюють ґрунт, крона затінює ділянку. Здається, під грушею чи яблунею вже нічого не виросте. Розкажемо, чому це не так як з користю використовувати простір під деревами.

Детальніше...