Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Правильна підготовка саду до зими: які добрива необхідно вносити після збирання врожаю

Правильна підготовка саду до зими: які добрива необхідно вносити після збирання врожаю

Зміст

Будь-які фрукти зі свого саду мають особливий смак. Усі садівники мріють щороку збирати великий урожай. Рослини можуть щедро ділитися зі своїм господарем прекрасними плодами. Для цього необхідно піклуватися про них, коли врожай вже зібрано. Дуже важлива підготовка саду до зими, правильне внесення добрив під кожне дерево.

Підготовка саду до зими

У чому полягає обробка саду

На початку осені на деревах починають закладатися бруньки, з яких будуть навесні розпускатися квіти, щоб потім із них вийшли плоди. Біохімічні процеси для зимового спокою дерев забезпечують особливі гормони росту, мікроелементи, мінерали. Стовбури через кореневища повинні брати з грунту не тільки вологу, але й поживні елементи:

За станом листя можна визначити, чи добре забезпечене харчування рослини. Передчасне їхнє опадання або поява жовтих після збору врожаю вказує на брак поживних речовин, можливо, рослину вражають грибки. Це може стати причиною зниження морозостійкості, втрати врожаю на наступний рік. Тому дуже важливою є правильна підгодівля садових рослин восени, щоб листя було в задовільному стані, поки не почне опадати, коли прийде час.

Як обприскувати рослини і вносити в грунт добрива

Підживлення садових дерев може проводитися двома способами: внесенням добрив у грунт і обприскуванням. Допомагати рослинам, котрі виявляють ознаки старіння, рекомендується відразу, використовуючи осіннє добриво для саду.

У грунт підгодівля може вноситися двома шляхами: при чорному парі навколо пристовбурного кола, або ж добрива просто прикопуються. Такі закладки робляться віддаленими від крони або стовбура на відстані 50 - 300 см. Усе залежить від розміру самої крони.

Обприскування саду восени

Підживлення вноситься в лунки навколо дерева, коли пристовбурні кола біля стовбура під задернінням.

Важливо не тільки забезпечити оптимальний догляд за садом восени, але й улітку.

Літнє підживлення складається з:

Для повного знищення джерел, що призводять до поширення захворювань, необхідно проводити ретельне обприскування всіх частин дерева і опалого під ним листя.

Як обробити сад восени

Дуже важлива правильна обробка саду восени. Садівникам належить багато зробити в цей період. Важливо, щоб не були упущені всі моменти. Під корою, в грунті, в опалому листі можуть ховатися збудники грибків, личинки різних шкідників. Там вони будуть зимувати, а з першими теплими весняними днями візьмуться активно знищувати дерево.

Обробляти рослини можна:

При бажанні можна додавати фунгіциди: хорус, поліху, колоїдну сірку. Це позбавить дерева від кучерявості листків, борошнистої роси. Період обробки обирається залежно від особливостей клімату. У теплій зоні обробка проводиться пізніше, ніж в північній частині. Головне, щоб обприскування проводилося при сухій погоді, в відсутності сильного вітру по голому, безлистому стовбуру.

До того, як підготувати сад до зими, потрібно прибрати опале листя, побілити дерева, виконати на кроні санітарну обрізку й прибрати сухі гілки, під корою яких можуть ховатися личинки різних шкідників.

Осіння підгодівля саду

Досвідчені аграрії вважають, що підгодівля саду восени найкраще проводиться з використанням таких видів добрив, як:

Правильне підживлення саду восени

Можна використовувати універсальне добриво для саду. Головне, щоб у складі не було азоту, що стимулює ріст рослин. Після такої підготовки, виконується укриття садових рослин на зиму. Коріння краще оберігає від морозу сніг, накопичений на пристовбурних колах. Зарадити цьому може ялиновий лапник. Щоб уникнути утворення на стовбурах морозобійних тріщин, їх потрібно покривати побілкою, обмотувати капроновими стрічками.

Тільки правильно проведені осінні заходи в вашому саду, дадуть хороший урожай на наступний рік.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...