Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Посуха та садові рослини – як боротися з нестачею опадів?

Посуха та садові рослини – як боротися з нестачею опадів?

Правильний полив рослин під час посухи

Перш за все слід «підмінити» природу, правильно поливши рослини. Це, здавалося б, нескладне заняття насправді вимагає суворого дотримання кількох важливих правил. Інакше ми можемо нашкодити рослинам. Не перестарайтеся з частотою поливу – щоденний полив саду може негативно вплинути на розвиток кореневої системи, оскільки дерева, кущі та квіти звикають до легкого доступу води. Тоді навіть одноденних перерв від поливу може дуже негативно позначитися на них.

 

Як часто потрібно поливати сад? Наприклад, раз на тиждень, але рясно. Завдяки цьому в ґрунті накопичиться достатній запас вологи, якого рослинам вистачить на найближчі дні. Оптимальний час для поливу саду – ранній ранок та пізній вечір. Найкраще поливати квіти дощовою та колодязною водою, але пам'ятайте, що температура не повинна бути надто низькою.

 

Глина, справжній магазин води

Недолік води негативно позначається на молодих рослинах. Про це варто пам'ятати під час посадки – адже в найближчу годину може з'явитися посуха. Хорошим рішенням є використання спеціальної посадкової глини, здатної утримувати вологу. Вещество, яке додатково стабілізує рівень pH ґрунту та підвищує ефективність використання удобрень, може поглинати воду до 80% її маси. Це найкращий вибір для свіжо посаджених квітів.

 

Гідрогель для садових квітів

Варто потурбуватися про найкраще розвиток кореневої системи висаджених або пересаджених квітів, завдяки чому вони в майбутньому ще краще впораються з посухою. Одним з перевірених методів є гідрогель з укоріненням, який при правильному застосуванні допомагає зберегти вологу та поживні речовини в субстраті. Його спочатку слід змішати з якомога слабкішою середою, щоб запобігти агломерації гелю. Цей чудовий засіб характеризується дуже високим вмістом фосфору, що корисно для квітів.

 

Затінюючи екрани, тобто захист, як на морському курорті

Спекотна погода негативно впливає на стан садових рослин не лише через сухий ґрунт. Деякі види рослин погано себе відчувають у дуже сонячному середовищі. Тоді хорошим рішенням стануть спеціальні затіняючи екрани, які забезпечують обраним рослинам захист від інтенсивного випромінювання. Такі види конструкцій – чимось нагадують ширми – можна зробити своїми руками, наприклад з бамбукового килимка та дерев'яного каркаса.

 

Щоб правильно доглядати за садом під час посухи, варто поєднувати сучасні речовини та удобрення з креативністю та традиційними методами. Завдяки цьому рослини будуть красивими та здоровими навіть у найскладніших умовах.

Також використання добрив зменшить вплив стресу несприятливих умов, радимо застосовувати добриво ТМ «Чистий лист» універсальне для саду та городу.

Останні публікації

Прибирання після зими
13.01.2022

Прибирання після зими

Підготовка саду до весни має бути задоволенням, а не клопоту. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у цих підготовках. Тому надіньте теплі рукавички, глибоко вдихніть прохолодне лютневе повітря і читайте далі.

Детальніше...
Посуха та садові рослини – як боротися з нестачею опадів?
13.01.2022

Посуха та садові рослини – як боротися з нестачею опадів?

Перш за все слід «підмінити» природу, правильно поливши рослини. Це, здавалося б, нескладне заняття насправді вимагає суворого дотримання кількох важливих правил. Інакше ми можемо нашкодити рослинам.

Детальніше...
Що посадити під деревами та чагарниками та навіщо?
12.01.2022

Що посадити під деревами та чагарниками та навіщо?

Коріння великого дерева висушують і збіднюють ґрунт, крона затінює ділянку. Здається, під грушею чи яблунею вже нічого не виросте. Розкажемо, чому це не так як з користю використовувати простір під деревами.

Детальніше...