Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Посуха та садові рослини – як боротися з нестачею опадів?

Посуха та садові рослини – як боротися з нестачею опадів?

Правильний полив рослин під час посухи

Перш за все слід «підмінити» природу, правильно поливши рослини. Це, здавалося б, нескладне заняття насправді вимагає суворого дотримання кількох важливих правил. Інакше ми можемо нашкодити рослинам. Не перестарайтеся з частотою поливу – щоденний полив саду може негативно вплинути на розвиток кореневої системи, оскільки дерева, кущі та квіти звикають до легкого доступу води. Тоді навіть одноденних перерв від поливу може дуже негативно позначитися на них.

 

Як часто потрібно поливати сад? Наприклад, раз на тиждень, але рясно. Завдяки цьому в ґрунті накопичиться достатній запас вологи, якого рослинам вистачить на найближчі дні. Оптимальний час для поливу саду – ранній ранок та пізній вечір. Найкраще поливати квіти дощовою та колодязною водою, але пам'ятайте, що температура не повинна бути надто низькою.

 

Глина, справжній магазин води

Недолік води негативно позначається на молодих рослинах. Про це варто пам'ятати під час посадки – адже в найближчу годину може з'явитися посуха. Хорошим рішенням є використання спеціальної посадкової глини, здатної утримувати вологу. Вещество, яке додатково стабілізує рівень pH ґрунту та підвищує ефективність використання удобрень, може поглинати воду до 80% її маси. Це найкращий вибір для свіжо посаджених квітів.

 

Гідрогель для садових квітів

Варто потурбуватися про найкраще розвиток кореневої системи висаджених або пересаджених квітів, завдяки чому вони в майбутньому ще краще впораються з посухою. Одним з перевірених методів є гідрогель з укоріненням, який при правильному застосуванні допомагає зберегти вологу та поживні речовини в субстраті. Його спочатку слід змішати з якомога слабкішою середою, щоб запобігти агломерації гелю. Цей чудовий засіб характеризується дуже високим вмістом фосфору, що корисно для квітів.

 

Затінюючи екрани, тобто захист, як на морському курорті

Спекотна погода негативно впливає на стан садових рослин не лише через сухий ґрунт. Деякі види рослин погано себе відчувають у дуже сонячному середовищі. Тоді хорошим рішенням стануть спеціальні затіняючи екрани, які забезпечують обраним рослинам захист від інтенсивного випромінювання. Такі види конструкцій – чимось нагадують ширми – можна зробити своїми руками, наприклад з бамбукового килимка та дерев'яного каркаса.

 

Щоб правильно доглядати за садом під час посухи, варто поєднувати сучасні речовини та удобрення з креативністю та традиційними методами. Завдяки цьому рослини будуть красивими та здоровими навіть у найскладніших умовах.

Також використання добрив зменшить вплив стресу несприятливих умов, радимо застосовувати добриво ТМ «Чистий лист» універсальне для саду та городу.

Останні публікації

Пересадка орхідей
19.01.2022

Пересадка орхідей

Пересадка орхідей хвилює багатьох, і це зовсім не складне завдання. Достатньо кількох хитрощів, щоб ідеально впоратися з цією елегантною рослиною.

Детальніше...
Субстрат для орхідей
19.01.2022

Субстрат для орхідей

У природі вони ростуть у спекотних та вологих тропічних лісах. Здебільшого не в землі, а високо на деревах. Тому для вирощування в домашніх умовах орхідеям потрібний специфічний ґрунт.

Детальніше...
Монстера в домашніх умовах - вимоги та догляд
18.01.2022

Монстера в домашніх умовах - вимоги та догляд

Серед кімнатних рослин особливої популярності останнім часом користуються монстери. Ця рослина добре почувається в невеликій квартирі, не вимагає сонячного світла. Що варто знати про діряву монстера і як її доглядати?

Детальніше...