Посуха та садові рослини – як боротися з нестачею опадів?
Правильний полив рослин під час посухи
Перш за все слід «підмінити» природу, правильно поливши рослини. Це, здавалося б, нескладне заняття насправді вимагає суворого дотримання кількох важливих правил. Інакше ми можемо нашкодити рослинам. Не перестарайтеся з частотою поливу – щоденний полив саду може негативно вплинути на розвиток кореневої системи, оскільки дерева, кущі та квіти звикають до легкого доступу води. Тоді навіть одноденних перерв від поливу може дуже негативно позначитися на них.
Як часто потрібно поливати сад? Наприклад, раз на тиждень, але рясно. Завдяки цьому в ґрунті накопичиться достатній запас вологи, якого рослинам вистачить на найближчі дні. Оптимальний час для поливу саду – ранній ранок та пізній вечір. Найкраще поливати квіти дощовою та колодязною водою, але пам'ятайте, що температура не повинна бути надто низькою.
Глина, справжній магазин води
Недолік води негативно позначається на молодих рослинах. Про це варто пам'ятати під час посадки – адже в найближчу годину може з'явитися посуха. Хорошим рішенням є використання спеціальної посадкової глини, здатної утримувати вологу. Вещество, яке додатково стабілізує рівень pH ґрунту та підвищує ефективність використання удобрень, може поглинати воду до 80% її маси. Це найкращий вибір для свіжо посаджених квітів.
Гідрогель для садових квітів
Варто потурбуватися про найкраще розвиток кореневої системи висаджених або пересаджених квітів, завдяки чому вони в майбутньому ще краще впораються з посухою. Одним з перевірених методів є гідрогель з укоріненням, який при правильному застосуванні допомагає зберегти вологу та поживні речовини в субстраті. Його спочатку слід змішати з якомога слабкішою середою, щоб запобігти агломерації гелю. Цей чудовий засіб характеризується дуже високим вмістом фосфору, що корисно для квітів.
Затінюючи екрани, тобто захист, як на морському курорті
Спекотна погода негативно впливає на стан садових рослин не лише через сухий ґрунт. Деякі види рослин погано себе відчувають у дуже сонячному середовищі. Тоді хорошим рішенням стануть спеціальні затіняючи екрани, які забезпечують обраним рослинам захист від інтенсивного випромінювання. Такі види конструкцій – чимось нагадують ширми – можна зробити своїми руками, наприклад з бамбукового килимка та дерев'яного каркаса.
Щоб правильно доглядати за садом під час посухи, варто поєднувати сучасні речовини та удобрення з креативністю та традиційними методами. Завдяки цьому рослини будуть красивими та здоровими навіть у найскладніших умовах.
Також використання добрив зменшить вплив стресу несприятливих умов, радимо застосовувати добриво ТМ «Чистий лист» універсальне для саду та городу.
Останні публікації
Як виростити малину
Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?
Детальніше...Як виростити фруктові дерева
Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.
Детальніше...Як виростити нарциси
Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.
Детальніше...