Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Посібник з окантовки газонів

Посібник з окантовки газонів

Зарослі краї можуть виглядати неестетично і зробити здоровий, добре доглянутий сад неохайним. Щоб отримати професійну обробку, підстригайте краї газону щовесни та обрізайте траву, що звисає, після скошування.

 

Як окантовувати газон

 

Ви будете потребувати

  • Обрізка півмісяця
  • Ножиці кромкорізні
  • Ножиці для трави з довгою ручкою
  • Дерев'яна дошка або довга мотузка
 

Крок 1

Обріжте краї вашого газону навесні за допомогою обрізного інструменту типу півмісяця. Щоб отримати прямий край, виріжте на дерев’яній дошці; для вигину стрижіть уздовж мотузки, прокладеної на краю газону. Крім того, просто дотримуйтеся наявної кривої газону.

Як обрізати чисті краї газону - повторна стрижка країв
Як обрізати чисті краї газону – повторна стрижка країв

Крок 2

Після скошування обріжте краї ножицями з довгою рукояткою, щоб зрізати траву, до якої косарка не може дістатися. Для дійсно професійної обробки видаліть обрізки та покладіть їх на компостну купу.

Як обрізати чисті краї газону - підстригання країв
Як обрізати чисті краї газону – стригти краї

Крок 3

 

Для трави, яка виросла на стежки, використовуйте гострий ніж, щоб зрізати газон і відірвати шматки.

Як обрізати чисті краї газону - зрізання дерну з доріжки
Як підстригти чисті краї газону – зрізання дерну з доріжки

Крок 4

Якщо газон розташований на одному рівні з доріжкою, краще підійдуть ножиці для трави з довгою ручкою. Вони мають форму ножиць і дозволяють вам опуститися на той самий рівень, що й газон і доріжка, і відрізати чистий край.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...