Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Посібник з окантовки газонів

Посібник з окантовки газонів

Зарослі краї можуть виглядати неестетично і зробити здоровий, добре доглянутий сад неохайним. Щоб отримати професійну обробку, підстригайте краї газону щовесни та обрізайте траву, що звисає, після скошування.

 

Як окантовувати газон

 

Ви будете потребувати

  • Обрізка півмісяця
  • Ножиці кромкорізні
  • Ножиці для трави з довгою ручкою
  • Дерев'яна дошка або довга мотузка
 

Крок 1

Обріжте краї вашого газону навесні за допомогою обрізного інструменту типу півмісяця. Щоб отримати прямий край, виріжте на дерев’яній дошці; для вигину стрижіть уздовж мотузки, прокладеної на краю газону. Крім того, просто дотримуйтеся наявної кривої газону.

Як обрізати чисті краї газону - повторна стрижка країв
Як обрізати чисті краї газону – повторна стрижка країв

Крок 2

Після скошування обріжте краї ножицями з довгою рукояткою, щоб зрізати траву, до якої косарка не може дістатися. Для дійсно професійної обробки видаліть обрізки та покладіть їх на компостну купу.

Як обрізати чисті краї газону - підстригання країв
Як обрізати чисті краї газону – стригти краї

Крок 3

 

Для трави, яка виросла на стежки, використовуйте гострий ніж, щоб зрізати газон і відірвати шматки.

Як обрізати чисті краї газону - зрізання дерну з доріжки
Як підстригти чисті краї газону – зрізання дерну з доріжки

Крок 4

Якщо газон розташований на одному рівні з доріжкою, краще підійдуть ножиці для трави з довгою ручкою. Вони мають форму ножиць і дозволяють вам опуститися на той самий рівень, що й газон і доріжка, і відрізати чистий край.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...