Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Поради з вирощування гарного самшиту

Поради з вирощування гарного самшиту

 

Самшит має довгу історію використання в садовому дизайні, що починається ще від стародавнього Риму і триває досі в сучасних ландшафтних проектах. Охайний живопліт з самшиту є основним продуктом традиційних садівників, але ландшафтні дизайнери також використовують вічнозелені рослини по-новому. У поєднанні з декоративними травами і квітучими багатолітниками ці елегантні чагарники можуть виглядати неформально і абсолютно по-новому. Ще один недавній зсув в світі самшиту, полягає в абсолютно новому підході до догляду. Замість того, щоб стригти будь-який кущ в будь-яку форму, садівники тепер рекомендують починати з сорту, який природним чином виростає до бажаної форми і розміру, а потім вибірково обрізати в міру зростання. Цей метод зберігає вашу рослину здоровішою, в кінцевому підсумку роблячи її менш сприйнятливою до фітофторозу та грибку, які можуть знищити чагарник. Якщо ви виберете стійкі до хвороб сорти і будете правильно з ними поводитися, то зможете розраховувати на довге і щасливе життя самшиту в вашому саду.

Як виростити самшит

  1. Умови

Самшит прекрасно себе почуває на яскравому сонці і в півтіні. Якщо посадити його в повну тінь він не буде рости так швидко. Рослини на яскравому сонці, особливо в жарких районах, можуть отримувати опіки. Витривалість залежить від сорту, але більшість добре росте в зонах 5-9.

 

  1. Дренаж

Садіть в пухкий, швидковисихаючий грунт. Самшит не любить вологий грунт. Перед посадкою додайте в важкі глинисті грунти пісок.

 

  1. Інтервал

Необхідні інтервали варіюються в залежності від зрілого розміру сорти. Уникайте занадто тісної посадки, так як в даному випадку поверхневі корені будуть нагромаджуватися, і повітря буде погано циркулювати.

 

  1. Вода

Після посадки і протягом перших двох місяців, поки ваша рослина вкорениться, поливайте один-два рази на тиждень. Після цього стежте за рослиною і ґрунтом. Загалом, намагайтеся добре поливати кореневий ком, а потім дайте грунту просохнути між поливами. По можливості тримайте горшковий самшит на крапельному зрошенні, тому що грунт може швидко висохнути.

 

  1. Добриво

Самшит необхідно удобрювати, вносячи і органічні, і мінеральні добрива. Для створення здорових рослин рекомендуємо вносити Кристалічне добриво «Чистий лист» для декоративних кущів відповідно до інструкцій.

Як обрізати самшит

Обмежтеся обрізанням два рази в рік: один раз влітку до серпня і знову в грудні (або дочекайтеся весни в холодно-зимовому кліматі).

Самшит нарощує нові пагони на місці зрізання, тому стрижка (обрізка тільки самого зовнішнього шару листя) призводить до утворення щільного зовнішнього шару, який блокує потрапляння світла і повітря в центр. Таке темне середовище заохочує розвиток шкідників і хвороб. Тому, краще акуратно і вибірково обрізати кілька сантиметрів приросту вручну за допомогою секатора, щоб контролювати розмір і форму. Потім зробіть вибіркові надрізи секатором на 15 см в глибину, щоб більше світла і повітря сягало центру: нахиліть секатори під кутом до куща, зробивши надрізи там, де самшит починає гілкуватися. Видаліть обрізані гілки, а також всі мертві гілки.

Як врятувати самшит

Якщо самшит захворіє, він може загинути. Зазвичай все починається з темних плям на листках, які потім стають коричневими і обпадають з гілок. Захворювання може швидко поширитися на сусідній самшит. Щоб запобігти цьому, уникайте створення вологих умов, в яких процвітає фітофтороз, що не поливайте на листя. Садіть тільки ті сорти, які відомі своєю меншою сприйнятливістю до хвороб, і уникайте особливо проблемного англійської самшиту 'Suffruticosa'. Щоб запобігти можливому розповсюдженню між рослинами, занурте секатор в 10-процентний розчин відбілювача після використання на кожній рослині (додайте одну частину відбілювача на дев'ять частин води). Утилізуйте заражені рослини і грунт навколо них в мішках для сміття; НЕ компостуйте.

Останні публікації

Збір, обробка та зберігання гарбузів
18.10.2021

Збір, обробка та зберігання гарбузів

Ось кілька порад по збору, обробці, заготівлі та зберіганню гарбузів, щоб ви могли правильно їх підготувати та ефетивно використовувати.

Детальніше...
Як садити восени
18.10.2021

Як садити восени

Осінь - прекрасна пора для посадки певних рослин. Важливо знати, що для багатьох рослин осінь краще, тому що погода прохолодніше, і ваші рослини не згорять. Однак, щоб отримати максимальну віддачу від посадки восени, вам необхідно зробити кілька важливих кроків.

Детальніше...
5 сортів перцю для вирощування в контейнерах
18.10.2021

5 сортів перцю для вирощування в контейнерах

Є багато різних видів перцю, які ви можете вирощувати у своєму саду або навіть в контейнері. Можливості безмежні: перець - це широке сімейство з безлічі різних і особливих сортів.

Детальніше...