Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Поради щодо зимової обрізки сплячих рослин

Поради щодо зимової обрізки сплячих рослин

Зима — чудовий час, щоб вийти в сад і обрізати сплячі рослини. Роблячи це, ви можете контролювати їхній розмір, покращувати форму та підвищувати продуктивність, що призведе до кращих плодів і більшої кількості квітів.

Обрізка деяких рослин у невідповідний час може призвести до кровотечі соку з ран. Коли навесні сік підійматися, деякі рослини, наприклад фігові дерева, берези та виноград, можуть сильно кровоточити. Ця втрата соку, особливо якщо вона тривала, може послабити рослину, а в крайніх випадках може призвести до смерті. Замість цього обрізайте ці рослини взимку, коли вони повністю сплять, щоб порізи не кровоточили надмірно.

 

Для товстих гілок використовуйте обрізальну пилу

Використовуйте пилку для обрізання товстих гілок, щоб зробити зріз якомога чистішим. Використання невідповідного інструменту може призвести до нерівного порізу, який більш сприйнятливий до хвороб або відмирання. Зробіть зріз відразу за комірцем гілки, а не зрізайте врівень з основним стеблом, оскільки це залишить більшу рану.

 

Переконайтеся, що рани добре заживають

Якщо обрізати взимку, то рани повинні зажити без кровотечі, оскільки рослини знаходяться в стані спокою. Зимова обрізка також завдає їм меншого шоку, ніж зрізання в повному цвіті. Щоб забезпечити швидке загоєння, залишайте чисті, гладкі рани та не наносите герметик. Вони повинні омозолитися перед початком росту навесні.

Прибирання гілок

Клен не потребує різкої зимової обрізки. Просто видаліть всі мертві, хворі або схрещені гілки, а також ті, що псують форму дерева. Якщо ви помітили мертве стебло, коли дерево розпустилося, позначте його шматком стрічки, щоб можна було обрізати його взимку, оскільки важко помітити мертві стебла, коли всі вони без листя.

 

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...