Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Поради щодо створення внутрішнього трав’яного саду

Поради щодо створення внутрішнього трав’яного саду

Садівники будь-якого рівня можуть вирощувати трави в домашніх умовах цілий рік. За відповідних умов вони можуть потребувати дуже мало обслуговування. Дізнайтеся тут про основні речі, щоб розпочати обробіток власного саду!

1. Знайте, що вирощувати

Вирощування трав в домашніх умовах

Найкращі трави для вирощування в домашніх умовах? Більшість з них підходять для вирощування в кімнатних садах. Є великий вибір пакетів насіння та саджанців.

Ось кілька прикладів того, що ви можете вибрати:

2. Дайте своїм травам багато сонця

Сонячне світло для росту трав

Вашим травам потрібно принаймні 6 годин світла щодня, краще 8. Як правило, чим більше вони отримують – тим краще! Те, чи вони отримують достатньо світла, навіть впливає на їхній смак. 

Спробуйте розмістити свій кімнатний трав'яний сад у сонячній кімнаті або біля сонячного підвіконня, що виходить на південь. Вікна, що виходять на південь, мають найяскравіше світло та більшість сонячних годин протягом зимових днів. Вікна, що виходять на схід і захід, мають яскраве сонячне світло вранці та вдень. 

У вас немає сонячного підвіконня або солярію? Світло для росту також може зробити свою справу. Розмістіть рослини в межах одного фута від лампочок або дотримуйтеся наданих інструкцій. Зверніться в садовий центр або зробіть покупки в Інтернеті, щоб придбати невелике освітлювальне обладнання, якщо вважаєте, що воно вам може знадобитися. 

3. Поливайте з розумом

Полив трав'яного саду

При вирощуванні трав в кімнатних умовах ґрунт повинен бути вологим, але не мокрим. Дайте ґрунту трохи висохнути, перш ніж поливати свій кімнатний трав’яний сад. Вона може бути злегка вологою, але не повинна бути мокрою. Найкраще поливати рідко і повільно. Перед поливом перевірте ґрунт, торкнувшись його пальцем. Якщо ви відчуваєте, що ґрунт сухий приблизно на 2 дюйми нижче поверхні ґрунту, то настав час поливу.

Хоча верхня частина ґрунту суха, дно горщика, ймовірно, має достатньо вологи, оскільки ґрунт висихає зверху вниз. Мета полягає в тому, щоб навчити коріння проникати глибоко, шукаючи воду, заохочуючи сильну та здорову кореневу систему.

Не забувайте поливати повільно. Якщо поливати занадто швидко, ґрунт може не встигнути ввібрати воду, перш ніж вона витече з контейнера. Поливайте за регулярним графіком, бажано два-три рази на тиждень залежно від рівня вологості у вашому домі. 

4. Забезпечте комфортну температуру

Температура для вирощування трав в приміщенні

Підтримуйте температуру в приміщенні 18°С, в ідеалі 20°С. Зниження температури до 16°С може уповільнити ріст, якщо це те, що вам потрібно. Деякі рослини потребують періоду спокою, а ті, що зимують, можна зберігати в більш прохолодному місці.

Протяги у вікнах у вашому домі? Це може стати занадто холодним. Спробуйте додати ізоляцію, щоб захистити свій внутрішній трав’яний сад. Це може бути так само просто, як покласти рушник між вікном і ширмою.

Якщо це не базилік, більшість трав насолоджуються теплом і будуть процвітати при температурах 22-25°С.

5. Пам'ятайте про рівні вологості

Туманні трави

Що стосується вологості, подумайте про те, щоб посадити трави в окремі горщики або помістити декілька рослин у більші горщики. Кожен з них може мати різні параметри вологості. 

Ви можете створити мікроклімат у своєму домі, щоб трави отримували необхідну вологість. Наприклад, розмістіть їх у кімнатах, таких як кухня або ванна кімната, де підвищена вологість, якщо ви готуєте їжу або приймаєте душ. Спробуйте використовувати зволожувач повітря або туман з розпилювачем! Ви також можете підняти горщики над блюдцями, викладеними кількома камінням і водою. Коли вода випаровується, утворюється невелика вологість. 

6. Допоможіть своїм травам дихати

Важлива хороша циркуляція повітря. Скупченість може сприяти поширенню хвороб і шкідників від рослини до рослини. З травами дотримуйтеся правила «не торкайтеся, не відчувайте». Горщики повинні розташовуватися на достатній відстані, щоб мати простір для дихання і не торкатися один одного. Це зменшує ймовірність таких проблем, як борошниста роса та інші грибки.

У вашому домі поганий рух повітря? Маленький вентилятор, що дме м’яко, допоможе збільшити циркуляцію повітря. Це також сприяє покращенню росту та міцності стебла, особливо під час підготовки до винесення їх назовні.

7. Чергуйте свої трави

Обертати легко, це гарна ідея, і це допомагає змішати освітлення та збільшити доступ повітря та циркуляцію також. Чергування на основі майже щотижня може забезпечити їх щасливий і рівномірний ріст. Навіть перевертання окремих рослин може мати велике значення, виставляючи різні сторони світла та допомагаючи зберегти рівномірний ріст по всьому горщику. Це запобігає витягуванню трав до світла чи сонця.

Хочете знати, як виростити кімнатні трави? Просто дотримуйтеся наведених вище пропозицій. Це досить легко, як тільки ви це зрозумієте. Збирайте трави, які хочете зібрати, і вирощуйте!

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...