Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Поради щодо прикраси кімнатних рослин

Поради щодо прикраси кімнатних рослин

Коли ви вітаєте нову рослину у своєму домі, ви робите більше, ніж підіймати настрій, очищаєте повітря та додаєте нові кольори та аромати у свій простір. Якщо ви врахуєте принципи стилю та дизайну, ваші кімнатні рослини можуть дійсно змінити вигляд вашого інтер’єру. Тепер, коли у вас є нова рослина, кашпо або аксесуар для догляду, ось кілька порад щодо дизайну, про які слід пам’ятати, коли ви змінюєте стиль вашої зелені.

 

Порада №1: ставте потреби рослин на перше місце.

Важливо враховувати потреби вашої рослини, перш ніж приймати будь-які інші рішення щодо стилю та дизайну. Як кажуть, «форма слідує за функцією». Подумайте про кількість світла, води та вологості, які знадобляться вашим рослинам для процвітання, а потім про те, що може забезпечити ваш простір, і відповідно звузить коло розміщення рослин.

Не знаєте, яке світло любить ваша рослина? Перегляньте нашу цифрову бібліотеку догляду. Рослини, які віддають перевагу яскравому прямому освітленню, будуть найщасливішими перед вікном або під освітленням для вирощування, тоді як рослини, які віддають перевагу яскравому або середньому непрямому освітленню, отримають перевагу, перебуваючи на відстані кількох футів від того й іншого. Рослини, стійкі до слабкого освітлення, дещо більш гнучкі щодо того, де вони можуть бути, але переконайтеся, що в кімнаті є вікно або вирощуйте світло, оскільки всім рослинам потрібне світло, щоб вижити.

Якщо у вас є приміщення з незначним освітленням або без нього, спробуйте штучні рослини. Ви навіть можете створювати штучні та живі рослини разом, якщо хочете додати більше зелені у свій дім, не враховуючи потреби живих рослин у світлі та воді.

Професійна порада: більшість кімнатних рослин віддають перевагу стабільному середовищу. Тримайте їх трохи далі від блоків змінного струму та радіаторів, які можуть спричинити гарячі та холодні протяги.

 

Порада №2: вибирайте палітру, орієнтовану на рослини.

Нехай кольори ваших рослин і кашпо допомагають диктувати інші кольори у вашому просторі. Наприклад, якщо ви вибрали кашпо в рум’яно-рожевому кольорі, ви можете додати деталі більш насичених рожевих відтінків, підкреслити лавандовий чи персиковий колір або змішати м’ятний, чи морський зелений колір. Точний спосіб поєднання кольорів залежатиме від обраного вами типу палітри: монохроматична, аналогічна, додаткова тощо. Не знаєте, які кольори підійдуть найкраще? Зверніться до колірного кола для натхнення! Незалежно від того, чи ваші рослини ідеально поєднуються з вашою палітрою чи виділяються яскравими кольорами, ваша мета полягає в тому, щоб вони відчули себе частиною вашого простору.

Порада №3: отримуйте задоволення.

Візьміть «все в руку» з великою яскравою рослиною або винесіть на вулицю багато рослин. Грайте з формами, розмірами та текстурами, щоб оживити свій простір. Ми любимо розміщувати рослини різних форм і розмірів, щоб створити продумані віньєтки, які привертають увагу до кімнати.

Професійна порада: використовуйте кашпо (тобто розміщуйте горщик для вирощування рослини в більш привабливому зовнішньому кашпо, замість того, щоб садити його безпосередньо у зазначену кашпо). Поки рослина має місце для росту, свіжу суміш для горщиків раз на рік або два. , в цьому методі немає нічого поганого! Горщики для вирощування забезпечують чудовий дренаж і полегшують пересування та укладання рослин.

Порада №4: залиште трохи місця для зростання.

Вашому листю не сподобається, коли його хлюпають у маленькому місці, а рослини, які укладають таким чином, можуть зробити простір темним і тісним. Задайте тон простору, надавши кожній рослині окрему посадку, будь то кут, підвіконня, полиця чи стіл. В ідеалі ви повинні виділити достатньо вертикального та горизонтального простору, щоб вмістити річний потенційний ріст.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...