Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Поради щодо обрізання листяних живоплотів

Поради щодо обрізання листяних живоплотів

Мета підстригання живоплоту полягає в тому, щоб заохочувати щільно притиснуті пагони - якщо їх не обрізати, вони стануть непокірними заростями.

Обрізка стимулює щільний ріст і зменшує природну тенденцію рослин рости якомога швидше, що призведе до тонкої, рідкісної живоплоту.

 
 

Секатори та ножиці

Правильний інструмент має важливе значення для цього завдання — для отримання додаткової інформації прочитайте наш посібник з інструментами для обрізки. Якщо ви хочете оновити свій комплект, наші експерти були зайняті тестуванням найкращих секаторів і найкращих садових ножиць, тому ви можете купувати з упевненістю.

 

Коли обрізати

Листяні живоплоти, такі як глід і ліщина, можна стригти в період з червня по вересень. Але зрізайте бук і граб не пізніше середини липня, якщо ви хочете насолоджуватися стійким зимовим листям, оскільки новому росту, який утвориться, потрібен час, щоб прижитися. Виконуйте будь-яку серйозну обрізку, оскільки рослини перебувають у стані спокою, і не обрізайте в дуже суху погоду.

 

Як часто обрізати

Більшість листопадних деревних рослин, у тому числі бук і граб, мають два сплески росту на рік — один основний сплеск навесні та другий, менший сплеск наприкінці літа. В ідеалі їх слід обрізати після кожного промивання, щоб підтримувати порядок.

 

Поради щодо квітучих живоплотів

Квітучі живоплоти слід обрізати в різний час. Зріжте весняно-квітучу форзицію на початку літа, щоб забезпечити багато зрілої деревини для наступного виходу. Обрізайте лаванду в кінці літа, щоб стимулювати цвітіння наступного року. Обрізайте живі огорожі з фусії ранньою весною, оскільки пізня обрізка може зробити новий ріст вразливим до зимових холодів.

 

Поради щодо офіційних живоплотів

Якщо ви стрижете формальний живопліт, варто підтягнути рядок, щоб він залишався рівним. Встановіть шнурок на око або вимірявши від рівня землі на кожній тростині, переконавшись, що шнурок має однакову висоту по всій довжині. Якщо на живоплоті є провали, які опускаються нижче лінії, залиште їх не обрізаними, щоб вони могли заповнитися.

Поради щодо живоплоту з великого листя

Щоб звести до мінімуму пошкодження окремих листків, рослини з великими листками, як-от граб, краще обрізати секатором, а не ножицями чи кущорізом. Додатковий час і зусилля варті того, якщо жива огорожа знаходиться на дуже помітному місці. Використовуючи кущоріз або ножиці, ви отримуєте багато зрізаного листя, яке може стати коричневим і стати непривабливим у спекотну погоду.

 

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...