Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Поради по догляду за кімнатними рослинами восени

Поради по догляду за кімнатними рослинами восени

Зміни погоди восени можуть бути різкими від дня до ночі. Якщо ви прагнете до зволожуючого крему та додаткового шару, ви можете посперечатися, що ваша рослина також потребує додаткового догляду. Зміна освітлення та частоти поливу, а також перенесення рослин, які провели літо на вулиці, зроблять перехід у перехідний сезон максимально плавним.

Ось про що слід пам’ятати, коли мова йде про кімнатні рослини цієї осені:

1. Поверніть кімнатні рослини в приміщення

Якщо ви перенесли будь-які свої рослини на вулицю на літо, саме час повернути їх у будинок. Ви захочете перенести кімнатні рослини назад до того, як температура вночі опуститься нижче 12,5°C. Перед переїздом ретельно перевірте свої рослини на наявність шкідників, які вони могли підхопити на вулиці. Якщо у вас є садовий шланг, ретельно обмийте їх і, коли вони висохнуть, обприскайте їх листя розведеною олією німу або подібним. Якщо рослина не витримало сезон, його можна відпустити. Є багато інших рослин, які можна додати на підвіконня.

2. Підтримуйте рівень освітленості

Звертайте увагу на освітлення, яке отримують ваші рослини. Восени дні стають коротшими, і кут сонця змінюється. Деяким із ваших кімнатних рослин може знадобитися пересадити на нове місце, щоб отримати таку ж кількість сонячного світла, як навесні та влітку. Ви можете згрупувати свої сукуленти разом на підвіконні, а не на журнальному столику, наприклад. Чергування рослин один раз на тиждень допомагає переконатися, що всі сторони покриті, і ваша рослина не буде нахилятися так чи інакше.

Якщо вашому дому не вистачає природного сонячного світла, особливо в холодні місяці, не хвилюйтеся: ви завжди можете додати освітлення, щоб ваші рослини процвітали незалежно від пори року.

3. Поливайте рідше

Вам доведеться поливати рідше, коли дні стануть коротшими. Ваші кімнатні рослини отримують менше світла і ростуть повільніше. Деякі з них можуть навіть перейти в стан спокою або напівспокою взимку. Наприклад, сукулентну рослину змії потрібно поливати кожні шість тижнів восени, порівняно з кожні три тижні влітку. Перед поливом завжди перевіряйте суміш для рослини, щоб переконатися, що вона суха.

4. Підвищити рівень вологості

Повітря в приміщенні, як правило, сухіше, особливо восени та взимку, коли можуть вмикатися опалювальні прилади. Подумайте про інвестування у зволожувач повітря, щоб підвищити вологість для вас і ваших рослин. Багато поширених кімнатних рослин є тропічними рослинами, які віддають перевагу вологому середовищу. Крім того, зволожувачі чудово підходять для повітря, яким ми дихаємо, а також для нашої шкіри. Ви також можете підвищити вологість кімнатних рослин, згрупувавши їх разом, використовуючи піддони з галькою та скляні куполи, або посадивши рослини у два горщики.

Слідкуйте за тим, щоб уникати будь-яких різких перепадів температури — не ставте кімнатні рослини біля радіатора або на нього, а також у місцях, де може бути холодний протяг, наприклад, біля вхідних дверей. Раптові гарячі та холодні протяги можуть викликати у рослин стрес.

5. Відмовтеся від добрив

Ріст листя значно сповільнюється протягом осінніх і зимових місяців, тому ви можете призупинити внесення добрив до наступної весни, початку вегетаційного періоду. Дайте своїм кімнатним рослинам найнеобхідніше — світло та воду — щоб вони могли протриматися взимку, але не метушіться навколо них, інакше ви можете їх убити з добротою.

6. Очікуйте відмирання листя

Переносячи кімнатні рослини з навколишнього середовища назад у вітальню — або спальню, ванну кімнату чи кухню — вони можуть почати скидати листя. Це абсолютно нормально, оскільки вони пристосовуються до нижчого рівня освітлення в приміщенні. Не переживай! Навіть якщо ваші рослини залишалися в приміщенні все літо, це може статися. Менше світла означає менше енергії для підтримки всього літнього листя. Ви можете допомогти своїм рослинам, відірвавши кілька зрілих листків, які, здається, збираються вийти.

7. Пересаджуйте розрослися рослини

Ваші кімнатні рослини росли навесні й влітку? Швидше за все, вони це зробили. Якщо вашим рослинам потрібно більше місця, зараз саме час пересадити їх у трохи більші кашпо. Щоб дізнатися, чи потрібно пересадити вашу рослину, і як це зробити, перегляньте наш посібник із пересадки.

8. Розважайтеся з цим

Осінь – чудовий час для того, щоб розібратися у своєму внутрішньому дизайнері інтер’єру. Завжди мріяли встановити плаваючі полиці, підвісні кошики чи гачки для стелі? 

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...