Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Початок створення нового грядки

Початок створення нового грядки

Створення городу вдома – це чудовий спосіб їсти свіжу, здорову їжу, навчаючи своїх дітей, звідки вони беруть їжу. Розпочати нову грядку легко. Починати можна в будь-який час року, але найкраще починати роботу весна та осінь.

 Найкращий спосіб почати грядку — обробляти одну ділянку за раз. Ретельно перекопайте ґрунт, щоб видалити бур’яни та каміння, і вирівняйте його граблями, щоб ним було легко керувати. Ви можете сіяти трохи насіння безпосередньо в ґрунт з березня – прочитайте інструкції на кожній упаковці насіння. Попереднє прогрівання ґрунту за допомогою клош може покращити показники проростання та означає, що ви зможете швидше посіяти насіння.
 
 

Знайдіть правильне місце

Деякі овочі процвітають у плямистій тіні, але більшості потрібне сонце, щоб добре рости. Ніякі культури не будуть рости під деревом або в глибокій тіні. Виберіть рівне місце, добре освітлене сонцем і захищене від найсильнішого вітру. Доступ до крана або водопроводу скорочує поїздки з лійкою.

 


Спроектуйте свою ділянку

Складання плану вашого нового городу допоможе завчасно усунути недоліки. Плануйте грядки групами по чотири, щоб було легше чергувати овочі на ділянці, щоб не накопичувалися шкідники та хвороби. Ви також можете включити квіти на зрізання, такі як гладіолуси, соняшник і запашний горошок.


Видаляйте бур'яни

Добре підготуйте ґрунт. Викопайте багаторічні бур'яни, такі як пирій і в'юнок, перш ніж почати садити свій город. По можливості залиште ґрунт на кілька тижнів після прополки, щоб однорічні насіння, винесені на поверхню, проросли. потім ви можете просто викопати їх перед посівом. Відкрийте для себе п’ять способів боротьби з бур’янами в нашому посібнику.


Займайтеся потроху

Почніть з малого – не викопуйте весь сад, щоб зрозуміти, що взяли надто багато. Замість цього викопайте невелику ділянку та виправте це. Накрийте будь-які невикористані ділянки плівкою або щільним картоном, щоб контролювати бур’яни.


Підберіть правильний ґрунт

Щойно засипані грядки

Якщо ваш ґрунт містить багато крейди або глини, простіше вирощувати овочі на піднятих грядках. Заповніть грядки сумішшю ґрунтового компосту, зелених відходів і верхнього шару ґрунту. Якщо ви вирощуєте в ґрунті, доцільно провести тест на рН за допомогою набору, щоб дізнатися, наскільки він кислотний чи лужний. Найкраще підійде нейтральний ґрунт, оскільки тут добре росте більшість овочевих культур.


Вирощуйте легкі культури

Як почати нову овочеву ділянку - боби
 

Деякі овочі легше виростити, ніж інші. Якщо ви ніколи раніше не вирощували власні овочі або вирощуєте овочі разом з дітьми, краще спочатку виростити прості у вирощуванні культури. Кабачки, картопля, квасоля, полуниця, редька та буряк — чудові овочеві культури для початківців.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...