Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Початок створення нового грядки

Початок створення нового грядки

Створення городу вдома – це чудовий спосіб їсти свіжу, здорову їжу, навчаючи своїх дітей, звідки вони беруть їжу. Розпочати нову грядку легко. Починати можна в будь-який час року, але найкраще починати роботу весна та осінь.

 Найкращий спосіб почати грядку — обробляти одну ділянку за раз. Ретельно перекопайте ґрунт, щоб видалити бур’яни та каміння, і вирівняйте його граблями, щоб ним було легко керувати. Ви можете сіяти трохи насіння безпосередньо в ґрунт з березня – прочитайте інструкції на кожній упаковці насіння. Попереднє прогрівання ґрунту за допомогою клош може покращити показники проростання та означає, що ви зможете швидше посіяти насіння.
 
 

Знайдіть правильне місце

Деякі овочі процвітають у плямистій тіні, але більшості потрібне сонце, щоб добре рости. Ніякі культури не будуть рости під деревом або в глибокій тіні. Виберіть рівне місце, добре освітлене сонцем і захищене від найсильнішого вітру. Доступ до крана або водопроводу скорочує поїздки з лійкою.

 


Спроектуйте свою ділянку

Складання плану вашого нового городу допоможе завчасно усунути недоліки. Плануйте грядки групами по чотири, щоб було легше чергувати овочі на ділянці, щоб не накопичувалися шкідники та хвороби. Ви також можете включити квіти на зрізання, такі як гладіолуси, соняшник і запашний горошок.


Видаляйте бур'яни

Добре підготуйте ґрунт. Викопайте багаторічні бур'яни, такі як пирій і в'юнок, перш ніж почати садити свій город. По можливості залиште ґрунт на кілька тижнів після прополки, щоб однорічні насіння, винесені на поверхню, проросли. потім ви можете просто викопати їх перед посівом. Відкрийте для себе п’ять способів боротьби з бур’янами в нашому посібнику.


Займайтеся потроху

Почніть з малого – не викопуйте весь сад, щоб зрозуміти, що взяли надто багато. Замість цього викопайте невелику ділянку та виправте це. Накрийте будь-які невикористані ділянки плівкою або щільним картоном, щоб контролювати бур’яни.


Підберіть правильний ґрунт

Щойно засипані грядки

Якщо ваш ґрунт містить багато крейди або глини, простіше вирощувати овочі на піднятих грядках. Заповніть грядки сумішшю ґрунтового компосту, зелених відходів і верхнього шару ґрунту. Якщо ви вирощуєте в ґрунті, доцільно провести тест на рН за допомогою набору, щоб дізнатися, наскільки він кислотний чи лужний. Найкраще підійде нейтральний ґрунт, оскільки тут добре росте більшість овочевих культур.


Вирощуйте легкі культури

Як почати нову овочеву ділянку - боби
 

Деякі овочі легше виростити, ніж інші. Якщо ви ніколи раніше не вирощували власні овочі або вирощуєте овочі разом з дітьми, краще спочатку виростити прості у вирощуванні культури. Кабачки, картопля, квасоля, полуниця, редька та буряк — чудові овочеві культури для початківців.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...