Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Пікіровка розсади

Пікіровка розсади

 

Покрокова інструкція

Наш посібник про те, як пікірувати розсаду, допоможе вам зробити це з легкістю.

 

Крок 1. Зберіть усе, що вам потрібно

Знайдіть зручне місце для роботи. Отримайте все необхідне обладнання в одному місці.

 

Зробіть це легше

Уникайте напруги, вибираючи робоче місце, яке залишає вашу спину нейтральною, а не зігнутою. Це може бути сидячи за стільницею на зручній висоті або стоячи біля верстака.

 

Крок 2: Додайте компост у горщики

Виколювання компосту в горщику

Заповніть окремі горщики компостом. Обережно постукайте по горщиках, щоб компост вирівнявся.

 

Крок 3: Зробіть яму в компості

Виколювання отвору в горщику

Використовуйте свій палець, щоб зробити дірку в компості. Ви хочете, щоб отвір був у центрі кожного горщика. Зробіть отвір приблизно такої ж глибини, як ваш перший суглоб пальця.

Якщо хочете, ви можете використовувати діббер, щоб зробити отвори.

 

Крок 4: Обережно вийміть розсаду з лотка

Пікіровка розсади з лотка

Це делікатний етап. Ви хочете спробувати обережно підняти окремі саджанці. Один із підходів – обережно тримати розсаду за лист. Використовуйте дібер, щоб обережно зробити отвір навколо нього, поки ви не зможете підняти його. Притисніть коріння сусідніх саджанців, використовуючи дібер.

 

Зробіть це легше

Можливо, для цього вам підійде кухонна виделка, особливо якщо обережно тримати розсаду важко. Використовуйте вилку, щоб підняти кожну розсаду з лотка, проходячи під неї.

 

Крок 5: Обережно відокремте розсаду, якщо потрібно

Пікіровка відділення розсади

Цілком ймовірно, що ви піднімете кілька грудок із піддона, де буде більше однієї розсади. Акуратно руками розділіть їх на окремі рослини.

 

Крок 6: Помістіть і закріпіть розсаду в горщиках

Пікіровка міцної розсади в горщику

Помістіть розсаду в лунки, які ви підготували раніше у ваших горщиках. Вам потрібен лише один саджанець у кожному горщику.

Злегка притисніть ґрунт навколо верхівки, щоб зміцнити коріння.

 

Зробіть це легше

Можливо, у вашому лотку для насіння є більше розсади, ніж вам потрібно. Для переселення в горщики вибирайте найміцніші саджанці. Їх має бути легше тримати й садити. Якщо на цьому етапі ви втратите кілька слабших рослин, це не має значення.

 

Крок 7: Позначте свої рослини

Написання етикеток рослин Саймон Кемп

Додайте етикетки рослин. Хорошим варіантом є паличка від льодяника. Якщо можливо, корисно позначити кожен горщик. Або напишіть одну етикетку, але згрупуйте горщики, щоб було легко визначити, що це одна рослина. Помістіть етикетку на край горщика трохи далі від коренів.

 

Зробіть це легше

Якщо у вас втрата зору, ви можете знайти дуже великі або легші для читання етикетки. 

 

Крок 8: Обережно полийте

Пікіровка полив розсади

Помістіть розсаду в горщики у великий піддон або миску для посуду. Обережно полийте зверху за допомогою лійки з трояндою (кругла насадка, яка допомагає воді витікати у вигляді м’якого душа)

Крок 9: Поставте горщики на місце

Виберіть світле і тепле місце, щоб розсада могла продовжувати рости.

 

Зробіть це легше

Пікіровка розсади вимагає великої концентрації. Не поспішай. В ідеалі намагайтеся не залишати розсаду з розпушеним ґрунтом. Але ви можете зробити це протягом дня або двох.

Що далі

Висадка рослин на місце

Продовжуйте поливати свої рослини, коли вони ростуть. Хороший спосіб визначити, чи потрібна їм вода, — обережно підняти горщик. Якщо горщик легкий, можливо, рослина потребує поливу.

З часом ваші рослини стануть занадто великими для цих маленьких горщиків. Можливо, їх потрібно пересадити у більші горщики, щоб вони могли продовжувати рости.

Також можливо буде перемістити їх на останнє місце в саду. Це називається висаджуванням.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...