Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Пікіровка розсади: коли і як проводити

Пікіровка розсади: коли і як проводити

Зміст

При появі перших справжніх листочків на сіянцях їх пересаджують у велику ємність. Ця процедура називається пікіровкою розсади. Одні садівники вважають такий процес обов'язковою умовою, щоб отримати розсаду хорошої якості. Інші називають його додатковим стресом для незміцнілих рослин і висівають насіння в горщики великих розмірів. У статті розглядаються питання, що таке пікіровка, коли і як розсаджувати рослини в ємності побільше.

Особливості пікіровки

Насіння на розсаду сіють у легкий, бідний за хімічним складом ґрунт, густо, з урахуванням того, що частина з них можуть бути слабкими або зовсім не зійти.

При розсаджуванні рослин їх потрібно розділити, так розсада отримає більше поживних речовин і світла. Кожен саджанець зможе розвивати кореневу систему, стане міцнішим і стійкішим.

Важливо, перед тим, як пікірувати розсаду, обов'язково відкидати слабкі, тонкі та пожовклі сіянці. Відразу потрібно викидати ті, які у вас викликають підозри.

Перед початком розсаджування рослини потрібно добре полити і продовжити процес хвилин через 25, коли ґрунт стане м'якшим і податливішим.

Переваги пікіровки

Розсаджування розсади необхідно виконувати для:

Але слід мати на увазі, якщо пікіровка перцю або томатів покращує стан розсади, то є рослини, які її погано переносять. Вона не підходить баклажанам, макам, огіркам, кабачкам, диням, гарбузам.

Способи пікіровки

Існує три способи, як правильно пікірувати розсаду.

  1. Під піку. Гострою паличкою готується невелике заглиблення. Заточеним олівцем або чайною ложечкою, підсовуючи під рослину, акуратно виймається з землею сіянець. Переплетені корені акуратно відокремлюються один від одного, вищипується головний корінець і паросток, який розпікували, опускається в лунку.

Рослина пересаджується до перших листочків, акуратно розправляється паличкою коріння, ямка засипається землею, а ґрунт біля основи стебла трохи приминається.

Важливо! Сіянці томатів можуть заглиблюватися в землю до листя, а пікіровка петунії, перцю повинна виконуватися на глибину їхнього попереднього зростання.

  1. Руками. В цьому випадку паличку замінює вказівний палець вашої руки. Робиться в землі поглиблення під розсаду таке, щоб в нього міг вміститися по довжині корінець сіянца. Центральний корінь общипують нігтями.
  2. Під планку. Таким способом можна одночасно пересаджувати кілька паростків. На грядці формується борозенка, а потім, використовуючи рівну дерев'яну планку, присипаються нижні частини рослин. Процес прискорюється, але його якість значно гірше.

Щоби ваша розсада була більш стійкою, необхідно її підгодовування. Для цього використовуються спеціальні добрива для розсади петунії та інших рослин.

Особливості підгодовування

При розсаджуванні рослин важливо чітко знати, чим підгодовувати розсаду після пікірування. Для цього використовуються:

При бажанні отримати посадковий матеріал високої якості необхідно визначити, коли пікірувати помідори і іншу розсаду, чим її удобрювати. Робити таку процедуру обов'язково. Це допоможе створити рослинам нормальні умови для росту і правильного їхнього розвитку, щоб отримати рясний урожай.

Останні публікації

Збір, обробка та зберігання гарбузів
18.10.2021

Збір, обробка та зберігання гарбузів

Ось кілька порад по збору, обробці, заготівлі та зберіганню гарбузів, щоб ви могли правильно їх підготувати та ефетивно використовувати.

Детальніше...
Як садити восени
18.10.2021

Як садити восени

Осінь - прекрасна пора для посадки певних рослин. Важливо знати, що для багатьох рослин осінь краще, тому що погода прохолодніше, і ваші рослини не згорять. Однак, щоб отримати максимальну віддачу від посадки восени, вам необхідно зробити кілька важливих кроків.

Детальніше...
5 сортів перцю для вирощування в контейнерах
18.10.2021

5 сортів перцю для вирощування в контейнерах

Є багато різних видів перцю, які ви можете вирощувати у своєму саду або навіть в контейнері. Можливості безмежні: перець - це широке сімейство з безлічі різних і особливих сортів.

Детальніше...