Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Переваги вирощування огірків розсадним способом

Переваги вирощування огірків розсадним способом

Зміст

Огірки можна зустріти практично на кожному городі. Це пов'язано з тим, що доглядати за ними просто, а плоди з власної грядки завжди смачніші і соковитіші. Овоч один із улюблених інгредієнтів для солінь і консервації. Баночка солоних огірочків — улюблена закуска взимку. Садівники діляться на тих, хто займається вирощуванням огірків розсадним способом і шляхом висадки насіння в землю.

Готуємо розсаду

Ті, хто займається безрозсадним методом вирощування огірків, знають, що посадку можна починати тільки після того, як ґрунт нагріється до 15 градусів. У нашому кліматі такий період припадає на середину весни. Серед основних переваг вирощування розсади огірків називають:

Розглянемо, як правильно виростити розсаду огірків, щоб отримати якісний посадковий матеріал. Щоби з посадженої кількості проросло якомога більше, потрібно зробити підготовку. Для посадки розсади огірків підійде земля з нейтральним або трохи кислим pH. Небажано використовувати землю безпосередньо з ділянки, бо з нею можна занести шкідників або грибок. Якщо ґрунт звичайний, то в нього додають торф. Також практикується вирощування розсади огірків у тирсі. Виняток становлять смерекові відходи, вони внесуть багато кислоти. Перейдемо до насіння. Його попередньо замочують у воді, через кілька годин елементи, які спливли, видаляються. Насіння, яке втонуло, вважається гарним для посадки. Цю процедуру потрібно виконати незалежно від того купували ви насіння чи збирали самостійно. Потім покладіть відібраний матеріал у слабкий розчин марганцівки на пів години. Висадку розсади потрібно починати десь за місяць до посадки в ґрунт. Рекомендується також проводити попереднє загартування насіння, потримавши його спочатку в окропі, а потім у холодильнику. Садити в землю потрібно матеріал, який уже проріс. Для цього насіння викладають на тканину, змочену водою, і поміщають у прохолодне місце. Посадка проводиться, коли паросток досяг половини насіння. У якості горщика можна використовувати одноразові контейнери або стаканчики. Відмінний спосіб — посадка в горщики з торфу. Пересадка в цьому випадку пройде максимально безпечно для розсади.

Догляд і добриво

Висаджене в землю насіння потрібно обов'язково накрити вологою матерією та поставити в темному місці. Тканину періодично зволожуйте. Термін до появи паростків — приблизно тиждень. Температура повітря повинна коливатися в межах 19-24 градусів. Далі парник поміщають на підвіконня. Полив проводиться кожні два дні теплою відстояною водою. Добре впливає на рослини обприскування з використанням пульверизатора. Урожай огірків вирощуванням через розсаду буде більш загартованим. Про перші плоди можна говорити вже на початку літа. Поки паростки набираються сил, їх потрібно періодично оглядати, і слабкі видаляти. Краще у вас буде менше розсади, зате вона буде міцною і врожайною. Підживлення потрібно обов'язково. Перший раз добрива для підживлення розсади вносяться, коли з'явилися перші дві пелюстки. Тут підійдуть різні види: мінеральні та органічні. Тільки не захоплюйтеся, надмірна кількість може нашкодити молодим паросткам. Якщо ви обираєте мінеральний тип, то краще за все купити комплексне добриво для огірків. У якості органіки використовують коров'як, деревну золу і розчин дріжджів. Процес вирощування розсади передбачає ще один етап — пікірування. Але тут думки розходяться. Одні вважають, що цей процес необхідний. Інші уникають його, щоб не травмувати коріння. Як краще садити огірки — вирішувати вам. Але якщо ви вирішите все ж робити пікірування, то постарайтеся добре розмочити землю і акуратно ложечкою підніміть паросток. Пересаджену розсаду рекомендують тримати в темряві дня зо три, не поливаючи.

Пересадка в ґрунт

Грядку потрібно заздалегідь перерити і внести в неї мінеральні добрива. А саму розсаду за два тижні до пересадки потрібно виносити на вулицю, поступово збільшуючи час «прогулянки».

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...