Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Переваги кімнатних рослин

Переваги кімнатних рослин

Кімнатні рослини не тільки гарно виглядають, вони також можуть зробити нас гарними. Дослідження показали, що кімнатні рослини можуть:

  • Підвищення настрою, продуктивності, концентрації та креативності
  • Зменшити стрес і втому
  • Очищайте повітря в приміщенні, поглинаючи токсини, підвищуючи вологість і виробляючи кисень
  • Додайте життя стерильним просторам, запропонуйте приватність і зменште рівень шуму
  • Будьте терапевтичними для догляду
Рослини роблять нас щасливішими

Коли ти почуваєшся пригніченим, дивовижно, що може зробити прогулянка в парку. Це тому, що коли ми контактуємо з природою, ми покращуємо свій добробут. Дослідження показують, що час, проведений на вулиці в зелених насадженнях, може зменшити нашу розумову втому, покращити наше розслаблення та навіть покращити наше пізнання.

Ми натомість проводимо значну кількість часу в приміщенні — близько 90%. Ось тут і можуть прийти на допомогу кімнатні рослини. Попри те, що кімнатні рослини не замінюють «відпочинок на свіжому повітрі», вони можуть принести подібні переваги. Дослідження показали, що навіть коротке перебування на природі, як-от дотик до справжнього листя, може викликати несвідомий заспокійливий ефект.

І не тільки наявність кімнатних рослин може заспокоїти та відновити, але наукові польові дослідження показали, що на робочих місцях, де були додані кімнатні рослини, підвищилася ефективність роботи, покращився самопочуття персоналу та скоротилися випадки відсутності на лікарняному. Говоріть про рослини з користю!

Отже, що такого в рослинах і природі робить нас щасливішими та здоровішими? Одна з теорій полягає в тому, що наш зв’язок із природою та живими істотами закладений у нашій ДНК. Хоча філософи та вчені століттями вивчали вроджений зв’язок людини з флорою та фауною, біолог Едвард О. Вілсон переніс це у 20 століття у своїй книзі «Біофілія» (1984). Вілсон писав про гіпотезу біофілії, яка припускає, що всі люди мають вроджену схильність шукати зв’язку з іншими формами життя — будь то інші люди, природа чи тварини — і що цей зв’язок глибоко вкорінений у нашій біології.

Гіпотеза біофілії стає дедалі актуальнішою, оскільки міське середовище продовжує рости, і ми виявляємо, що взаємодіємо з технологіями більше, ніж з природою чи один з одним. Для нас життєво важливо віддати пріоритет відновленню зв’язку з природним світом, щоб жити щасливішим і здоровішим життям. Наступного разу, коли у вас виникне спокуса прогортати телефон, спробуйте посидіти на вулиці в парку або перевірити кімнатні рослини.

 

Рослини покращують наше середовище

Тепер, коли ми знаємо трохи більше про те, як рослини можуть покращити наше самопочуття, давайте поговоримо про те, як вони можуть покращити наше середовище. Рослини можуть миттєво прикрасити простір, але вони також можуть сприяти покращенню, якого ми не бачимо, наприклад якості повітря в приміщенні.

Кімнатні рослини можуть покращити якість повітря в приміщенні кількома способами. За допомогою фотосинтезу рослини поглинають вуглекислий газ і виділяють кисень, тоді як за допомогою транспірації та евапотранспірації рослини виділяють пари вологи та підвищують вологість.

Дослідження  показало, що кімнатні рослини та пов’язані з ними мікроорганізми можуть видаляти леткі органічні сполуки з повітря в приміщенні. Забруднення спостерігається не лише у зовнішньому повітрі густонаселених міст, але й у місцях, де ми працюємо, відвідуємо або називаємо домом. Це тому, що повітряні токсини та забруднюючі гази можуть виділятися від механічного обладнання, будівельних матеріалів і навіть предметів повсякденного вжитку.

Рослини можуть вловлювати ці забруднюючі речовини всередині приміщень і перетворювати їх на накопичену енергію, вивільняючи природно відфільтроване повітря як побічний продукт. Рослини роблять це, поглинаючи забруднюючі речовини через листя та передаючи токсини своїм корінням, де вони перетворюються на джерело їжі.

Однак дослідження є непереконливим і дещо застарілим. Дослідження НАСА в 1989 році проводилося в закритому контрольованому середовищі, що ускладнювало його перенесення в наші повсякденні умови. Дехто стверджує, що для того, щоб погіршити якість повітря, вам доведеться заповнити свій простір рослинами та щільно закрити його.

Але якщо жити в теплиці не в планах, ви все одно можете отримати вигоду, якщо принести всередину рослини. Рослини не вплинуть негативно на якість повітря в приміщенні — вони можуть лише покращити її, навіть незначно, а інші переваги, які вони можуть принести, настільки ж вражаючі.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...