Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Перевага використання мульчі для томатів від аграріїв

Перевага використання мульчі для томатів від аграріїв

Red Tomato Mulch, інноваційна пластикова плівка, діє як чорна мульча, нагріваючи грунт і утримуючи вологу, з додатковою перевагою збільшення врожайності томатів на 20%. Як працює Tomato Yield Booster? Він відображає корисний дальній червоний колір вгору в рослини.

Дослідники Міністерства сільського господарства США роками вивчали вплив світла на рослини. Вони визначили, що певні відтінки червоного, відображені в рослині, впливають на  білок, який регулює ріст і розвиток рослин. Tomato Yield Booster був ретельно розроблений, щоб точно відображати червоний колір, необхідний для збільшення продуктивності і уповільнення ультрафіолетового розкладання. Недавні дослідження Міністерства сільського господарства США показують, що ця мульча також відмінно підходить для збільшення врожаю полуниці. Спробуйте і дайте нам знати, як це працює для вас!

Установка Tomato Yield Booster

Цю мульчу можна встановити за 1-2 тижні до посадки, щоб прогріти грунт. (Навіть день або два допоможуть нагріти грунт!)  Якщо ви плануєте використовувати крапельний шланг, встановіть його зараз. Розкладіть мульчу поверх шланга (обидві сторони мульчі відображатимуть правильне червоне світло) і приколіть краю до землі за допомогою спеціальних утримувачів або закріпіть їх насипний грунтом.

Коли ви будете готові до посадки, виріжте великі хрестики на пластиці, щоб можна було поливати та удобрювати. Для насіння ви можете зробити довгі прорізи в пластиці, щоб створити посадові ряди. Відкрийте злегка края, щоб сіянці не затінюло. Посадіть насіння або розсаду й не треба забувати ще й про добрива для томатів.

Волога

Часто перевіряйте вологість грунту, поки рослини не приживаються. Якщо ви не встановили поливної шланг під мульчу, поливайте рослини зверху з бідона.

Догляд за мульчею

Постарайтеся, щоб мульча була якомога чистішою. Бруд і сміття на мульчі зменшують її відбивну здатність. В кінці сезону помідорів очистіть і висушіть мульчу і збережіть її для використання в наступному році. (Отвори вже будуть вирізані, що спростить вам роботу і зменшить час повторної установки!)

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...