Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Пересадка овочевої розсади у відкритий ґрунт: покрокові рекомендації

Пересадка овочевої розсади у відкритий ґрунт: покрокові рекомендації

Зміст

Вирощування овочевих культур на аматорському або професійному рівні — важка праця, що переростає в захопливий заняття. Розсаду можна виростити самостійно або купити її, але ґрунт доведеться готувати до висадки самостійно. Щоб уникнути хвороби рослин, потрібно вивчити, як підготувати розсаду до висадки в ґрунт, і які використовувати універсальні добрива для городу.

Підготовка до висадки у відкритому ґрунті

Перед висадкою підготовленої розсади в відритий ґрунт, останній потрібно правильно підготувати. Для створення сприятливих умов для вирощування овочів потрібно послідовно пройти три важливих етапи:

Якщо на розсаді є квітки, то перед висадкою їх краще окропити розведеною борною кислотою (1 г на 1 л води) - попередить в'янення і опадання.

Правила посадки

Перед посадкою обраної розсади овочів важливо переконатися, що земля була правильно оброблена і удобрена, а також, що дотримані терміни висадки розсади в ґрунт. Щоб вибрані паростки і бульби добре прижилися на земельній ділянці, варто дотримуватися рекомендацій.

  1. Полити рослини за 6 годин до висадки в ґрунт.
  2. Провести швидку висадку — з моменту, коли рослини були вийняті з ящиків, і до посадки їх у землю має пройти не більше 1 години.
  1. Висадку потрібно організувати в похмуру, хмарну погоду — рослини можуть загинути при спеці.
  2. У лунки потрібно покласти перегній або компост.
  3. Після висадки біля кожної рослини потрібно утрамбувати землю, щоб вона щільно обліпила коріння.
  4. Потрібно рясно полити розсаду — не шкодуйте води.
  5. Провести мульчування землі перегноєм, компостом, травою або сіном.

Важливо добре удобрити землю перед висадкою — з таким завданням відмінно справляється кристалічний укорінювач розсади.

Особливості висадки різних овочів

Відповідь на питання, коли висаджувати розсаду в ґрунт, з'являється після того, як садівник визначиться з тим, які саме він збирається вирощувати культури. Для кожного овоча є інструкції, розглянемо особливості найпопулярніших культур для вирощування.

Посадка помідорів

Помідори — це витривалі рослини, які нормально реагують на зниження температури до +5 ... + 6 градусів. Інструкції, що стосуються того, коли висаджувати розсаду помідор в ґрунт, такі:

Зазвичай висадка помідорів починається в кінці травня або на першому тижні червня.

Умови висадки огірків

Висаджувати розсаду огірків в ґрунт повинна починатися тільки після того, як температура вночі не опускатиметься нижче +18 градусів — цей овоч дуже чутливий. У відкритий ґрунт потрібно висаджувати паростки, яким не більше 35 днів. Перший тиждень після посадки на ніч потрібно щільно вкривати рослини.

Посадка перцю і капусти

Висаджувати розсаду перцю у відкритий ґрунт — трудомісткий, делікатний процес. Перець дуже чутливий до температурних перепадів, середня температура повинна бути +20 ... + 25 градусів. Важливо рясно поливати розсаду, вона не терпить посухи і відразу псується. Також перцю повинно вистачати сонячного світла — його краще садити на добре освітленій ділянці землі. Капусту важливо висаджувати рядами, з чіткою відстанню між качанами. Ця культура невибаглива — вона легко переносить різкі зниження температур і може вирощуватися в холодному кліматі. Важливо заздалегідь подбати про те, чим підгодувати капусту після висадки в ґрунт — землю можна удобрити сечовиною і деревною золою.

Останні публікації

Збір, обробка та зберігання гарбузів
18.10.2021

Збір, обробка та зберігання гарбузів

Ось кілька порад по збору, обробці, заготівлі та зберіганню гарбузів, щоб ви могли правильно їх підготувати та ефетивно використовувати.

Детальніше...
Як садити восени
18.10.2021

Як садити восени

Осінь - прекрасна пора для посадки певних рослин. Важливо знати, що для багатьох рослин осінь краще, тому що погода прохолодніше, і ваші рослини не згорять. Однак, щоб отримати максимальну віддачу від посадки восени, вам необхідно зробити кілька важливих кроків.

Детальніше...
5 сортів перцю для вирощування в контейнерах
18.10.2021

5 сортів перцю для вирощування в контейнерах

Є багато різних видів перцю, які ви можете вирощувати у своєму саду або навіть в контейнері. Можливості безмежні: перець - це широке сімейство з безлічі різних і особливих сортів.

Детальніше...