Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Пересадка овочевої розсади у відкритий ґрунт: покрокові рекомендації

Пересадка овочевої розсади у відкритий ґрунт: покрокові рекомендації

Зміст

Вирощування овочевих культур на аматорському або професійному рівні — важка праця, що переростає в захопливий заняття. Розсаду можна виростити самостійно або купити її, але ґрунт доведеться готувати до висадки самостійно. Щоб уникнути хвороби рослин, потрібно вивчити, як підготувати розсаду до висадки в ґрунт, і які використовувати універсальні добрива для городу.

Підготовка до висадки у відкритому ґрунті

Перед висадкою підготовленої розсади в відритий ґрунт, останній потрібно правильно підготувати. Для створення сприятливих умов для вирощування овочів потрібно послідовно пройти три важливих етапи:

Якщо на розсаді є квітки, то перед висадкою їх краще окропити розведеною борною кислотою (1 г на 1 л води) - попередить в'янення і опадання.

Правила посадки

Перед посадкою обраної розсади овочів важливо переконатися, що земля була правильно оброблена і удобрена, а також, що дотримані терміни висадки розсади в ґрунт. Щоб вибрані паростки і бульби добре прижилися на земельній ділянці, варто дотримуватися рекомендацій.

  1. Полити рослини за 6 годин до висадки в ґрунт.
  2. Провести швидку висадку — з моменту, коли рослини були вийняті з ящиків, і до посадки їх у землю має пройти не більше 1 години.
  1. Висадку потрібно організувати в похмуру, хмарну погоду — рослини можуть загинути при спеці.
  2. У лунки потрібно покласти перегній або компост.
  3. Після висадки біля кожної рослини потрібно утрамбувати землю, щоб вона щільно обліпила коріння.
  4. Потрібно рясно полити розсаду — не шкодуйте води.
  5. Провести мульчування землі перегноєм, компостом, травою або сіном.

Важливо добре удобрити землю перед висадкою — з таким завданням відмінно справляється кристалічний укорінювач розсади.

Особливості висадки різних овочів

Відповідь на питання, коли висаджувати розсаду в ґрунт, з'являється після того, як садівник визначиться з тим, які саме він збирається вирощувати культури. Для кожного овоча є інструкції, розглянемо особливості найпопулярніших культур для вирощування.

Посадка помідорів

Помідори — це витривалі рослини, які нормально реагують на зниження температури до +5 ... + 6 градусів. Інструкції, що стосуються того, коли висаджувати розсаду помідор в ґрунт, такі:

Зазвичай висадка помідорів починається в кінці травня або на першому тижні червня.

Умови висадки огірків

Висаджувати розсаду огірків в ґрунт повинна починатися тільки після того, як температура вночі не опускатиметься нижче +18 градусів — цей овоч дуже чутливий. У відкритий ґрунт потрібно висаджувати паростки, яким не більше 35 днів. Перший тиждень після посадки на ніч потрібно щільно вкривати рослини.

Посадка перцю і капусти

Висаджувати розсаду перцю у відкритий ґрунт — трудомісткий, делікатний процес. Перець дуже чутливий до температурних перепадів, середня температура повинна бути +20 ... + 25 градусів. Важливо рясно поливати розсаду, вона не терпить посухи і відразу псується. Також перцю повинно вистачати сонячного світла — його краще садити на добре освітленій ділянці землі. Капусту важливо висаджувати рядами, з чіткою відстанню між качанами. Ця культура невибаглива — вона легко переносить різкі зниження температур і може вирощуватися в холодному кліматі. Важливо заздалегідь подбати про те, чим підгодувати капусту після висадки в ґрунт — землю можна удобрити сечовиною і деревною золою.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...