Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Пересадка орхідей

Пересадка орхідей

Пересаджувати орхідеї найкраще кожні 2-3 роки, тому що ці рослини цього дуже не люблять. Коли з горщика стирчить дуже багато коренів, а субстрат ущільнився і більше не пропускає повітря, то настав час замінити горщик на більший. Коли це робити? Бажано у перші тижні після цвітіння. Орхідеї, що знаходяться лише на стадії цвітіння, пересаджувати не можна! Друга важлива причина вирішитись на пересадку – помітити пошкодження або шкідників. У такій ситуації пересадку та заміну субстрату слід проводити якнайшвидше.

 

Якщо ви пересаджуєте фаленопсис, найкраще помістити його у прозорий горщик. Цей вид любить більше сонячного світла, що досягає коріння. Це запобігає розвитку грибкових захворювань та сприяє фотосинтезу. Інші види можна садити у звичайні горщики, але треба пам'ятати, що вони мають отвори на дні. Застій води не рекомендується для орхідей. Всередину горщика насипаємо товстий шар субстрату, призначеного для орхідей, бажано з домішкою кори та кокосового волокна.

На дно горщика можна насипати додатковий дренаж, наприклад з керамзиту, щоб залишки води швидше витікали з горщика, що захищає коріння від загнивання. Спробуємо зробити новий горщик трохи більше, ніж перший. Однак не слід перестаратися з розміром. Ви повинні вибрати той, який максимально підходить для всієї кореневої системи. У орхідей, які давно не пересаджували, коріння могло міцно присмоктатися до горщика. Щоб витягти з нього рослину, акуратно підріжте ножем субстрат по краю горщика, щоб не пошкодити коріння. Пам'ятайте, що всі інструменти, які ми використовуємо для догляду, повинні бути продезінфіковані в спиртовому розчині.

 

Після вилучення орхідеї з горщика акуратно видаліть старий субстрат, виріжте всі старі та пошкоджені частини рослини, такі як гнилий або в'яле коріння або листя, а потім перенесіть очищену квітку в новий горщик. Накрийте його новим субстратом і трохи притисніть.

Не забувайте про внесення добрив, краще використовувати добриво в паличках для орхідей.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...