Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Пересадка орхідей

Пересадка орхідей

Пересаджувати орхідеї найкраще кожні 2-3 роки, тому що ці рослини цього дуже не люблять. Коли з горщика стирчить дуже багато коренів, а субстрат ущільнився і більше не пропускає повітря, то настав час замінити горщик на більший. Коли це робити? Бажано у перші тижні після цвітіння. Орхідеї, що знаходяться лише на стадії цвітіння, пересаджувати не можна! Друга важлива причина вирішитись на пересадку – помітити пошкодження або шкідників. У такій ситуації пересадку та заміну субстрату слід проводити якнайшвидше.

 

Якщо ви пересаджуєте фаленопсис, найкраще помістити його у прозорий горщик. Цей вид любить більше сонячного світла, що досягає коріння. Це запобігає розвитку грибкових захворювань та сприяє фотосинтезу. Інші види можна садити у звичайні горщики, але треба пам'ятати, що вони мають отвори на дні. Застій води не рекомендується для орхідей. Всередину горщика насипаємо товстий шар субстрату, призначеного для орхідей, бажано з домішкою кори та кокосового волокна.

На дно горщика можна насипати додатковий дренаж, наприклад з керамзиту, щоб залишки води швидше витікали з горщика, що захищає коріння від загнивання. Спробуємо зробити новий горщик трохи більше, ніж перший. Однак не слід перестаратися з розміром. Ви повинні вибрати той, який максимально підходить для всієї кореневої системи. У орхідей, які давно не пересаджували, коріння могло міцно присмоктатися до горщика. Щоб витягти з нього рослину, акуратно підріжте ножем субстрат по краю горщика, щоб не пошкодити коріння. Пам'ятайте, що всі інструменти, які ми використовуємо для догляду, повинні бути продезінфіковані в спиртовому розчині.

 

Після вилучення орхідеї з горщика акуратно видаліть старий субстрат, виріжте всі старі та пошкоджені частини рослини, такі як гнилий або в'яле коріння або листя, а потім перенесіть очищену квітку в новий горщик. Накрийте його новим субстратом і трохи притисніть.

Не забувайте про внесення добрив, краще використовувати добриво в паличках для орхідей.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...