Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Ознаки надмірного поливу ваших рослин

Ознаки надмірного поливу ваших рослин

Дуже легко захотіти приділяти своїм діткам занадто багато любові та уваги, але чи знаєте ви, що надмірний полив є найпоширенішим способом убити кімнатну рослину? Якщо ви помітили будь-який із наведених нижче симптомів, опустіть лійку й повторюйте за нами: менше — це краще.

Як дізнатися, що я переливаю кімнатні рослини?

Перезволоження є відносно легкою помилкою для діагностики, і багато симптомів перезволоження є унікальними для нього. При діагностиці сумної ознаки рослини важливо дивитися на рослину в цілому, а не лише на ту частину рослини, яка зазнала негативного впливу. Хоча ми вважаємо надмірне зволоження просто додаванням занадто великої кількості води в горщикову суміш для рослин, але насправді відбувається те, що ґрунт навколо висихає недостатньо швидко. Цілком можливо, що це пов’язано з надлишком води (і найчастіше так і є), але також може бути через недостатню кількість природного сонячного світла. Якщо ви поливаєте рослину достатньою кількістю води, але вона не отримує достатньо сонячного світла, суміш для горщика залишатиметься вологою, і рослина буде фактично перезволожена. Гарною стратегією боротьби з цим є полив у ранкові години. А якщо ваш дім потребує додаткового природного сонячного світла, подумайте про те, щоб додати світло для вирощування.

Перше, що ви повинні зробити, коли діагностуєте надмірно зволожену рослину, це відчути суміш для рослини! Відчуйте суміш на глибині кількох дюймів. Якщо він здається вологим або мокрим, швидше за все, його перезлили. Ще однією ознакою перезволоження можуть бути грибкові мошки. Грибні мошки харчуються грибами, які з’являються у вологому середовищі. Вони розмножуються, коли ґрунт занадто довго залишається вологим. Але не турбуйтеся — ви можете їх позбутися.

На додаток до таких ознак, як волога суміш для горщиків і грибкові мошки, нижнє листя вашої надмірно зволоженої рослини почне жовтіти, а потім ви навіть можете побачити почорніння біля основи рослини. Якщо ви помітили кашоподібність або гниль, залежно від сорту, для вашої рослини це може закінчитися, тому постарайтеся виявити це раніше.

Найкращий спосіб уберегти рослину від надмірного зволоження — поливати рослину лише тоді, коли суміш для горщиків висохла, і давати їй достатньо світла та тепла, щоб вона ефективно висихала. Безсумнівно, легше полити рослину в контейнері без дренажу, тому подумайте про пересадку в кашпо з дренажними отворами (або додайте шар лавових каменів на дно контейнера всередині отворів).

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...