Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Особливості догляду за орхідеєю в період цвітіння

Особливості догляду за орхідеєю в період цвітіння

Зміст

Орхідея — багаторічна квітуча рослина, яке може існувати в будь-якому кліматі, на будь-якій території, крім Антарктиди. Вона відноситься до числа найбільш численних за кількістю видів та сортів. Неповторний аромат цих чарівних і ніжних квітів підкорив серця квітникарів. Щоб рослина радувала довгий час, слід пам'ятати всім, у кого на підвіконні стоїть орхідея - догляд під час цвітіння обов'язковий.

Догляд за орхідеєю

Процес цвітіння фаленопсис

Пишне цвітіння є показником того, що рослина отримує достатній догляд. Не варто міняти температуру, освітлення і зволоження для квітки, якщо вона активно зростає і має бутони. Це свідчить про те, що дані умови її цілком влаштовують. Багатьох любителів квітів цікавить, як часто цвіте орхідея? Тривалість даного періоду залежить від генетичних даних рослини. При необхідний догляд цвітіння орхідеї фаленопсис може тривати кілька місяців 2-3 рази на рік. При цьому радувати своїми неймовірними кольорами можуть тільки особи, які досягли 6 місяців і мають мінімум п'ять пагонів. Молоді рослини можуть загинути під час цвітіння.

Щоб орхідея цвіла, потрібно створити для неї всі необхідні умови, дотримуватися правил догляду та обов'язково враховувати індивідуальні особливості. Як тільки в будинку з'являється ця вишукана квітка, перше, що цікавить квітникаря, як же за ним доглядати?

Основні правила по догляду за орхідеєю

Усе живе має потребу у воді. Тому важливо знати, як поливати орхідею під час цвітіння? Фаленопсис, як її називають по-науковому, потребує зволоження, але головне правило - не залити рослину, оскільки квітка не любить надлишок вологи. Орхідея легко переносить сухий грунт, не на довгий час. Поливають квітку раз на 7 днів (у міру висихання грунту). Під час цвітіння режим трохи змінюється. Зволожувати грунт в цей період потрібно 1 раз в 3 дні, для цього потрібно занурити горщик з орхідеєю в ємність з водою на 7-10 хвилин. Також дозволяється обприскувати її з пульверизатора. Рослина віддає перевагу м'якій воді: талій або дощовій, також можна використовувати відстояну кип'ячену воду. Оптимальна температура для поливу 30-35 градусів. Якщо горщик, в якому росте фаленопсис, прозорий, то сигналом до зволоження будуть побілілі коріння рослини. Обов'язково враховуються сезонність і вологість повітря в приміщенні.

Дуже важлива підгодівля орхідей під час цвітіння. Не варто вносити добрива, якщо рослина купувалося в магазині вже квітучою. Усі необхідні поживні елементи фаленопсис вже отримав там. Під час формування нових бутонів необхідно стимулювати ріст рослини. Також потрібно вносити калійно-фосфорні добрива під час тривалого цвітіння орхідеї. Придбати якісне добриво для орхідеї можна в інтернеті за прийнятними цінами, а головне високої якості.

Орхідея в період цвітіння

Особливості правильної підгодівлі:

Своєчасна підгодівля для квітучих рослин є необхідною складовою для зростання і розвитку рослини.

Правила підгодівлі орхідей

Пересадка квітучої орхідеї

Ще одне важливе питання, яке хвилює квітникарів, чи можна пересаджувати квітучу орхідею? Рослина має потребу в зміні грунту кожні 2-3 роки або в міру необхідності (наприклад, хвороби або при наявності кліщів та інших шкідників). Найкращим часом для цього процесу є весна, коли квітка активно зростає. У період цвітіння орхідеї такі маніпуляції краще не робити, оскільки це стрес для рослини. Якщо все ж таки необхідна пересадка, то важливо видалити частину квітконосів, завдяки чому рослина зміцнюється, а квіти будуть більшими і яскравіше. Деякі орхідеї, після пересадки в новий горщик можуть не цвісти протягом тривалого часу (до року), але не варто впадати у відчай, адже якщо правильно доглядати за екзотом, він надалі обов'язково порадує своїм чарівним і ніжним цвітінням.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...