На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!
Яблуня — чудове доповнення до саду. Він не тільки забезпечує красиве цвітіння навесні та плоди восени, він може виступати в якості координаційного центру та забезпечувати структуру. Це також багатоповерхове житло для всіх видів дикої природи.
Якщо вам здається, що яблуня у вашому саду занадто маленька, не забувайте, що ви можете вибрати карликову підщепу, а це означає, що вона залишиться компактною. Дізнайтеся більше про вибір підщепи плодового дерева. Або ви можете вибрати шпальту, віяло або степовери, які займуть дуже мало місця — відкрийте для себе три способи дресирувати фруктове дерево.
Посадка
Ви можете придбати фруктові дерева, вирощені в контейнерах, або дерева з голим коренем, які дешевші та пропонують більший вибір. Гарна підготовка ґрунту є життєво необхідною. Викопайте глибоку широку посадкову яму, щоб вона містила всю кореневу систему. Додайте компост до основи ями та вставте його вилками, а також змішайте компост із ґрунтом, який ви видалили, щоб покращити його.
Літній догляд
Літня обрізка яблуні стимулює цвітіння і плодоношення, перетворюючи облиствені пагони в родючий. Обріжте пагони довжиною понад 20 см до трьох листків. Обріжте будь-які бічні пагони від них до одного листа. Проріджуйте застійні плоди до одного на кожні 10 см, видаляючи всі пошкоджені.
Зимовий догляд
Обрізка взимку контролює загальну форму, розмір і здоров’я вашого дерева. Обрізайте на зиму, видаляючи стебла, що перетинаються, або неправильно розташовані, щоб створити відкриту структуру, яка пропускає світло та повітря в середину дерева.
Як збирати яблука
Деякі яблука починають дозрівати в серпні, але більшість готові у вересні та жовтні. Збирайте яблука в міру їх дозрівання, щоб плоди не впали та не пошкодилися. Візьміть їх у руки та підніміть. Якщо яблуко не відривається, залиште його ще на тиждень.
Зберігайте яблука
Зберігайте тільки тверді, чисті яблука - пошкоджені плоди запліснявіють і вразять інші. Регулярно перевіряйте. Зберігайте в прозорих пакетах для заморозки (біорозкладні варіанти можна знайти в Інтернеті) з кількома отворами в холодильнику або в прохолодному місці, де немає морозу. Вони повинні зберігатися кілька місяців.
Проблеми з яблунею
Яблука не повинні страждати від зайвих проблем, але остерігайтеся яблуневої пилильщика, парші, сажистої цвілі. Оберніть стовбур восени стрічкою, щоб зловити озиму моль, і розвісьте на деревах феромонні пастки в травні, щоб зловити зозулинку. Білий пух на пагонах — це шерстиста попелиця.
Догляд за яблунею
Раз на рік наприкінці зими вносьте збалансоване добриво, наприклад, гранульований курячий послід, навколо основи дерева. Стимулюйте гарне цвітіння та утворення плодів, вносячи сульфатно-калійні добрива. Щовесни розкладайте під деревом мульчу з садового компосту, щоб кондиціонувати ґрунт, утримувати вологу та придушувати бур’яни.
Поділитися в соціальних мережах:
Останні публікації
31.05.2023
Як виростити малину
Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?
Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.
Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.