Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Осінь та хвойні дерева

Осінь та хвойні дерева

Магній відіграє у фотосинтезі. Під час фотосинтезу рослина синтезує цукру, які разом із калієм знижують точку замерзання клітинного соку. Крім того, магній сприяє зростанню коренів, і рослина отримує воду з глибших шарів ґрунту. Для підвищення зимової стійкості рекомендуємо наприкінці літа обприскати рослини магнію сульфатом.

Хвойні дерева, що ростуть у контейнерах, слід поливати восени до тих пір, поки ґрунт не замерзне. Якщо рослин у контейнерах більше, то добре зібрати їх у захищеному від вітру місці та накрити на зиму. Утепліть контейнери зверху та з боків, наприклад, товченою корою та спеціальною тканиною, а також закрийте водонепроникним матеріалом. Захистіть крону від холодного вітру та інтенсивного сонячного світла спеціальною тканиною. Контейнери, що знаходяться над поверхнею землі (балкони, тераси), слід захистити від холоду та знизу.

 

Обприскайте рослини сульфатом магнію, щоб стимулювати та зміцнити хвойні дерева

Магній відіграє у фотосинтезі. Під час фотосинтезу рослина синтезує цукру, які разом із калієм знижують точку замерзання клітинного соку. Крім того, магній сприяє зростанню коренів, і рослина отримує воду з глибших шарів ґрунту. Для підвищення зимової стійкості рекомендуємо наприкінці літа обприскати рослини магнію сульфатом.

Дайте хвойним деревам осіннє добриво

Наприкінці літа, на початку осені настає підходящий час для осіннього добрива. В осінньому добриві містяться необхідні для рослин поживні речовини та мікроелементи, які допомагають підвищити стійкість до хвороб та зимових умов. Фосфор та калій важливі для здеревіння рослин та для постачання поживних речовин при підготовці до зростання наступного року. Слід уникати додавання азоту восени, тому що він робить рослину менш стійкою до зими.

Осіннє добриво для хвойних дерев від Kvitofor – це розроблене спеціально для хвойних дерев удобрюйте із середини серпня до середини вересня. Слідкуйте за нормами!

Підстригайте

Живі огорожі з туї рекомендується стригти, відповідно до необхідності, один чи два рази за літо, а потім у серпні-вересні, коли зростання припиняється. Ялинові огорожі стрижіть один раз на рік, наприклад у липні-серпні або напровесні перед початком періоду зростання. Стрижіть лише прирости цього року, тому що хвойне дерево не відновлюється при обрізанні старої гілки, як листяні дерева (за винятком тису).

 

Висаджуйте

Восени настає слушний час для посадки хвойних дерев: з середини серпня до середини вересня. Садити слід на ту ж глибину, на якій саджанець був посаджений у розпліднику. Хвойні дерева під час посадки не обрізаються. Після посадки добре полийте рослини.

Рослини краще пристосовуються до нового місця, якщо лунка для посадки досить велика і ґрунт добре підготовлений. Лунка має бути у 2-3 рази глибше і ширше, ніж коріння.

Для багаторічних рослин підготуйте лунки 30-40 см, а для дерев – 50-70 см глибиною. У посадковій лунці має бути достатньо місця, щоб коріння саджанця помістилося там без згинання, у природному положенні. При необхідності довше коріння можна вкоротити.

Якщо ви саджаєте рослини поблизу берези, клена або дуба, рекомендується використовувати в посадковій лунці тканину для зупинки коренів – це допоможе запобігти проникненню коріння дерев у зону посадки та забезпечить запаси води та харчування для нової рослини. Для покращення ґрунту в посадковій лунці додайте компосту або добрива, а також садового вапна. Як добриво добре підходить осіннє добриво – 1,5-2 для на рослину. Якщо ґрунт глинистий, додавання піску допоможе зробити ґрунт повітрянішим.

Дерева сідають на одну глибину. При посадці живоплоту допоможе натягнута мотузка, яка дасть можливість зберегти прямий ряд. Для захисту саджанця від бур'янів та висихання покрийте поверхню ґрунту шаром мульчі в 5-7 см або використовуйте кокосові мати.

Зв'яжіть прямі та кулясті хвойні дерева

Зв'яжіть прямі та кулясті крони хвойних дерев восени до холодів на зиму мотузкою, щоб товстий важкий шар снігу не зіпсував їх форму.

Укрийте хвойні дерева

Особливо чутливі до сонця провесною молоді хвойні дерева. Спеціальною тканиною хвойні дерева слід укрити вже у лютому.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...