Обприскайте рослини сульфатом магнію, щоб стимулювати та зміцнити хвойні дерева
Магній відіграє у фотосинтезі. Під час фотосинтезу рослина синтезує цукру, які разом із калієм знижують точку замерзання клітинного соку. Крім того, магній сприяє зростанню коренів, і рослина отримує воду з глибших шарів ґрунту. Для підвищення зимової стійкості рекомендуємо наприкінці літа обприскати рослини магнію сульфатом.
Дайте хвойним деревам осіннє добриво
Наприкінці літа, на початку осені настає підходящий час для осіннього добрива. В осінньому добриві містяться необхідні для рослин поживні речовини та мікроелементи, які допомагають підвищити стійкість до хвороб та зимових умов. Фосфор та калій важливі для здеревіння рослин та для постачання поживних речовин при підготовці до зростання наступного року. Слід уникати додавання азоту восени, тому що він робить рослину менш стійкою до зими.
Осіннє добриво для хвойних дерев від Kvitofor – це розроблене спеціально для хвойних дерев удобрюйте із середини серпня до середини вересня. Слідкуйте за нормами!
Підстригайте
Живі огорожі з туї рекомендується стригти, відповідно до необхідності, один чи два рази за літо, а потім у серпні-вересні, коли зростання припиняється. Ялинові огорожі стрижіть один раз на рік, наприклад у липні-серпні або напровесні перед початком періоду зростання. Стрижіть лише прирости цього року, тому що хвойне дерево не відновлюється при обрізанні старої гілки, як листяні дерева (за винятком тису).