Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування. Мета полягає в тому, щоб обрізка не сильно пошкодила деревину і щоб дерево або кущ після зрізу все ще мали типову для виду форму.

Чи потрібно обрізати дерева та кущі?

Якщо дерева та кущі висаджені у відповідних місцях, де вони можуть розвиватися здорово та з достатнім простором, має сенс уникати обрізки дерев та кущів. Оскільки навіть найкращий зріз в оптимальний час послаблює деревину. Тож ножицями чи пилкою користуйтеся лише тоді, коли розріз справді необхідний.

Ось кілька причин для обрізки дерева або куща:

Важливо: деревні рослини іноді сильно відрізняються за своєю толерантністю до обрізки, тобто здатності переповнювати межі розділу, зупиняти або контролювати грибки, що розкладають деревину, і, таким чином, продовжувати здоровий і тривалий розвиток, попри обрізку. Ось вибір дерев, які не слід обрізати, якщо це можливо:

Завжди дізнавайтеся про толерантність рослини до обрізки, перш ніж тягнутися до інструменту.

Відповідний час для обрізки дерев і кущів

Коли прийшов час обрізати дерево, вирішується відповідно до толерантності до обрізки, часу цвітіння та плодоношення, а також сплячки та бажаної мети — наприклад, посилення або слабкість росту пагонів.

Є кілька правил, за якими можна визначити правильний час для стрижки:

 

Ці дерева обрізають навесні:

Ці дерева обрізають влітку:

Ці дерева обрізають восени:

Ці дерева обрізають взимку:

До речі: хворі або мертві гілки можна видаляти цілий рік.

Як ви обрізаєте кущі?

Нижче ми зібрали для вас найважливіші поради щодо обрізки дерев. Загалом, чим більше ви зріжете дерева, тим сильнішою рослина зазвичай проросте знову. Якщо гілки просто вкоротити, то на перехресті утвориться багато нових пагонів і крона дерева стане більш густою – це бажано для живоплотів. У випадку з деревами, які не є або не призначені для підстригання, гілки повністю видаляють або відкладають, доки не з’явиться бічна гілка.

 
Ось кілька загальних порад щодо обрізки дерев:

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...