Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Обрізка орхідей

Обрізка орхідей

Вже під час покупки варто уважно прочитати етикетку, щоб дізнатися, який сорт ви хочете і чи не вимагатиме він обробки. Це важливо, тому що одні орхідеї обрізають після того, як відцвітуть квітучі пагони, інші - тільки коли засохне вся втеча, а є такі, які взагалі не вимагають цієї обробки.

Якщо ми впевнені, що саме наша орхідея потребує обрізки, перш ніж приступити до її виконання, не забудьте продезінфікувати інструменти (секатор або ножиці) спиртом. Завдяки цьому ми не заразимо рослину патогенними мікроорганізмами. Тільки після цього можна переходити до обрізки.

 

 

Коли обрізати орхідеї

Орхідеї завжди обрізають, коли вони перебувають у стані спокою, після того, як квіти відцвіли. Обрізка в цей момент стимулюватиме рослину продовжувати зростати і цвісти. Ще одним добрим показником часу обрізки, на думку квітникарів, є період з початку жовтня до кінця листопада, перш ніж рослина встигне пустити нові пагони та обсипати їх бутонами.

Обрізка коренів використовується, коли вони стають коричневими. Їх акуратно обрізають, щоби виросли нові. Будьте обережні, щоб не пошкодити здорове коріння.

Обрізка орхідеї, коли вона відцвітає. Коли квіти опадають, орхідея вже не виглядатиме так привабливо. Потім без жалю тягнемося до ножиць. Обрізка після цвітіння принесе нам більший зріст та пишне цвітіння у майбутньому. Багато фахівців рекомендують зрізати втечу вище третього вушка, рахуючи знизу. Рослина сама вирішить, зацвіте вона вдруге чи ні. Якщо вона має на це сили, вона дасть більше квіток (вторинне цвітіння), інакше втеча засохне. Засохлу частину зрізають якомога ближче до кореня. Може статися так, що у орхідеї сохне лише верхівка втечі. У цьому випадку виріжте лише цю частину. Від інших можна випустити бічні пагони та знову зацвісти.

Сорти Paphiopedilum або Phalaenopsis цвітуть на одній втечі кілька років, тому після цвітіння їх не обрізають, а тільки після повного висихання втечі.

 

Підживлення орхідей

Після цвітіння квіти втомлюються, тому внесіть добрива для орхідей. Найкраще це робити через місяць після цвітіння. Залежно від субстрату, на якому вирощуються орхідеї, ви можете використовувати добриво в паличках для орхідей ТМ «Чистий лист» або удобрення у формі спрею Піджива листова для орхідей.

Останні публікації

Субстрат для орхідей
19.01.2022

Субстрат для орхідей

У природі вони ростуть у спекотних та вологих тропічних лісах. Здебільшого не в землі, а високо на деревах. Тому для вирощування в домашніх умовах орхідеям потрібний специфічний ґрунт.

Детальніше...
Пересадка орхідей
19.01.2022

Пересадка орхідей

Пересадка орхідей хвилює багатьох, і це зовсім не складне завдання. Достатньо кількох хитрощів, щоб ідеально впоратися з цією елегантною рослиною.

Детальніше...
Обрізка орхідей
18.01.2022

Обрізка орхідей

Обрізати чи не обрізати? - ось у чому питання! Щоб відповісти на них, потрібно точно знати вид орхідеї. Деякі сорти цієї рослини вимагають обрізки, інші ні.

Детальніше...