Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Обрізка орхідей

Обрізка орхідей

Вже під час покупки варто уважно прочитати етикетку, щоб дізнатися, який сорт ви хочете і чи не вимагатиме він обробки. Це важливо, тому що одні орхідеї обрізають після того, як відцвітуть квітучі пагони, інші - тільки коли засохне вся втеча, а є такі, які взагалі не вимагають цієї обробки.

Якщо ми впевнені, що саме наша орхідея потребує обрізки, перш ніж приступити до її виконання, не забудьте продезінфікувати інструменти (секатор або ножиці) спиртом. Завдяки цьому ми не заразимо рослину патогенними мікроорганізмами. Тільки після цього можна переходити до обрізки.

 

 

Коли обрізати орхідеї

Орхідеї завжди обрізають, коли вони перебувають у стані спокою, після того, як квіти відцвіли. Обрізка в цей момент стимулюватиме рослину продовжувати зростати і цвісти. Ще одним добрим показником часу обрізки, на думку квітникарів, є період з початку жовтня до кінця листопада, перш ніж рослина встигне пустити нові пагони та обсипати їх бутонами.

Обрізка коренів використовується, коли вони стають коричневими. Їх акуратно обрізають, щоби виросли нові. Будьте обережні, щоб не пошкодити здорове коріння.

Обрізка орхідеї, коли вона відцвітає. Коли квіти опадають, орхідея вже не виглядатиме так привабливо. Потім без жалю тягнемося до ножиць. Обрізка після цвітіння принесе нам більший зріст та пишне цвітіння у майбутньому. Багато фахівців рекомендують зрізати втечу вище третього вушка, рахуючи знизу. Рослина сама вирішить, зацвіте вона вдруге чи ні. Якщо вона має на це сили, вона дасть більше квіток (вторинне цвітіння), інакше втеча засохне. Засохлу частину зрізають якомога ближче до кореня. Може статися так, що у орхідеї сохне лише верхівка втечі. У цьому випадку виріжте лише цю частину. Від інших можна випустити бічні пагони та знову зацвісти.

Сорти Paphiopedilum або Phalaenopsis цвітуть на одній втечі кілька років, тому після цвітіння їх не обрізають, а тільки після повного висихання втечі.

 

Підживлення орхідей

Після цвітіння квіти втомлюються, тому внесіть добрива для орхідей. Найкраще це робити через місяць після цвітіння. Залежно від субстрату, на якому вирощуються орхідеї, ви можете використовувати добриво в паличках для орхідей ТМ «Чистий лист» або удобрення у формі спрею Піджива листова для орхідей.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...