Не забувайте годувати рослини

Ці саджанці були посаджені в один і той же час в однакові лотки і в один і той же грунт. Єдина різниця полягала в додаванні добрив.
Опитування показують, що більшість садівників не підживлюють свої рослини. Тим не менше, немає більш простого способу поліпшити здоров'я рослин, стійкість до шкідників і хвороб, кількість квітів і фруктів і загальну красу.
Я люблю рослини і ненавиджу бачити, як вони голодують. Я хочу, щоб кожен садівник був максимально успішним. Отже, якщо ви один з мільйонів садівників, які не підживлюють ваші рослини, слухайте.
Почніть з покупки органічного добрива для рослин. Я кажу «органічного», тому що рекомендую вам частіше удобрювати. Якщо ви використовуєте мінеральне добриво, вам необхідно уважно слідувати інструкціям на упаковці, тому що відносно легко «спалити» ваші рослини, застосувавши занадто багато хімічних добрив. Добриво «Чарівна суміш» універсальне має органічну основу, просте у використанні і дуже ефективне.
Починайте удобрювати рослини в горщиках два рази в тиждень. Удобрюйте кімнатні рослини раз в тиждень. Підгодовуйте рослини в саду кожні два-три тижні. Удобрюйте ландшафтні рослини раз на місяць.
Зверніть увагу на те, як все змінюється. Я впевнена, що ви побачите велику різницю. Ваші рослини стануть більшими і будуть давати більше квітів і фруктів. Вони також зможуть краще захищатися від шкідників і хвороб і будуть краще протистояти посусі та іншим погодним стресам.
Внесення рідких добрив не замінює додавання в грунт компосту і гранульованих органічних поживних речовин. У період вегетації ваші рослини подібні підліткам - їм потрібна їжа, і якомога швидше! Рідкі добрива доступні відразу ж і забезпечують швидке вирішення проблеми.
Компост і гранульовані органічні добрива живлять грунт і рослини. Їх слід додавати на початку вегетаційного періоду, коли ви готуєте свій сад або контейнери. Для досягнення найкращих результатів застосуйте їх знову в кінці сезону, щоб поповнити втрачені живильні компоненти і органічні речовини. Таким чином, з настанням весни ваш грунт буде мати достатньо запасів, щоб прогодувати ваш улюблений сад.
Для отримання додаткової інформації про добрива - про те, як вони працюють, важливості pH, яким добривам віддавати перевагу: органічним або синтетичним - стежте за нашими публікаціями.
Три причини, за якими контейнерним рослинам потрібна додаткова допомога
Що особливого в рослинах, що вирощуються в горщиках і кашпо, і навіщо їм потрібні спеціальні добрива? Ось кілька особливостей рослин, вирощуваних в контейнерах, від рослин, що вирощуються в саду.
- Замкнене коріння. В саду коріння рослин витягується на кілька сантиметрів або навіть метрів в пошуках води і поживних речовин. З іншого боку, при вирощуванні в горщиках коріння рослин обмежене; вони не можуть проникнути глибоко в грунт в пошуках поживних речовин. Здоров'я контейнерних рослин повністю залежить від вас, оскільки ви даєте їм воду і поживні речовини, необхідні для їх росту.
- Безгрунтові суміші. Багато так званих грунтових сумішей практично не містять ґрунту; їх зазвичай роблять з торфу, кокосового волокна і / або перліту. Переваги полягають у тому, що їх вага менша і вони забезпечують кращий дренаж, ніж садова земля. Однак безгрунтові суміші самі по собі містять мало поживних речовин, якщо взагалі містять їх. Це означає, що ви повинні давати рослинам всі необхідні поживні речовини у вигляді добрив.
- Ніяких корисних мікробів. Куплені грунтові суміші завжди стерилізуються, щоб гарантувати відсутність хвороботворних організмів. Однак це означає, що корисних мікробів там теж немає. Для розщеплення деяких видів добрив необхідні грунтові мікроби, адже без них рослини не зможуть засвоїти поживні речовини. Це нормально для садового грунту, але в контейнерах без ґрунтових мікробів живильні речовини повинні бути в формі, доступній для рослин.
Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.
Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.
Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.
Детальніше...