Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Не забувайте годувати рослини

Не забувайте годувати рослини

лотки для розсади, що показують різницю у вирощуванні з добривами і без них
лотки для розсади, що показують різницю у вирощуванні з добривами і без них

Ці саджанці були посаджені в один і той же час в однакові лотки і в один і той же грунт. Єдина різниця полягала в додаванні добрив.

Опитування показують, що більшість садівників не підживлюють свої рослини. Тим не менше, немає більш простого способу поліпшити здоров'я рослин, стійкість до шкідників і хвороб, кількість квітів і фруктів і загальну красу.

Я люблю рослини і ненавиджу бачити, як вони голодують. Я хочу, щоб кожен садівник був максимально успішним. Отже, якщо ви один з мільйонів садівників, які не підживлюють ваші рослини, слухайте.

Почніть з покупки органічного добрива для рослин. Я кажу «органічного», тому що рекомендую вам частіше удобрювати. Якщо ви використовуєте мінеральне добриво, вам необхідно уважно слідувати інструкціям на упаковці, тому що відносно легко «спалити» ваші рослини, застосувавши занадто багато хімічних добрив. Добриво «Чарівна суміш» універсальне має органічну основу, просте у використанні і дуже ефективне.

Починайте удобрювати рослини в горщиках два рази в тиждень. Удобрюйте кімнатні рослини раз в тиждень. Підгодовуйте рослини в саду кожні два-три тижні. Удобрюйте ландшафтні рослини раз на місяць.

Зверніть увагу на те, як все змінюється. Я впевнена, що ви побачите велику різницю. Ваші рослини стануть більшими і будуть давати більше квітів і фруктів. Вони також зможуть краще захищатися від шкідників і хвороб і будуть краще протистояти посусі та іншим погодним стресам.

Внесення рідких добрив не замінює додавання в грунт компосту і гранульованих органічних поживних речовин. У період вегетації ваші рослини подібні підліткам - їм потрібна їжа, і якомога швидше! Рідкі добрива доступні відразу ж і забезпечують швидке вирішення проблеми.

Компост і гранульовані органічні добрива живлять грунт і рослини. Їх слід додавати на початку вегетаційного періоду, коли ви готуєте свій сад або контейнери. Для досягнення найкращих результатів застосуйте їх знову в кінці сезону, щоб поповнити втрачені живильні компоненти і органічні речовини. Таким чином, з настанням весни ваш грунт буде мати достатньо запасів, щоб прогодувати ваш улюблений сад.

Для отримання додаткової інформації про добрива - про те, як вони працюють, важливості pH, яким добривам віддавати перевагу: органічним або синтетичним - стежте за нашими публікаціями.

Три причини, за якими контейнерним рослинам потрібна додаткова допомога

Що особливого в рослинах, що вирощуються в горщиках і кашпо, і навіщо їм потрібні спеціальні добрива? Ось кілька особливостей рослин, вирощуваних в контейнерах, від рослин, що вирощуються в саду.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...