Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Не забувайте годувати рослини

Не забувайте годувати рослини

лотки для розсади, що показують різницю у вирощуванні з добривами і без них
лотки для розсади, що показують різницю у вирощуванні з добривами і без них

Ці саджанці були посаджені в один і той же час в однакові лотки і в один і той же грунт. Єдина різниця полягала в додаванні добрив.

Опитування показують, що більшість садівників не підживлюють свої рослини. Тим не менше, немає більш простого способу поліпшити здоров'я рослин, стійкість до шкідників і хвороб, кількість квітів і фруктів і загальну красу.

Я люблю рослини і ненавиджу бачити, як вони голодують. Я хочу, щоб кожен садівник був максимально успішним. Отже, якщо ви один з мільйонів садівників, які не підживлюють ваші рослини, слухайте.

Почніть з покупки органічного добрива для рослин. Я кажу «органічного», тому що рекомендую вам частіше удобрювати. Якщо ви використовуєте мінеральне добриво, вам необхідно уважно слідувати інструкціям на упаковці, тому що відносно легко «спалити» ваші рослини, застосувавши занадто багато хімічних добрив. Добриво «Чарівна суміш» універсальне має органічну основу, просте у використанні і дуже ефективне.

Починайте удобрювати рослини в горщиках два рази в тиждень. Удобрюйте кімнатні рослини раз в тиждень. Підгодовуйте рослини в саду кожні два-три тижні. Удобрюйте ландшафтні рослини раз на місяць.

Зверніть увагу на те, як все змінюється. Я впевнена, що ви побачите велику різницю. Ваші рослини стануть більшими і будуть давати більше квітів і фруктів. Вони також зможуть краще захищатися від шкідників і хвороб і будуть краще протистояти посусі та іншим погодним стресам.

Внесення рідких добрив не замінює додавання в грунт компосту і гранульованих органічних поживних речовин. У період вегетації ваші рослини подібні підліткам - їм потрібна їжа, і якомога швидше! Рідкі добрива доступні відразу ж і забезпечують швидке вирішення проблеми.

Компост і гранульовані органічні добрива живлять грунт і рослини. Їх слід додавати на початку вегетаційного періоду, коли ви готуєте свій сад або контейнери. Для досягнення найкращих результатів застосуйте їх знову в кінці сезону, щоб поповнити втрачені живильні компоненти і органічні речовини. Таким чином, з настанням весни ваш грунт буде мати достатньо запасів, щоб прогодувати ваш улюблений сад.

Для отримання додаткової інформації про добрива - про те, як вони працюють, важливості pH, яким добривам віддавати перевагу: органічним або синтетичним - стежте за нашими публікаціями.

Три причини, за якими контейнерним рослинам потрібна додаткова допомога

Що особливого в рослинах, що вирощуються в горщиках і кашпо, і навіщо їм потрібні спеціальні добрива? Ось кілька особливостей рослин, вирощуваних в контейнерах, від рослин, що вирощуються в саду.

Останні публікації

Збір, обробка та зберігання гарбузів
18.10.2021

Збір, обробка та зберігання гарбузів

Ось кілька порад по збору, обробці, заготівлі та зберіганню гарбузів, щоб ви могли правильно їх підготувати та ефетивно використовувати.

Детальніше...
Як садити восени
18.10.2021

Як садити восени

Осінь - прекрасна пора для посадки певних рослин. Важливо знати, що для багатьох рослин осінь краще, тому що погода прохолодніше, і ваші рослини не згорять. Однак, щоб отримати максимальну віддачу від посадки восени, вам необхідно зробити кілька важливих кроків.

Детальніше...
5 сортів перцю для вирощування в контейнерах
18.10.2021

5 сортів перцю для вирощування в контейнерах

Є багато різних видів перцю, які ви можете вирощувати у своєму саду або навіть в контейнері. Можливості безмежні: перець - це широке сімейство з безлічі різних і особливих сортів.

Детальніше...