Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Не забувайте годувати рослини

Не забувайте годувати рослини

лотки для розсади, що показують різницю у вирощуванні з добривами і без них
лотки для розсади, що показують різницю у вирощуванні з добривами і без них

Ці саджанці були посаджені в один і той же час в однакові лотки і в один і той же грунт. Єдина різниця полягала в додаванні добрив.

Опитування показують, що більшість садівників не підживлюють свої рослини. Тим не менше, немає більш простого способу поліпшити здоров'я рослин, стійкість до шкідників і хвороб, кількість квітів і фруктів і загальну красу.

Я люблю рослини і ненавиджу бачити, як вони голодують. Я хочу, щоб кожен садівник був максимально успішним. Отже, якщо ви один з мільйонів садівників, які не підживлюють ваші рослини, слухайте.

Почніть з покупки органічного добрива для рослин. Я кажу «органічного», тому що рекомендую вам частіше удобрювати. Якщо ви використовуєте мінеральне добриво, вам необхідно уважно слідувати інструкціям на упаковці, тому що відносно легко «спалити» ваші рослини, застосувавши занадто багато хімічних добрив. Добриво «Чарівна суміш» універсальне має органічну основу, просте у використанні і дуже ефективне.

Починайте удобрювати рослини в горщиках два рази в тиждень. Удобрюйте кімнатні рослини раз в тиждень. Підгодовуйте рослини в саду кожні два-три тижні. Удобрюйте ландшафтні рослини раз на місяць.

Зверніть увагу на те, як все змінюється. Я впевнена, що ви побачите велику різницю. Ваші рослини стануть більшими і будуть давати більше квітів і фруктів. Вони також зможуть краще захищатися від шкідників і хвороб і будуть краще протистояти посусі та іншим погодним стресам.

Внесення рідких добрив не замінює додавання в грунт компосту і гранульованих органічних поживних речовин. У період вегетації ваші рослини подібні підліткам - їм потрібна їжа, і якомога швидше! Рідкі добрива доступні відразу ж і забезпечують швидке вирішення проблеми.

Компост і гранульовані органічні добрива живлять грунт і рослини. Їх слід додавати на початку вегетаційного періоду, коли ви готуєте свій сад або контейнери. Для досягнення найкращих результатів застосуйте їх знову в кінці сезону, щоб поповнити втрачені живильні компоненти і органічні речовини. Таким чином, з настанням весни ваш грунт буде мати достатньо запасів, щоб прогодувати ваш улюблений сад.

Для отримання додаткової інформації про добрива - про те, як вони працюють, важливості pH, яким добривам віддавати перевагу: органічним або синтетичним - стежте за нашими публікаціями.

Три причини, за якими контейнерним рослинам потрібна додаткова допомога

Що особливого в рослинах, що вирощуються в горщиках і кашпо, і навіщо їм потрібні спеціальні добрива? Ось кілька особливостей рослин, вирощуваних в контейнерах, від рослин, що вирощуються в саду.

Останні публікації

Субстрат для орхідей
19.01.2022

Субстрат для орхідей

У природі вони ростуть у спекотних та вологих тропічних лісах. Здебільшого не в землі, а високо на деревах. Тому для вирощування в домашніх умовах орхідеям потрібний специфічний ґрунт.

Детальніше...
Пересадка орхідей
19.01.2022

Пересадка орхідей

Пересадка орхідей хвилює багатьох, і це зовсім не складне завдання. Достатньо кількох хитрощів, щоб ідеально впоратися з цією елегантною рослиною.

Детальніше...
Обрізка орхідей
18.01.2022

Обрізка орхідей

Обрізати чи не обрізати? - ось у чому питання! Щоб відповісти на них, потрібно точно знати вид орхідеї. Деякі сорти цієї рослини вимагають обрізки, інші ні.

Детальніше...