Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Найкращі весільні подарунки – зелені

Найкращі весільні подарунки – зелені

Якщо ви шукаєте значимий весільний подарунок, шукайте подарунок, який росте! Особливий рослинний подарунок може стати унікальним способом згадати про знаменну подію. З віком рослини стають сильнішими та витривалішими — як любов! Крім того, хто б не любив трохи свіжої зелені, щоб оживити свій дім? Читайте далі про наші улюблені варіанти, натхненні весіллям.

Таїтянська весільна фата

Таїтянська фата — це не тільки ідеальне прізвисько на тему весілля, але і витончений вибір для подарунка. Його довгі стебла падають назовні, що робить його ідеальним для демонстрації на полицях або вішалки для рослин. Глянцеве зелене листя має темно-фіолетовий нижній бік і контрастує з пурпуровими стеблами. При вирощуванні при яскравому світлі рослина вибухає вишуканими білими квітами, що нагадують ніжну весільну фату, якраз до весільного сезону!

Аглаонема Срібна затока

Щоб поєднати неперевершений баланс драматизму та вишуканості, зустрініть весільний сезон із цим великим Aglaonema Silver Bay . Його велике характерне листя має матовий сріблястий центр, оточений строкатими відтінками зеленого. Аглаонеми відомі своєю надзвичайною толерантністю до умов слабкого освітлення, тож у щасливої пари не буде проблем знайти ідеальне місце у своєму домі для цієї красуні.

Строманте Тріостар

Красива рожева рослина Stromanthe Triostar виконує подвійну функцію як кімнатна рослина та як витвір живого мистецтва. Відображаючи яскраву палітру смарагдових і кремових тонів, нижня сторона листя красується драматичним спалахом пурпурового кольору. Будучи членом родини «молитовних рослин», його листя танцюють протягом дня, слідуючи за світлом. Уночі вони згортаються, ніби в молитві, надаючи цій рослині солодкий настрій разом із її безпомилковою красою.

Грошове дерево

Грошове дерево поєднує в собі красу, символізм і довголіття в одній яскравій упаковці. Плетений стовбур надає елегантний вигляд і увінчаний масою яскраво-зелених листочків. Вважається, що грошове дерево приносить багатство та процвітання своїм хранителям, тому воно є ідеальним символічним подарунком. Завдяки довговічності та легкому догляду він обов’язково буде щасливо рости поруч з молодятами довгі роки.

 

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...