Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Найкращі рослини для вітальні

Найкращі рослини для вітальні

Вітальня – це місце, де ви та ваша сім’я, ймовірно, проводите найбільше часу, що робить її ідеальним місцем для перетворення на внутрішні джунглі. Ми вибрали найкращі рослини для вашої вітальні — дотримуйтеся наших порад, щоб включити їх у свій простір.

Порада 1: розсаджуйте рослини різного розміру

Додайте глибини, кольору та текстури своєму простору, розташувавши рослини шарами, щоб створити продумані віньєтки. Менші рослини, поєднані поруч із великими горщиками на підлозі, виглядатимуть навмисно та можуть замаскувати приміщення для зберігання та електричні шнури. Не бійтеся вибирати сміливі та барвисті рослини, такі як Драцена Золота Зірка або Бромелія Ехмея Рожева, особливо якщо декор вашої вітальні більш нейтральний. 

Наш набір для вітальні — це готовий до демонстрації набір із плетеним грошовим деревом, інжиром із листя скрипки та червоною молитовною рослиною.

Порада 2: використовуйте яскраві рослини як фокус

Найкращі рослини для вітальні

Якщо ваша вітальня велика або небагата меблями, заповніть візуальні прогалини великою ефектною рослиною, як-от бамбукова пальма або райський птах.

Професійна порада: окрім миттєвого ефекту вашого декору, інвестування у великий завод також може значно заощадити час. Рослини у великих горщиках, як правило, можуть довше перериватися між поливами порівняно з рослинами в маленьких горщиках, що означає менше роботи для вас. Якщо ви помітили, що ваша велика рослина висихає швидше, ніж зазвичай, можливо, настав час для пересадки.

Порада 3: будьте уважні до дітей і домашніх тварин

Важливо переконатися, що ваші внутрішні джунглі безпечні для домашніх тварин і дітей. Вибирайте більші рослини, які ваші діти не зможуть взяти та пограти з ними, як-от наше бестселерне плетене грошове дерево, і тримайте будь-які колючі рослини, як-от кактуси, трохи далі від них.

Більшість кімнатних рослин абсолютно нетоксичні, якщо їх не проковтнути, але якщо ваші діти цікаві або ваші пухнасті друзі люблять їсти, перегляньте всю нашу колекцію рослин, які підходять для домашніх тварин і дітей.

Професійна порада: якщо ви сумуєте над красивою рослиною, але не сумніваєтеся щодо її токсичної природи, розмістіть рослину високо над землею за допомогою однієї з наших вішалок для рослин. Для більших рослин подумайте про міцну підставку для рослин, щоб ваша рослина була недоступною.

Не зупиняйтеся на вітальні! У нас є найкращі рослини для кожного приміщення.

Незалежно від того, живете ви у квартирі на підвальному поверсі чи в сонячній студії, хочете перетворити свою ванну кімнату на зелений оазис або хочете додати більше зелені у свою спальню, у нас є рослини, ідеальні для будь-якого дому.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...