Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Найкращі рослини для ванної кімнати

Найкращі рослини для ванної кімнати

Щоб вирівняти ванну кімнату, не потрібно багато. Додавши яскраві, пишні рослини, ви насолодитеся спа-процедурами, які може створити зелень. Найкращі рослини для ванної кімнати - це рослини, які люблять підвищену вологість і можуть переносити умови слабкого освітлення. Дізнайтеся більше, щоб дізнатися, як перетворити ванну кімнату за допомогою рослин.

Порада 1: повісьте його

Якщо ваша ванна кімната схожа на більшість, у ній немає тонни додаткового місця для рослин. Використовуйте стелажі та вішалки для рослин, якщо у вас мало місця на підлозі та прилавку. Витязі рослини, такі як сріблястий потос і англійський плющ, люблять висіти або розміщуватись на полиці, щоб нові порослі могли вільно виростати і спадати каскадом. Для безвідмовної групи любителів вологості додайте міні-набір для ванної у свій простір. До цієї трійки входять філодендрон серцелистий, традесканція зебріна та калатея Фредді.

Найкращі рослини для ванної кімнати: Bloomscape Your Space

Порада 2: Компактні рослини економлять простір

Якщо у вашій ванній кімнаті немає місця для такої яскравої рослини, як монстера або інжир, менша, компактніша рослина може мати такий же великий вплив. Їжакове алое, хвостикова пальма та неонова молитовна рослина – чудові варіанти.

bloomscape_plant-care-guides_featured_kimberly-queen-fern

Порада 3: вибирайте вологолюбні рослини та рослини, які адаптуються до слабкого освітлення

Ванна кімната є найбільш вологим приміщенням у вашому домі. Вибирайте рослини, які будуть процвітати в умовах додаткової вологи, наприклад, папороть Кімберлі. Хоча він найбільш вологий, він часто найменш яскравий. Якщо ваша ванна кімната на темній стороні, виберіть рослину, яка адаптується до слабкого освітлення, таку як Parlor Palm.

Не зупиняйтеся на ванній! У нас є найкращі рослини для кожного приміщення.

Незалежно від того, живете ви в темній підвальній квартирі чи сонячній студії, хочете перетворити свою вітальню на зелений оазис або хочете додати більше зелені на кухню, у нас є рослини, які ідеально підходять для будь-якого дому.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...