Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Найкращі рослини для спальні

Найкращі рослини для спальні

Перетворити свою спальню на спокійний, пишний і красивий заповідник вашої мрії так само просто, як додати кілька добре підібраних рослин до вашого декору. Читайте далі, щоб дізнатися, як додати рослини у свою спальню.

Порада 1. Перетворіть оголений кут на фокус

Заповніть порожній куток пишною, ефектною рослиною, як-от драцена маргіната або високий елегантний фікус Альтіссіма. Ви можете поставити свою рослину прямо на підлогу в блюдце або надати їй певної висоти на підставці для рослин. Вибір ефектної та легкої у догляді основної рослини означає більше часу для відпочинку та релаксації та менше часу для турбот про те, щоб зберегти її щасливою.

Порада 2: додайте трохи зелені на свої тумбочки

Поставте одну-дві маленькі рослини поруч із лампою чи будильником або заповніть цілу полицю. Філодендрон серцелистий або червона молитовна рослина залишать достатньо місця для вашого телефону та поточного читання перед сном. Сансевієрії є чудовим доповненням до вашої спальні, оскільки вони виробляють більшу частину кисню вночі, очищаючи повітря, поки ви дрімаєте.

Перетворіть свою спальню за допомогою рослин

Порада 3: додайте кілька яскравих рослин

Перетворіть свою спальню на справжні кімнатні джунглі з великими яскравими рослинами, як-от монстера, юкка в шаховому порядку та бамбукова пальма. Великі рослини створюють драматичний ефект з мінімальними зусиллями. Не бійтеся використовувати площу приміщення. Чим більше місця займають рослини, тим менше залишається місця для накопичення брудного одягу — принаймні так ми скажемо собі. 

Перетворіть свою спальню за допомогою рослин

 

Не зупиняйтеся на своїй спальні! У нас є найкращі рослини для кожного приміщення.

Незалежно від того, живете ви в темній підвальній квартирі чи сонячній студії, хочете перетворити свою ванну кімнату на зелений оазис або хочете додати більше зелені на кухню, у нас є рослини, ідеальні для будь-якого дому.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...