Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Найкращі рослини для спальні

Найкращі рослини для спальні

Перетворити свою спальню на спокійний, пишний і красивий заповідник вашої мрії так само просто, як додати кілька добре підібраних рослин до вашого декору. Читайте далі, щоб дізнатися, як додати рослини у свою спальню.

Порада 1. Перетворіть оголений кут на фокус

Заповніть порожній куток пишною, ефектною рослиною, як-от драцена маргіната або високий елегантний фікус Альтіссіма. Ви можете поставити свою рослину прямо на підлогу в блюдце або надати їй певної висоти на підставці для рослин. Вибір ефектної та легкої у догляді основної рослини означає більше часу для відпочинку та релаксації та менше часу для турбот про те, щоб зберегти її щасливою.

Порада 2: додайте трохи зелені на свої тумбочки

Поставте одну-дві маленькі рослини поруч із лампою чи будильником або заповніть цілу полицю. Філодендрон серцелистий або червона молитовна рослина залишать достатньо місця для вашого телефону та поточного читання перед сном. Сансевієрії є чудовим доповненням до вашої спальні, оскільки вони виробляють більшу частину кисню вночі, очищаючи повітря, поки ви дрімаєте.

Перетворіть свою спальню за допомогою рослин

Порада 3: додайте кілька яскравих рослин

Перетворіть свою спальню на справжні кімнатні джунглі з великими яскравими рослинами, як-от монстера, юкка в шаховому порядку та бамбукова пальма. Великі рослини створюють драматичний ефект з мінімальними зусиллями. Не бійтеся використовувати площу приміщення. Чим більше місця займають рослини, тим менше залишається місця для накопичення брудного одягу — принаймні так ми скажемо собі. 

Перетворіть свою спальню за допомогою рослин

 

Не зупиняйтеся на своїй спальні! У нас є найкращі рослини для кожного приміщення.

Незалежно від того, живете ви в темній підвальній квартирі чи сонячній студії, хочете перетворити свою ванну кімнату на зелений оазис або хочете додати більше зелені на кухню, у нас є рослини, ідеальні для будь-якого дому.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...