Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Найкращі рослини для кухні

Найкращі рослини для кухні

Не ігноруйте свою кухню, вирішуючи, де розмістити нову рослину. Оскільки на кухнях зазвичай більше вологи, ніж в інших приміщеннях вашого будинку, ваша рослина буде процвітати в умовах додаткової вологи. Вам також сподобається те, що пишні зелені рослини додають до традиційно не дуже зеленого простору. Дотримуйтеся цих порад і хитрощів, щоб перетворити свій простір за допомогою наших найкращих рослин для кухні.

Найкращі рослини для кухні: Bloomscape Your Space

Порада 1: Думайте вертикально

У більшості кухонь простір для стільниці є цінним. Використовуйте вішалки для рослин або верхню частину шаф, щоб стільниця була вільною. Рослини, що розташовуються вгору та напівпідвішуються, як-от Tradescantia Zebrina та Peperomia Watermelon, люблять розміщувати їх на полицях або розміщувати у вішалки для рослин, щоб нові порослі могли вільно виростати та каскадом.

Порада 2: більше не завжди означає краще

У більшості з нас на кухні немає місця для райського птаха чи великої пальми, але додавання скупчень менших рослин може мати не менший вплив. Щоб застосувати цей трюк, згрупуйте менші рослини разом на підвіконні. Пальма Hedgehog Aloe and Ponytail Palm сподобається яскравому непрямому освітленню, типовому для кухонного вікна.

Скористатись перевагами великого кухонного острова також є чудовою хитрістю: розмістіть разом рослини різного розміру та текстури, щоб отримати ефектний центральний елемент. Kitchen Bundle з бромелієвим ананасом і калатеєю Фредді стане ідеальним поєднанням.

Найкращі рослини для кухні: Bloomscape Your Space

Порада 3: вибирайте вологолюбні рослини

Як і у вашій ванній кімнаті, на вашій кухні часто трохи більше вологи, ніж у більшості інших кімнат у вашому домі. Вибирайте рослини, які будуть процвітати при підвищеній вологості, наприклад, філодендрон серцелистий і королівська папороть Кімберлі .

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...