Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Найкращі рослини для дитячої кімнати

Найкращі рослини для дитячої кімнати

У своєму природному середовищі існування рослини багатьма способами підтримують навколишню екосистему — надаючи кисень, притулок і їжу для різноманітних тварин, комах і мікроорганізмів. Іноді ці інші істоти стають надмірно завзятими, жуючи рослини, і, щоб захистити себе, у деяких рослин розвинулися шипи; шипи; або токсичні сполуки, які можуть становити небезпеку для тварин, а також людей, якщо їх проковтнути. Інші рослини, навпаки, не потребують розвитку захисту і, отже, залишаються безпечними як для людей, так і для тварин. Не забувайте про догляд за вашою рослиною, поливати, вносити добрива та вчасно пересаджувати.

Коли ви заповнюєте дитячу кімнату вашої дитини рослинами, важливо вибрати безпечні або нетоксичні рослини, з якими ваша дитина може безпечно поводитися. 

Peperomia Obtusifolia — одна з наших найчарівніших пропозицій із завзятими стеблами та широкими глянцевими листками. Його навіть прозвали «дитяча каучукова рослина» через його розмір, що робить його ідеальним мініатюрним компаньйоном для вашого малюка. Простий у догляді, він надасть дитячій кімнаті вашої дитини пишну, тропічну та джунглі атмосферу; бувши на соковитій стороні, він також може витримувати невелике (легке) грубе утримання від бруньок зелених пальців.

Салонна пальма є чудовою першою рослиною для немовлят, оскільки вона має довгі легкі листя, які коливаються та танцюють, коли дитина торкається їх, майже як мобільний телефон. Витривала рослина, вона буде рости поруч з вашою дитиною, досягаючи шести футів у кімнаті за умови належного догляду протягом багатьох років. Як і Peperomia, він також додасть тропічної та спогадливої якості будь-якому простору. Фактично, він був прийнятий в дизайні інтер’єру з тих пір, як він був вперше культивований як кімнатна рослина, у вікторіанську епоху.

Кактус Ric Rac є одним із найбільш примхливих видів у царстві рослин, завдяки своїм стеблам у формі ric rac або риб’ячої кістки, які зручні для дітей (без уколів кактусів, якщо вони обережно поводяться з ними). При яскравому світлі ці стебла виростуть достатньо довго, щоб їх можна було обрізати та розмножувати у воді, що стане заняттям, яке вашій дитині сподобається, коли вона підросте. Ваш кактус може навіть час від часу радувати малюка квіткою, що розпускається вночі.

Pilea Peperomioides має дивовижну, грайливу якість — її унікальне листя порівнюють з млинцями, НЛО, монетами тощо. За нею не тільки легко доглядати, але вона може розмножуватися повністю сама по собі, виробляючи солодких маленьких діток або «цуценят», які з’являються з ґрунту навколо материнської рослини. Цих цуценят можна пересадити в окремі контейнери, щоб зробити більше рослин, або ви можете навчити дитину ділитися, заохочуючи їх віддавати цих цуценят новим друзям.

Попри те, що орхідеї іноді називають складними, сорт фаленопсис ласкаво називають орхідеєю, оскільки це проста рослина у догляді. Це чудовий варіант для маленьких дітей — ваш малюк буде зачарований його характерними формами. Однак, якщо ви виховуєте старших дітей, їм теж буде корисно доглядати за орхідеєю, коли ви навчатимете їх про епіфіти та святкуєте їхній успіх, коли їхня орхідея щорічно знову цвіте.

І останнє, але не менш важливе: штучні рослини є чудовим варіантом, якщо ви хочете додати трохи зелені до вашої дитячої кімнати, але плануєте залишити тіні (немає або обмежене природне освітлення) або не маєте часу доглядати за новими рослинами. 

Коли ви вирощуєте рослини в дитячій кімнаті вашої дитини, ви прищеплюєте їй любов до природи, яка залишиться на все життя. Вибравши один із наведених вище варіантів, ви можете переконатися, що перше знайомство вашої дитини з природою буде не тільки надихаючим і захоплюючим, але й безпечним.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...