Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Найкращі квіти для медоносів

Найкращі квіти для медоносів

Медоносні бджоли відвідують квіти з двома цілями: щоб зібрати пилок, який використовується для живлення розплоду, і щоб зібрати нектар, який можна перетворити на мед, щоб годувати колонію взимку.

Існує багато квітів, які потрібно вирощувати, щоб залучити медоносних бджіл, але робочі бджоли віддають перевагу квітам, які приносять їм найбільшу винагороду за пилок і нектар. Усередині колонії медоносні бджоли виконують «танець погойдування», щоб повідомити іншим робітникам, де вони можуть знайти хороше джерело пилку чи нектару, тому одна бджола на грядці квітів у вашому саду може залучити набагато більше.

Соняшники

Садівництво з дітьми - вирощуйте соняшники

Коли головки соняшнику відкриваються, на них відкривається величезна купа крихітних квіток, багатих пилком і нектаром.

 

Окопник лікарський

Окопник чудово підходить не тільки для медоносних бджіл, але й приваблює таких запилювачів, як джмелі. Ці сильнодіючі рослини також можна використовувати для приготування комбікорму та мазі з живокосту.

 

Верби

Верби є чудовим джерелом раннього нектару для медоносних бджіл.

 

Котяча м'ята

Медоносні бджоли та інші запилювачі масово злітаються до маленьких, але численних квітів котячої м’яти. Вони є гарною альтернативою лаванді для створення квіткових живоплотів, і вони будуть легше виробляти нові квіти, коли вони будуть мертві.


Чемериці

Як і верба, чемериці є хорошим джерелом весняного нектару для медоносних бджіл. Це також зручні рослини для вирощування в тінистих місцях вашого саду. Морозники не люблять, коли їх переміщують після посадки, тому посадіть їх на постійне місце, де бджоли зможуть насолоджуватися ними довгі роки.


Весняне цвітіння

Рослини, які вирощують навесні, включають яблука, персики, абрикоси, вишні та сливи, а також популярні варіанти для садів дикої природи, як-от терен і глід.


Михайлівські ромашки

Коли літо закінчується, айстри (михайлівські ромашки) починають цвісти, забезпечуючи багате джерело осіннього пилку та нектару для медоносних бджіл. Ідеально підходить для осіннього бордюру в поєднанні з декоративними травами.


Верес

 

Верес — це компактні рослини з маленькими, але дуже корисними для бджіл квітами. 


Настінні квіти

Медоносні бджоли люблять легкодоступні квіти настінних квітів. 


Волошка

Рід Волошок включає низку видів, які популярні серед бджіл, зокрема волошки (Centaurea cyanus), волошки гірські (Centaurea montana) та гориш звичайний (Centaurea nigra).

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...