Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Найкращі квіти для літнього саду

Найкращі квіти для літнього саду

Шавлія мускатна

 

Шавлія мускатна

Жезли пурпурних квітів прикрашають шавлію мускатну (Salvia farinacea) з початку літа до самих морозів. Найлегше почати з розсади, купленої в садовому центрі. Ця красива однорічна сальвія швидко зростає, досягаючи до середини сезону від 30 до 60 сантиметрів у висоту і ширину. Якщо ви хочете створити вертикальні акценти на грядці або додати акцент до ампельних рослин в контейнері, - покладайтеся на неї. Обріжте опалі квіти в липні, і рослина швидко дасть ще один потік квіток. «Еволюція» та «Вікторія» - два сорти, які цінуються за їх насичені пурпурові квіти.

 Pentas

Пентас

Пентас цвіте все літо і має великі суцвіття зірчастих квітів у відтінках білого, рожевого і червоного, які забезпечують нектарний букет для запилювачів. Дуже стійкий до спеки і вологості, Пентас добре працює в якості наповнювача в контейнерах і так само гарно виглядає в групах рослин на клумбі. Більшість сортів ростуть нижче 60 см у висоту, але рослини серії Sunstar досить об'ємні, вони виростають, приблизно, на таку ж висоту, але при цьому ще й стають, приблизно, такі ж в ширину, тому в контейнер буде досить однієї рослини.

 Raspberry Blas

Петунія

Петунії здатні утворювати килим з квітів на клумбі або каскадом переливатися через край контейнера і підвісних кошиків. Квітки в формі труби в відтінках білого, рожевого, червоного, пурпурного або жовтого прикрашають висячі стебла ампельної рослини з початку літа до перших заморозків. Найкраще петунії цвітуть, якщо вносити універсальні добрива приблизно раз на місяць. Якщо рослини стали довжелезними і не привабливими, обріжте стебла на одну третину їхньої довжини, щоб стимулювати густий ріст зелені і нові квіти. Серія «Wave» цінується за розростання на 120 см і більше. Серія «Supertunia» включає в себе безліч двоколірних різновидів, наприклад, показаний тут «Raspberry Blast».

 

Однорічний барвінок

Глянцеве зелене листя є ідеальним тлом для однорічних квітів барвінку в формі вертушки в відтінках рожевого, лавандового, червоного і білого. Ця витривала рослина цвіте з початку літа до заморозків, не роблячи жодної паузи. Найкраще цвіте на яскравому сонці, але також може зростати в невеликій тіні. Виключно жаростійкий і терпимий під час посухи, барвінок добре росте в саду і в контейнерах. Ви можете знайти як прямостоячі, так і ампельні сорти.

 

Цинія

Цинію легко вирощувати з насіння, з середини літа до осені вона дарує оберемки квітів, схожих на маргаритки. Квіти бувають майже всіх відтінків і розмірів від мініатюрних 5-ти см до 15-ти см в ширину. Садіть насіння майорця прямо в саду після того, як пройдуть заморозки. Суміш State Fair дає великі квіти на довгих стеблах. «Thumbelina» виростає всього від 15 до 25 см у висоту; спробуйте її уздовж доріжки в якості яскравої бордюрної рослини.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...