Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Найкращі квіти для літнього саду

Найкращі квіти для літнього саду

Шавлія мускатна

 

Шавлія мускатна

Жезли пурпурних квітів прикрашають шавлію мускатну (Salvia farinacea) з початку літа до самих морозів. Найлегше почати з розсади, купленої в садовому центрі. Ця красива однорічна сальвія швидко зростає, досягаючи до середини сезону від 30 до 60 сантиметрів у висоту і ширину. Якщо ви хочете створити вертикальні акценти на грядці або додати акцент до ампельних рослин в контейнері, - покладайтеся на неї. Обріжте опалі квіти в липні, і рослина швидко дасть ще один потік квіток. «Еволюція» та «Вікторія» - два сорти, які цінуються за їх насичені пурпурові квіти.

 Pentas

Пентас

Пентас цвіте все літо і має великі суцвіття зірчастих квітів у відтінках білого, рожевого і червоного, які забезпечують нектарний букет для запилювачів. Дуже стійкий до спеки і вологості, Пентас добре працює в якості наповнювача в контейнерах і так само гарно виглядає в групах рослин на клумбі. Більшість сортів ростуть нижче 60 см у висоту, але рослини серії Sunstar досить об'ємні, вони виростають, приблизно, на таку ж висоту, але при цьому ще й стають, приблизно, такі ж в ширину, тому в контейнер буде досить однієї рослини.

 Raspberry Blas

Петунія

Петунії здатні утворювати килим з квітів на клумбі або каскадом переливатися через край контейнера і підвісних кошиків. Квітки в формі труби в відтінках білого, рожевого, червоного, пурпурного або жовтого прикрашають висячі стебла ампельної рослини з початку літа до перших заморозків. Найкраще петунії цвітуть, якщо вносити універсальні добрива приблизно раз на місяць. Якщо рослини стали довжелезними і не привабливими, обріжте стебла на одну третину їхньої довжини, щоб стимулювати густий ріст зелені і нові квіти. Серія «Wave» цінується за розростання на 120 см і більше. Серія «Supertunia» включає в себе безліч двоколірних різновидів, наприклад, показаний тут «Raspberry Blast».

 

Однорічний барвінок

Глянцеве зелене листя є ідеальним тлом для однорічних квітів барвінку в формі вертушки в відтінках рожевого, лавандового, червоного і білого. Ця витривала рослина цвіте з початку літа до заморозків, не роблячи жодної паузи. Найкраще цвіте на яскравому сонці, але також може зростати в невеликій тіні. Виключно жаростійкий і терпимий під час посухи, барвінок добре росте в саду і в контейнерах. Ви можете знайти як прямостоячі, так і ампельні сорти.

 

Цинія

Цинію легко вирощувати з насіння, з середини літа до осені вона дарує оберемки квітів, схожих на маргаритки. Квіти бувають майже всіх відтінків і розмірів від мініатюрних 5-ти см до 15-ти см в ширину. Садіть насіння майорця прямо в саду після того, як пройдуть заморозки. Суміш State Fair дає великі квіти на довгих стеблах. «Thumbelina» виростає всього від 15 до 25 см у висоту; спробуйте її уздовж доріжки в якості яскравої бордюрної рослини.

Останні публікації

Збір, обробка та зберігання гарбузів
18.10.2021

Збір, обробка та зберігання гарбузів

Ось кілька порад по збору, обробці, заготівлі та зберіганню гарбузів, щоб ви могли правильно їх підготувати та ефетивно використовувати.

Детальніше...
Як садити восени
18.10.2021

Як садити восени

Осінь - прекрасна пора для посадки певних рослин. Важливо знати, що для багатьох рослин осінь краще, тому що погода прохолодніше, і ваші рослини не згорять. Однак, щоб отримати максимальну віддачу від посадки восени, вам необхідно зробити кілька важливих кроків.

Детальніше...
5 сортів перцю для вирощування в контейнерах
18.10.2021

5 сортів перцю для вирощування в контейнерах

Є багато різних видів перцю, які ви можете вирощувати у своєму саду або навіть в контейнері. Можливості безмежні: перець - це широке сімейство з безлічі різних і особливих сортів.

Детальніше...