Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Найкращі квіти для літнього саду

Найкращі квіти для літнього саду

Шавлія мускатна

 

Шавлія мускатна

Жезли пурпурних квітів прикрашають шавлію мускатну (Salvia farinacea) з початку літа до самих морозів. Найлегше почати з розсади, купленої в садовому центрі. Ця красива однорічна сальвія швидко зростає, досягаючи до середини сезону від 30 до 60 сантиметрів у висоту і ширину. Якщо ви хочете створити вертикальні акценти на грядці або додати акцент до ампельних рослин в контейнері, - покладайтеся на неї. Обріжте опалі квіти в липні, і рослина швидко дасть ще один потік квіток. «Еволюція» та «Вікторія» - два сорти, які цінуються за їх насичені пурпурові квіти.

 Pentas

Пентас

Пентас цвіте все літо і має великі суцвіття зірчастих квітів у відтінках білого, рожевого і червоного, які забезпечують нектарний букет для запилювачів. Дуже стійкий до спеки і вологості, Пентас добре працює в якості наповнювача в контейнерах і так само гарно виглядає в групах рослин на клумбі. Більшість сортів ростуть нижче 60 см у висоту, але рослини серії Sunstar досить об'ємні, вони виростають, приблизно, на таку ж висоту, але при цьому ще й стають, приблизно, такі ж в ширину, тому в контейнер буде досить однієї рослини.

 Raspberry Blas

Петунія

Петунії здатні утворювати килим з квітів на клумбі або каскадом переливатися через край контейнера і підвісних кошиків. Квітки в формі труби в відтінках білого, рожевого, червоного, пурпурного або жовтого прикрашають висячі стебла ампельної рослини з початку літа до перших заморозків. Найкраще петунії цвітуть, якщо вносити універсальні добрива приблизно раз на місяць. Якщо рослини стали довжелезними і не привабливими, обріжте стебла на одну третину їхньої довжини, щоб стимулювати густий ріст зелені і нові квіти. Серія «Wave» цінується за розростання на 120 см і більше. Серія «Supertunia» включає в себе безліч двоколірних різновидів, наприклад, показаний тут «Raspberry Blast».

 

Однорічний барвінок

Глянцеве зелене листя є ідеальним тлом для однорічних квітів барвінку в формі вертушки в відтінках рожевого, лавандового, червоного і білого. Ця витривала рослина цвіте з початку літа до заморозків, не роблячи жодної паузи. Найкраще цвіте на яскравому сонці, але також може зростати в невеликій тіні. Виключно жаростійкий і терпимий під час посухи, барвінок добре росте в саду і в контейнерах. Ви можете знайти як прямостоячі, так і ампельні сорти.

 

Цинія

Цинію легко вирощувати з насіння, з середини літа до осені вона дарує оберемки квітів, схожих на маргаритки. Квіти бувають майже всіх відтінків і розмірів від мініатюрних 5-ти см до 15-ти см в ширину. Садіть насіння майорця прямо в саду після того, як пройдуть заморозки. Суміш State Fair дає великі квіти на довгих стеблах. «Thumbelina» виростає всього від 15 до 25 см у висоту; спробуйте її уздовж доріжки в якості яскравої бордюрної рослини.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...