Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Найкращі кімнатні рослини при слабкому освітленні

Найкращі кімнатні рослини при слабкому освітленні

 

 

Що ж обрати?

Можливо, ви очікуєте побачити невеликий список кімнатних рослин, які будуть карликовими порівняно з тропічною лівісонією, але це, звичайно ж, не так. Деякі рослини навіть створені для темних місць і не поступаються тропічним видам, які ростуть лише за великої кількості сонячного світла.

 

Калатея

Калатея, наприклад, втрачає гарний візерунок, коли потрапляє на сонячне світло. Однак їй потрібна висока вологість. Взимку, коли включений обігрівач, розумно іноді обполіскувати рослину освіжаючою водою. При цьому ґрунт у горщику завжди повинен залишатися трохи вологим.

 

Трав'яна лілія

Трав'яна лілія – це перлина! Мало того, що ця рослина чудово почувається в темних місцях. Також, вона не потребує особливого догляду. Ви іноді нехтуєте своїми рослинами? Тоді трав'яна лілія – ідеальна рослина для вас. Поливати потрібно лише 2-3 рази на тиждень. Забули на тиждень? Нічого не втрачено! Зріжте гниле листя, воно знову відросте.

 

Рапис

Немає кімнатної рослини, яка б так добре виглядала в темряві, як рапис. Чим менше світла, тим глибшим і красивішим буде його зелений колір. Переконайтеся, що ґрунт рослини залишається вологим. Перевага темних місць у тому, що ґрунт залишається вологим довше, ніж коли рослина знаходиться на сонці.

 

Каріот ніжний

Шукаєте тропічну рослину? Можливо ви думаєте, що тропічній рослині завжди потрібно багато сонячного світла. Але ця пальма, також відома як «риб'ячий хвіст», чудово росте у найтемніших місцях у будинку. Переконайтеся, що ґрунт не пересихає. Цій рослині завжди потрібно багато пити. Однак вона не любить постійно перебувати у воді. Не найпростіша рослина, але якщо добре про неї подбати, вона буде дуже красивою.

 

Сансеверія

Ця рослина – справжній хамелеон. Добре росте як на сонячному місці, так і в тіні. Якщо ви не надто гарний садівник, ця рослина – ваш найкращий друг. Вона п'є мало води та може тижнями обходитися без вологи. Отже, навіть коли ви будете у відпустці і не зможете її поливати, тому що ви дійсно хочете спіймати трохи сонця, вона все ще виглядатиме чудово, коли ви повернетеся; ідеально!

 

Зробіть яскравішим навіть найтемніший кут

Тепер ви знаєте, які рослини будуть рости без сонячного світла, вирушайте до місцевих магазинів, щоб підібрати одну з них.

Не забувайте час від часу підживлювати рослини оприскуючи по листя вже готовим до використання добривом ТМ "Чистий лист" серії Піджива листова для універсальних рослин.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...