Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Звесили свою душу: посади квіти для зрізу

Звесили свою душу: посади квіти для зрізу

 

Для більшості садівників зібрати букет квітів - величезне задоволення. Прогулюючись по саду, вибираючи квіти, ми по-новому оцінюємо рослини, повільно збираючи красивий і абсолютно унікальний букет. З перших нарцисів квітня до останніх хризантем в листопаді - це радість - зібрати букет і принести його в будинок - або поділитися цими букетами з сім'єю, друзями, колегами по роботі і всіма, кого це надихне.

В моїх багаторічних садах росте величезна кількість квітів, але тільки коли я посадила окремі грядки для зрізу, я відчула, що в мене багато букетів. Частково це тому, що мені важко зрізати квіти на своїх багаторічних клумбах. Здається, що кожна квітка грає певну роль в створенні загальної картини.

На моїх грядках я можу ходити по рядах, збираючи все, що попадеться на очі. І кожен раз я незмінно отримую миттєвий букет без вагань. Оскільки ці квіти однорічні, їх часто корисно і навіть необхідно зрізати, щоб рослини цвіли до заморозків.

Мій квітковий город розділений на п'ять грядок довжиною 0,7 метрів на 10 метрів. Доріжки викладені ландшафтною тканиною для придушення бур'янів. Я саджу грядки так густо, що після однієї прополки на початку сезону для бур'янів не залишається жодного сантиметра.

Щоб заповнити город такого розміру, потрібно близько 300 рослин, тому майже всі квіти я вирощую з насіння. Вирощування з насіння також дозволяє мені отримати безліч сортів, які важко, якщо взагалі можливо, знайти в місцевих розплідниках. Насіння зазвичай висіваю в біо лотки з-під яєць розміром 15 на 25 сантиметрів. Як тільки у саджанців з'явиться один або два набору листів, я пересаджую їх в касети або в будь-горщики діаметром 5 або 8 см. Коли я висаджую саджанці на грядки в середині травня, я зазвичай саджу кілька сумісних різновидів в кожен ряд; вони підтримують один одного, і до середини літа кожна грядка нагадує живий букет.

12 простих в догляді квітів для зрізу

Пижмо дівоче (Tanacetum parthenium 'White Wonder'): Білосніжні, схожі на хризантеми квіти діаметром 1 см в гронах на сильних 45-сантиметрових стеблах. Приємне листя. Довго стоять у вазі. Ідеальний наповнювач букетів.

 

Агератум 'Blue Horizon': пурпурно-сині, пухнасті парасольки на міцних 60-сантиметрових стеблах. Існують також білі і рожеві сорти, але я вважаю, що синій колір є найбільш виграшним в букетах.

 

Левиний зів або Антирринум 'White Rocket': кожні кілька років я намагаюся вирощувати левиний зів змішаних кольорів, але завжди повертаюся до білого кольору. Елегантні самі по собі, ці квіти також добре поєднуються з іншими.

 

Майорці: це основа будь-якого квіткового городу. Я зазвичай саджу кілька кольорів великого і яскравого Benary's Giant (і завжди включаю салатовий Green Envy). Для букетів меншого розміру посадіть серію Lilliput або Sunbow.

 

Аммі велика (Ammi majus): ця рослина дуже схоже на дику моркву, але вона більш тонка і є фантастичним наповнювачем, вплітаючи більшість квітів в професійний букет.

 

Флокс Друммонда 'Tapestry': цей мікс включає в себе десяток різних старомодних колірних комбінацій, які нагадують мені вицвілі фартухи епохи 1940-х років. У вазі вони зберігаються недовго, але ви обов'язково закохаєтесь, як тільки виростите їх.

 

Айстри: однорічні айстри ненавидять мій важкий глинистий грунт і часто вимирають до середини серпня, але я все одно завжди їх саджу. Якщо ви зможете успішно вирощувати айстри, ви виявите, що вони одні з кращих зрізаних квітів.

 

Жоржини: купуйте нові бульби ранньою весною або копайте і зберігайте свої з року в рік. Вибирайте різних розмірів і висоти і не забудьте поставити їм опори, так як вони можуть досягати 1,2 метра у висоту.

 

Мускатна шавлія (Salvia viridis): відмінна рослина, яке дає темно-фіолетові, рожеві або білі приквітки. Жорсткі стебла створюють хорошу вертикальну лінію при зрізанні, зрізані квіти зберігаються у вазі тижнями. Морозостійка.

 

Молочай обрамлений 'Kilimanjaro': цей однорічник вирощують для ефектного зелено-білого листя. Відмінно доповнює букети.

 

Волошки 'Jubilee Gem': темно-синя однорічна або дворічна трав'яниста лугова рослина.

 

Соняшники: якщо у вас немає місця для ряду соняшників, просто посадіть кілька навколо свого саду. Так як я вирощую соняшники з розрахунком на обрізку, я зазвичай саджу багатостовбурні сорти з дрібними квітками, наприклад, Italian White

Поради для успіху

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...