Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Монстера в домашніх умовах - вимоги та догляд

Монстера в домашніх умовах - вимоги та догляд

Монстера делікатесна (Monstera deliciosa) - вид, що включає кілька десятків видів кучерявих рослин, що походять з Латинської та Південної Америки. Все частіше їх вибирають як основні кімнатні рослини для будинку. Їх можна придбати в багатьох популярних садових магазинах, і через кілька років при правильному догляді вони виростуть до приголомшливих розмірів!

 

Монстера – рослини, яким не страшні затінені квартири

У природному середовищі монстери зазвичай ростуть під кронами дерев, у місцях, куди дуже мало потрапляє сонячне світло. Це один із факторів, який спонукав тисячі людей розводити дірявих монстрів удома.

Здавалося б, види, що виростають у природі у вологих екваторіальних лісах, як кімнатні рослини не годяться. Ніщо не може бути більш неправильним! Діряві монстри найкраще почуваються при 18 – 24 ℃. Занадто багато сонячного світла викликає побуріння (поступове відмирання) листя. Купуючи горщик для монстери у квартиру або будинок, розмістіть його за два-три метри від вікна.

 

 

Монстера – добриво, полив, догляд

Правильний догляд за монстерами може змусити їх цвісти. Це рідкість, але це звичайна справа. Ключовим аспектом є правильне удобрення кімнатних квітів, яке в даному випадку має відбуватися з весни до осені. Найкраще використовувати добрива, призначені для цього виду. Рекомендується високий вміст повітропроникного торфу.

Ухвалюючи рішення вирощувати монстеру, треба пам'ятати, коли у неї вегетаційний період, а коли період спокою. Перший починається у травні та закінчується у жовтні. У цей час монстеру слід поливати не частіше ніж двічі на тиждень. Для невеликих рослин у цей період достатньо одного поливу на тиждень. З листопада по кінець квітня виду потрібно набагато менше води - одного поливу вистачає на три тижні.

 

 

Зазвичай монстери набувають у вигляді рослин, що не перевищують 20-30 см у висоту. Вони ростуть повільно, але неухильно. Через кілька років вони можуть розростись настільки, що займатимуть кілька кубічних метрів! Хоча рослина зазвичай не вимагає підтримуючої обрізки, у таких ситуаціях рекомендується зрізати верхню частину. Тоді його можна рутувати окремо. Найпростіше розмножувати навесні та влітку.

 

Насправді догляд за дірявим монстерою бракує труднощів. Це красиві кучеряві рослини, що не вимагають великої кількості заходів, які візуально перетворять

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...