Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Монстера в домашніх умовах - вимоги та догляд

Монстера в домашніх умовах - вимоги та догляд

Монстера делікатесна (Monstera deliciosa) - вид, що включає кілька десятків видів кучерявих рослин, що походять з Латинської та Південної Америки. Все частіше їх вибирають як основні кімнатні рослини для будинку. Їх можна придбати в багатьох популярних садових магазинах, і через кілька років при правильному догляді вони виростуть до приголомшливих розмірів!

 

Монстера – рослини, яким не страшні затінені квартири

У природному середовищі монстери зазвичай ростуть під кронами дерев, у місцях, куди дуже мало потрапляє сонячне світло. Це один із факторів, який спонукав тисячі людей розводити дірявих монстрів удома.

Здавалося б, види, що виростають у природі у вологих екваторіальних лісах, як кімнатні рослини не годяться. Ніщо не може бути більш неправильним! Діряві монстри найкраще почуваються при 18 – 24 ℃. Занадто багато сонячного світла викликає побуріння (поступове відмирання) листя. Купуючи горщик для монстери у квартиру або будинок, розмістіть його за два-три метри від вікна.

 

 

Монстера – добриво, полив, догляд

Правильний догляд за монстерами може змусити їх цвісти. Це рідкість, але це звичайна справа. Ключовим аспектом є правильне удобрення кімнатних квітів, яке в даному випадку має відбуватися з весни до осені. Найкраще використовувати добрива, призначені для цього виду. Рекомендується високий вміст повітропроникного торфу.

Ухвалюючи рішення вирощувати монстеру, треба пам'ятати, коли у неї вегетаційний період, а коли період спокою. Перший починається у травні та закінчується у жовтні. У цей час монстеру слід поливати не частіше ніж двічі на тиждень. Для невеликих рослин у цей період достатньо одного поливу на тиждень. З листопада по кінець квітня виду потрібно набагато менше води - одного поливу вистачає на три тижні.

 

 

Зазвичай монстери набувають у вигляді рослин, що не перевищують 20-30 см у висоту. Вони ростуть повільно, але неухильно. Через кілька років вони можуть розростись настільки, що займатимуть кілька кубічних метрів! Хоча рослина зазвичай не вимагає підтримуючої обрізки, у таких ситуаціях рекомендується зрізати верхню частину. Тоді його можна рутувати окремо. Найпростіше розмножувати навесні та влітку.

 

Насправді догляд за дірявим монстерою бракує труднощів. Це красиві кучеряві рослини, що не вимагають великої кількості заходів, які візуально перетворять

Останні публікації

Субстрат для орхідей
19.01.2022

Субстрат для орхідей

У природі вони ростуть у спекотних та вологих тропічних лісах. Здебільшого не в землі, а високо на деревах. Тому для вирощування в домашніх умовах орхідеям потрібний специфічний ґрунт.

Детальніше...
Пересадка орхідей
19.01.2022

Пересадка орхідей

Пересадка орхідей хвилює багатьох, і це зовсім не складне завдання. Достатньо кількох хитрощів, щоб ідеально впоратися з цією елегантною рослиною.

Детальніше...
Обрізка орхідей
18.01.2022

Обрізка орхідей

Обрізати чи не обрізати? - ось у чому питання! Щоб відповісти на них, потрібно точно знати вид орхідеї. Деякі сорти цієї рослини вимагають обрізки, інші ні.

Детальніше...