Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Місячний посівний календар городника й садівника на 2020 рік

Місячний посівний календар городника й садівника на 2020 рік

Місячний посівний календар

Існує чимало різних думок щодо місячного посівного календаря: вчені ставлять під сумнів його дієвість, а астрологи наполягають на його важливості при догляді за рослинами.

Овочі

 

Єдине, що об’єднує й перших, і других, – це те, що тяжіння Місяця викликає припливи й відпливи. Цю закономірність і давні, й сучасні астрологи перенесли на розвиток рослин. Проте сучасні вчені з’ясували, що в рослин рідина знаходиться всередині клітин, тобто, в зв’язаному вигляді, – і вплив додаткової сонячно-місячної гравітації на неї надзвичайно малий. 

 

Учені також заявляють, що Місяць не може впливати на фотосинтез зеленого листя, оскільки лише відбиває сонячні промені. При цьому відображене Місяцем сонячне випромінювання в 500 тисяч раз слабше за саме сонячне.  

 

Зважаючи на дискусійність питання про місячний посівний календар городника та садівника, Kvitofor наголошує: запорукою отримання гарного урожаю й активного розвитку ваших рослин є комплекс агротехнічних заходів із використанням необхідних засобів догляду за рослинами. 

 

Kvitofor, використовуючи сучасні технології та наукові розробки, пропонує засоби догляду за рослинами: «Чистий лист», «Чарівна суміш», «Стимул NPK».

 

Якість та ефективність нашої продукції – гарантуємо!

 

Принцип роботи місячного календаря

 

Використання місячного посівного календаря садівника й городника – це справа самих любителів рослин. Головне – дотримання технології обробітку землі, регулярного застосування засобів підживлення та догляду за рослинами.

 

Саме тому ми публікуємо місячний посівний календар садівника й городника на 2020 рік для тих, хто займається садівництвом, вирощуванням кімнатних рослин та квітів.

 

У місячному календарі вказані сприятливі та несприятливі дні для проведення агротехнічних заходів, а також для домашніх заготівель ягід, овочів і фруктів. Слід пам’ятати, що, окрім «сприятливих» і «несприятливих» днів, є «нейтральні» дні. У такі дні Місяць не має значного впливу на світ рослин.

 

Принцип «роботи» місячного посівного календаря простий. Розрізняють чотири фази Місяця – молодик (як правило, останній, 30-ий день місячного циклу, коли його не видно для спостереження), повний місяць (так називають Місяць на 15 день циклу, коли його видно повністю), перша чверть (Місяць «зростає» від молодика до повного), остання чверть (Місяць зменшується в розмірах від повного до молодика). Загалом зміна фаз Місяця триває 29,53 доби.

 

Із огляду на фази Місяця, «рекомендується» чи «не рекомендується» виконувати садово-городні роботи. Інформацію, вказану в таблицях на кожен місяць, досить легко перевірити самостійно – головне знати, в якій фазі перебуває Місяць.

 

Молодик

 

Молодик – це три дні – день до, день молодика й день після.

 

При догляді за рослинами на молодика рекомендується:

 

догляд за рослинами, прибирання бур’янів, проведення робіт із захисту рослин від шкідників;

 

обрізання хворих і сухих гілок, вовчків, зайвих пагонів на деревах та кущах;

 

збір лікарських рослин, проривання овочевих рослин для гальмування їх росту (крім самого дня молодика);

 

помірний полив гунту;

 

неглибоке рихлення грунту. 

 

Не рекомендується на молодика:

 

сіяння та висадження будь-яких рослин;

 

обробіток землі;

 

щеплення.

 

Звертаємо увагу, що при обробці кімнатних рослин від шкідників варто використовувати наші засоби для захисту рослин: Dr. Мікро «Kvitofor» від хвороб, Dr. Эфект «Kvitofor» від шкідників.

 

Перша чверть місяця

 

Перша чверть, коли місяць «росте» може впливати на надземну частину рослини та слабко на кореневу систему.

 

При догляді за рослинами під час першої чверті рекомендується:

 

висівання й висадження та пересаджування рослин, які розвиваються над поверхнею землі;

 

обробіток грунту;

 

підживлення рослин мінеральними елементами;

 

заготівля прищеп та саме щеплення дерев;

 

полив грунту. 

 

При догляді за рослинами Kvitofor рекомендує використовувати добрива «Стимул-NPK органік», кристалічне добриво «Чистий лист» універсальне для кімнатних рослин, кристалічне добриво «Чистий лист» укорінювач для саджанців, насіння, розсади.

 

Повний місяць

 

Повний місяць – три дні – день до, день повного Місяця й день після.

 

При догляді за рослинами під час повного Місяця рекомендується виконувати такі роботи:

 

проріджування загущених посівів, прополювання загущених рядків;

 

захисні заходи від шкідників, хвороб та бур’яну;

 

збір насіння й коренеплодів (крім днів коли повний Місяць знаходиться в знаках води);

 

можлива заготівля овочів та фруктів без теплової обробки. 

 

Під час повного Місяця не рекомендується виконувати:

 

будь-які види обрізання рослин;

 

пасинкування та проривання овочевих культур;

 

щеплення. 

 

Рекомендуємо використовувати добрива Kvitofor для боротьби зі шкідниками Dr. Мікро «Kvitofor» від хвороб, Dr. Эфект «Kvitofor» від шкідників, що гарантують відмінний результат для розвитку кімнатних рослин.

 

Остання чверть місяця

 

Остання чверть Місяця – впливає на кореневу систему, що може негативно позначатися при її пошкодженні, та менш активно впливає на наземну частину рослин.

 

Коли Місяць перебуває в останній чверті, рекомендується:

 

висівання й висаджування коренеплідних, бобових та цибулинних рослин;

 

проріджування загущених сходів;

 

захист від шкідників, хвороб, бур’янів; 

 

підживлення рослин органічними добривами;

 

збір урожаю;

 

формуюче обрізання рослин для уповільнення росту;

 

викопування коренеплодів, цибулин для тривалого зберігання;

 

заготівля овочів та фруктів із тепловою обробкою;

 

сушка фруктів, овочів, грибів.

 

Kvitofor рекомендує підживлювати рослини добривами: «Листова піджива «Чистий лист» універсальне».

 

Окремо радимо використовувати засіб Kvitofor «Спрей-поліроль «Dr.Сяйво» для листя» – спрей подвійної дії. Це добриво й наблискувач для листя. Не допускає утримання на листовій пластині пилу та бруду. Надає листю природного блиску.

 

Також «Спрей-поліроль «Dr.Сяйво» для листя» допоможе вашим квітковим композиціям радувати своєю красою тривалий час, зберігаючи свіжість, яскравість і чарівність.

 

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...